26 maj 2014

Xabiani w FansWorld!

FansWorlTV to internetowy program który wyróżnia się wśród obsady tym że prawie każda osoba z głównych części obsady pojawiła się w programie. W programie mogliśmy zobaczyć już Lodovicę, Valerię, Clarę, Diego, Mercedes, Candelarię, Martinę, Jorge, Facundo. Teraz nadszedł czas na przystojnego aktora który gra w serialu Marco - zakochanego po uczy w uroczej Francesce czyli Xabiani Ponde De Leon! FansWorld to internetowy program telewizyjny prowadzony przez Dalma Maradona, Coco Maggio i Micy Vázquez. Program jest nadawany wyłącznie w trybie online, w którym jest omawiane na bieżąco kwestie rozrywki, muzyki i sportu. Zawsze jest gość specjalny. Można oglądać w poniedziałki, środy oraz piątki o godzinie 19 czasu Argentyny (u nas to 24).
Abyśmy mogli zadawać pytania musimy posiadać twittera, dzięki czemu będzie  można pytać o co się chce i możliwe że Xabiani odpowie akurat na pytanie zadane przez Ciebie!


W sobotnie popołudnie przez program FansWorld został dodany bardzo interesujący tweet który zainteresował fanów serialowego Marco czyli Xabianiego.
#Violetta w ten poniedziałek naszym gościem jest @Xabiani. Zobacz program o godzinie 19 hs na FansWorld

Xabiani nie poinformował nas osobiście, ale nie zapomniał podać tweetu która napisała strona FW. 
Jak widać, już dziś Xabiani będzie online w internetowym programie. 
 Wiemy również że pora jak zawsze jest dla nas nie korzystna. Dlaczego? Dlatego iż jest to godzina 24. Zapewne każdy idzie jutro do szkoły i nie każdy będzie miał okazję zobaczyć transmisję na żywo. 
Zawsze można po zakończeniu zobaczyć następnego dnia "Wcześniejsze programy" Zobaczyć można na tej stronie:


Ktoś z was będzie obecny? 

2 komentarze:

 1. Ja! Hehe...
  Nareszczie pierwsza!
  Super blog, super post, super wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy20:17:00

  A przetłumaczycie FW z Facu.
  Jusia

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!