25 maj 2014

Sukces Violetty na świecie!

Violetta to jeden z najpopularniejszych seriali produkcji Disney Channel. Sukces serialu z dnia na dzień rośnie. W świecie V-lovers przybywa zaś więcej krajów emitujących telenowelę. Popularność "Violetty" w krajach Latino oraz państwach Europy wzrasta! Firma "The Walt Disney Company" w artykule serwisu "Clarin" wyznaje swoją opinię odnośnie serialu a także kwartałowych zysków serialu.  Zapraszam do postu! Tłumaczenie artykułu serwisu "Clarin"! Wykonanie tłumaczenia -> Rose. Zakaz kopiowania!


Disney ogłosił trzeci sezon serialu Violetta! Firma rozpoczęła produkcję nowej odsłony sezonu z udziałem Martiny Stoessel. Fikcja jest kluczem do wzrostu popularności w Ameryce Łacińskiej Disney.


"Odkryliśmy, ogromne możliwości na rynkach wschodzących, takich jak Chiny, Rosja, Ameryka łacińska, Indie oraz Ameryka Południowo - Wschodnia.

Według informacji opublikowanych przez gazetę "Cronista", firma wydała swoje wyniki finansowe za czwarty kwartał 2013 roku, wśród których zwraca uwagę na wzrost przychodów o 8,5% w porównaniu do tego samego okresu w 2012 roku. Disney zakończył kwartał z zyskiem 12.309.000 dolarów. Tylko w Ameryce Łacińskiej, firma osiągnęła zysk z 1.506.000 dolarów.


"Violetta, jeden z naszych seriali proponowanych  dla nastolatków, miał wielki sukces w Ameryce Łacińskiej i rozprzestrzenił się do Europy i Rosji," powiedział Robert Iger, prezes i dyrektor generalny The Walt Disney Company, zwracając uwagę na wyniki spółki w Ameryce Łacińskiej.

Pierwsze dwa sezony fikcji zostały  dubbingowane na 13 języków i transmitowane do odbiorców w 30 krajach w Ameryce Łacińskiej, Europie i na Bliskim Wschodzie. Pokaz "Violetta En Vivo" , który objął zasięg 27 miast w 12 krajach w Ameryce Łacińskiej oraz na kontynencie Europejskim. Koncerty w Luna Park trwające od 28 lutego 2014 r. do 2 marca  zamknęły trasę koncertową.
10 komentarzy:

 1. Anonimowy12:27:00

  pierwsza!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz takiego czegoś nie pisać? To wkurza!

   Usuń
 2. Anonimowy12:45:00

  jeju prawie nic z tego nie rozumiem

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy14:26:00

  nono... to już dużo $ dla disneya

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy19:53:00

  Niby tak, lecz trzeba przyznać że na 1 mjs. zawsze będzie Hannah Montana jej liczby oglądalnosci nie da sie przebic.

  RANKING

  1. HANNAH MONTANA
  2. VIOLETTA
  3. AUSTIN AND ALLY

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno? Ten serial nie jest już puszczany na Dinsey'u. To jest takie dla dzieci. Już nastolatki tego nie oglądają. Ja sama wiem, bo kiedyś to oglądałam, a teraz tego nie nawiedzę. Zresztą tak jak Miley Cyrus czy jak to tam się piszę.

   Usuń
  2. Obecnie Hannah nie jest już emitowana na Disney'u. Owszem, kiedyś była bardzo popularna, jednak teraz Violetta przebija ją zdecydowanie. Codziennie przed telewizorami W SAMEJ POLSCE zasiada około 6 milionów osób. Violetta trafiła do około 60 krajów. Według mnie to najlepszy serial Disneya, i póki co nie zanosi się na lepszy.

   Usuń
  3. Anonimowy17:12:00

   Za rok czy dwa jak skończy się sroletta i to będzie tak jak z Hannah Najpierw jak ona jest cudowna a potem nienawidzę jej... Hannah była chociaż śmieszna...Ato? Ani nieśmieszne... ARGEŃTYŃSKA TELENOWELA

   Usuń
 5. Anonimowy17:03:00

  wiecie że TINI ma 3 tatuaże zobaczcie na jej twiterze

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy21:35:00

  kocham violettę i leona

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!