12 maj 2014

Wyniki naboru


Na blogu odbył się casting na redaktora/redaktorkę, nie było dnia w którym nie pojawiło by się zgłoszenie warte uwagi, na wybór 6 odpowiednich potrzebowaliśmy paru porządnych rozmów Video. Jednak musieliśmy wybrać sześciu członków, którzy dołączą do naszej blogowej ''rodziny'' , jeżeli chcecie dowiedzieć się czy to wam się udało  czy zostaliście wybrani, zapraszam do rozwinięcia posty. 

Bardzo cieszymy się że skład zgłaszających był bardzo wymieszany, zgłaszali się nawet starsi i jak młodsi, ostatecznie do drugiego naboru przechodzą. 

1.Rose (Róża) 

2.Cami 

3.V-lovers Forever 

4.Mocck 

5.Katie Verminguez 

6.Tinita 
 
2 etap naboru jest bardziej okresem próbnym niż wybieraniem osoby która zostanie na blogu, jeżeli cała 6 spiszę się dobrze to zostanie na blogu na zawsze. Czas okresu próbnego nie jest określony dla jednego może być dłuższy/krótszy, wszystko zależy od jego postów, roboty włożonej w rozwój bloga itp. 

Jednak dla tych którzy się nie dostali nie jest to koniec świata, dla wielu zgłoszonych od jutra zaczną się dodatkowe przesłuchania,  osób które się nie dostały a podały że umieją język związany z serialem np Hiszpański dostaną wywiady, filmiki które przetłumaczą, jeżeli zostaną poprawnie przetłumaczone jest możliwość że zostaną przyjęte na okres próbny. 

Zaproszenia do bloga zostały wysłane osobą wymienionym wyżej. 


Pamiętajcie w maju odwiedzajcie swojego e-maila intensywnie :) 

Wszystkim zgłoszonym gratulujemy, i trzymamy kciuki za wasz rozwój w przyszłości!!! 

5 komentarzy:

 1. TAK! <33333333333333333333
  udało mi się :)
  dziękuję za tą wspaniałą szansę :*

  OdpowiedzUsuń
 2. JEZU <3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że się nie udało :( Pozostałym gratuluję ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :)
  Chyba przestanę zgłaszac się do naborów. :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!