26 maj 2014

Tom 8 kolekcji V-loversTak dokładnie w sprzedaży ukazał się 8 tom kolekcji V-lovers, oczekiwany zapewne  przez wszystkich fanów Jorge i także wielbicieli serialowego Leona. Jednak to nie koniec gratki dla V-lovers bo także będziemy mogli przeczytać o Simone Lijoi  który w serialu wciela się w role Lucy. Także będziemy mieli możliwość znaleźć artykuł o Jade wszystkim dobrze znanej narzeczonej taty Violetty.  Co jeszcze będziemy mogli  jeszcze znaleźć w ósmym tomie przekonacie się w rozwinięciu postu.


V-lovers i tym razem, jak w każdym tomie kolekcji, otrzymają garśćmodowych inspiracji, quizów i zagadek, niepublikowanych dotąd materiałów z serialu oraz ciekawych i spontanicznych fotek. W książeczce znajdą oni także arkusz naklejek, za pomocą których zdecydowanie łatwiej będzie komuś podziękować, docenić swoich bliskich, a nawet przeprosić. Tom 8. to także kolejna minilekcjajęzyka hiszpańskiego.


A co nowego w Buenos Aires? Zbliża się wielki dzień dla Jade i Germána… Ich ślub może jednak pokrzyżować czyjeś plany! Studio 21 szykuje się do równie ważnego wydarzenia. Co zrobi Violetta? Czy jej miłość do śpiewania okaże się silniejsza, niż rodzinne zobowiązania?

W ósmym tomie fani znajdą także unikalny kod konkursowy. To już trzeci etap konkursu V-lovers „Zostań gwiazdą” i kolejna okazja, by wykazać się znajomością serialu i stylu Violetty. 


 Macie zamiar kupić 8 tom kolekcji V-lovers ?
2 komentarze:

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!