17 maj 2014

Świat Violetty w świetle wydawnictwa Egmont, Ameet oraz Zielona Sowa!


Świat Violetty na polskim rynku wzbogaca się coraz bardziej. Każdego dnia materiałów specjalnie dla fanek serialu "Violetta" emitowanego na Disney Channel przybywa w postaci książek, płyt z serialową muzyką, gier planszowych, zabawek dla młodszych V-lovers, artykułów szkolnych itd.  Dziś przedstawię wam wszystkie materiały w postaci książek częściowo odkrywających tajemnice serialu i płyt [CD,DVD] zawierających serialową muzykę. Zainteresowani? A więc zapraszam do przeczytania postu! 

Zdjęcie zostało wykonane przez Rose!
Kopiowanie surowo zabronione!


                             KsiążkiVioletta. Sekrety i marzenia Violetty - rok później!


Książka Sekrety i marzenia Violetty – rok później, oparta na lubianym serialu Disney Channel, to wyczekiwana kontynuacja bestsellera Sekrety i marzenia Violetty z 2013 roku, przełożonego na sześć języków i zajmującego najwyższe miejsca na listach najpopularniejszych książek dla nastolatek.
Violetta, która opowiada o sobie w nowej książce Sekrety i marzenia Violetty – rok później, jest dojrzalsza. Bardziej zdecydowana i świadoma własnej wartości, z niepewnością w sercu, ale zakochana nad życie – cała Violetta. A oto jej pamiętnik.

Wydawnictwo : Egmont

Data premiery : 2014-04-02

Cena : 30 zł [cena podana w przybliżeniu]Violetta! Mój świat na opak. 


Po wakacjach Violetta z niecierpliwością czeka na powrót do Studia 21.
Gdy Rafa Palmer odwołuje swój występ podczas imprezy zorganizowanej przez You Mix, na uczniów czeka największa z niespodzianek: to oni zaśpiewają na żywo tego wieczoru!

Ale jest jeden problem: Tomas wrócił do Hiszpanii, a Leon jest zajęty motocrossem i nie wybiera się na imprezę. Czyżby unikał Violetty? Nie rozmawiali ze sobą przez całe lato! Pojawienie się Diego jeszcze bardziej skomplikuje sprawy. Czy serce Violetty znów będzie rozdarte pomiędzy dwoma chłopakami?

Wydawnictwo : Egmont

Data premiery : 2014-02-26

Cena : 17zł [cena podana w przybliżeniu]
Wszystko dla muzyki. Violetta!

Leon zrywa z Violettą, i choć ona robi wszystko, żeby go odzyskać, Diego wciąż nie pozwala o sobie zapomnieć. Violettą targają rozterki sercowe, gdy niespodziewanie Pablo i Marotti składają jej niesamowitą propozycję: chcą, aby została gwiazdą – solistką portalu You Mix.

Sytuacja w domu również się komplikuje: German wciąż ma problemy finansowe. Jego związek z Esmeraldą zaczyna się układać, więc Angie postanawia się wyprowadzić. Jeśli Violetta przyjmie propozycję Pabla i zgodzi się pracować dla portalu, będzie mogła pomóc ojcu, a przy okazji przestanie widywać Leona na zajęciach…

Wydawnictwo : Egmont

Data premiery: 2014-02-26

Cena : 17 zł[cena podana w przybliżeniu]
Violetta. Zawsze blisko!Serialowa Violetta ma swoje pasje, które z powodzeniem realizuje. Dzięki tej książce poznasz bliżej Violettę i jej serialowych przyjaciół.

Rozwiązując zadania, quizy i łamigłówki, dowiesz się, jak wygląda ich szkolne życie oraz muzyczna kariera. Dołącz do paczki ze Studia 21 i jak oni z pasją realizuj swoje pomysły. Ta książka będzie świetną inspiracją!

Wydawnictwo : Ameet

Data premiery: 2014-03-05

Cena : 10 zł [cena podana w przybliżeniu]


Violetta. Księga urody!
Dzięki Księdze urody możesz spróbować własnych sił w świecie makijażu. Odkryj swoją własną kreatywność i poznaj zawodowe sekrety prawdziwych stylistów! Jeśli wizaż jest twoją pasją – ta książka jest stworzona właśnie dla Ciebie!

Wydawnictwo : Egmont

Data premiery : 2014-04-02

Cena : 35 zł [cena podana w przybliżeniu]

Violetta. Kodeks przyjaźni!

Po przedstawieniu zorganizowanym przez You Mix największy koszmar Violetty staje się rzeczywistością – dziewczyna traci głos. Przeżywany przez młodą piosenkarkę dramat rzutuje na całe jej życie – Violetta nie może porozumieć się z ojcem, a na dodatek coraz bardziej oddala się od Diego. Kłopoty piętrzą się i mnożą. Kiedy wydaje się, że gorzej już być nie może, okazuje się, że Franceska musi wyjechać do Włoch.

Czy przyjaciołom ze Studia 21 uda się przekonać ojca Fran, by pozwolił dziewczynie zostać? Czy Violetta wróci do śpiewania? Jak ułożą się jej relacje z Diego?

Data premiery: 2014-04-23

Wydawnictwo : Egmont

Cena : 17 zł [cena podana w przybliżeniu]

Violetta. Prawdziwa miłość!
Angie zrezygnowała z bycia guwernantką Violetty i po tajemniczej sprzeczce z Germanem przyjęła pracę kompozytorki we Francji. Chociaż Violetta wie, jak wielką szansą jest dla Angie to wyzwanie, nie może pogodzić się z wyjazdem swej ukochanej ciotki. Zastanawia się również nad tym, jaki był prawdziwy powód kłótni między Angie a Germanem, i co ukrywa Jeremiasz, nauczyciel gry na pianinie. Jakby tego było mało, do konfliktu dochodzi również pomiędzy Leonem i Diego. Jak potoczą się losy bohaterów? Jakie kolejne kłopoty czekają Violettę? Czy Angie zostanie we Francji na stałe?

Data premiery: 2014-04-23

Wydawnictwo : Egmont

Cena : 17 zł [cena podana w przybliżeniu]Violetta. Wszystko przed nami!


Serialowa Violetta zaczyna spełniać swoje marzenia o śpiewaniu, kiedy trafia do Studia 21. W szkole realizuje nie tylko swoje pasje, ale też poznaje wielu wspaniałych przyjaciół.

Dzięki tej książce poznasz bliżej Violettę. Rozwiązując zadania, quizy i łamigłówki, dowiesz się, jak wygląda ich szkolne życie oraz muzyczna kariera.

Dołącz do paczki ze Studia 21 i jak oni z pasją realizuj swoje pomysły. Ta książka będzie świetną inspiracją!

Wydawnictwo : Ameet

Data premiery 2014-03-05

Cena : 10 zł [cena podana w przybliżeniu]
Violetta! W moim świecie. Nazywam się Violetta Castillo i mam prawie szesnaście lat. Ze względu na pracę mojego ojca całe życie podróżowałam z jednego końca świata na drugi. Nigdy nie zostałam w jednym miejscu na tyle długo, aby zdobyć przyjaciół i wieść normalne życie. Ale teraz, kiedy wróciliśmy do Buenos Aires, wszystko się zmieni! Przeczuwam, że zdarzy się wiele ekscytujących rzeczy i kto wie, może pewnego dnia spełni się moje marzenie i zostanę słynną piosenkarką, tak jak moja mama.

Wydawnictwo: Egmont

Data premiery 2013-09-11

Cena: 17 zł [cena podana w przybliżeniu]

Violetta! Za kulisami. Poznaj wszystkie sekrety
Najlepszy przewodnik po serialu Disney Channel – „Violetta”.
Ciekawostki o bohaterach i grających ich aktorach, łamigłówki, quizy, czyli mnóstwo zabawy dla wszystkich wielbicieli Violetty i jej przygód.Wydawnictwo: Egmont

Data premiery 2014-04-23

Cena: 15 zł [cena podana w przybliżeniu]
Violetta! Spełnione marzenie. Violetta została wybrana do uczestnictwa w internetowym reality show „You Mix” i chociaż boi się, że ojciec odkryje jej sekret, postanawia, że nic jej nie powstrzyma przed spełnieniem swojego marzenia. Podczas gdy jej serce wciąż jest rozdarte pomiędzy Leonem i Tomasem, Violetta stara się przetrwać intrygi knute przez Ludmiłę i Jade, utrzymać jedność swojej rodziny i pokazać wszystkim, że urodziła się po to, aby śpiewać.

Wydawnictwo: Egmont
Data premiery 2013-06-11

Cena: 17 zł [cena podana w przybliżeniu]


Violetta! Za kulisami. 
Najlepszy przewodnik po serialu Disney Channel – „Violetta”. Ciekawostki o bohaterach i grających ich aktorach, łamigłówki, quizy, czyli mnóstwo zabawy dla wszystkich wielbicieli Violetty i jej przygód.

Wydawnictwo: Egmont
Data premiery 2013-09-11

Cena: 15 zł [cena podana w przybliżeniu]Violetta! Rozdarte serce. Zaledwie kilka tygodni temu przyjechałam do Buenos Aires, a moje życie zupełnie się zmieniło. Nie dość że zdobyłam nowych przyjaciół, uczę się muzyki i odzyskałam wspomnienia o mamie, to jeszcze zapisałam się do takiej szkoły jak Studio 21, co umożliwiło mi naukę śpiewu, który jest moją wielką pasją. Jednakże moje nowe życie jest bardziej skomplikowane, niż się tego spodziewałam. Mam zamęt w głowie od tych wszystkich awantur w domu, zadań w Studiu i rozterek w sercu rozdartym między Tomasem a Leonem. 

Wydawnictwo: Egmont


Data premiery 2013-09-11


Cena: 20 zł [cena podana w przybliżeniu]

Violetta. W rytmie przyjaźni!Serialowa Violetta w życiu kieruje się pasją, ceni sobie prawdziwą przyjaźń i nie rozstaje się ze swoim pamiętnikiem. Dzięki tej książce poznasz bliżej Violettę i jej serialowych przyjaciół. Rozwiązując zadania, quizy i łamigłówki, dowiesz się, jak wygląda ich szkolne życie oraz muzyczna kariera. Dołącz do paczki ze Studia 21 i jak oni z pasją realizuj swoje pomysły. Ta książka będzie świetną inspiracją!


Wydawnictwo: Ameet


Data premiery 2013-09-10


Cena: 10 zł [cena podana w przybliżeniu]Violetta! Nie poddam się. 


Violetta w końcu odnalazła swoją drogę i zrobi wszystko, żeby kontynuować naukę muzyki i stać się prawdziwą artystką. Jest gotowa dalej ukrywać prawdę przed swoim ojcem, mimo że nie jest to łatwe. Kłamstwa i nieporozumienia mają wpływ na jej związek z Leonem. Od czasu gdy oficjalnie zostali parą, chłopak nie znosi, gdy Violetta zbliża się do Tomasa. Nie pomagają nawet zapewnienia dziewczyny, że między nią a przystojnym Hiszpanem nie ma żadnego uczucia. Ale czy na pewno?


Wydawnictwo: Egmont


Data premiery 2013-06-11


Cena: 15 zł [cena podana w przybliżeniu]


Violetta! Życie to pasja.Dla serialowej bohaterki "życie to pasja", dlatego zawsze towarzyszą jej przyjaciele, muzyka i miłość. Dzięki tej książce poznasz bliżej Violettę i jej serialowych przyjaciół. Rozwiązując zadania, quizy i łamigłówki, dowiesz się, jak wygląda ich szkolne życie oraz muzyczna kariera. Dołącz do paczki ze Studia 21 i jak oni z pasją realizuj swoje pomysły. Ta książka będzie świetną inspiracją!

Wydawnictwo: Ameet

Data premiery 2013-09-10

Cena: 10 zł [cena podana w przybliżeniu]Violetta! Sekretnik 2


Jesteś fanką Violetty? Chcesz wiedzieć, co u niej nowego? Przed Tobą kolejny „Sekretnik” inspirowany Twoim ulubionym serialem. Taka zakręcona dziewczyna jak Violetta nigdy się nie nudzi – a Ty? Sekretnik to idealne miejsce, by opisać swoje wrażenia i emocje, zatrzymać je na chwilę… A może wolisz rysować bazgrołki? Śmiało! To sposób na wyrażenie siebie – i świetna zabawa. Kolorowy, pełen super pomysłów i inspiracji sekretnik z pewnością stanie się Twoim najlepszym przyjacielem.

Wydawnictwo: Ameet
Data premiery 2014-02-07

Cena: 25 zł [cena podana w przybliżeniu]

Violetta! Za kulisami. Nowe odcinki, nowe tajemnice. Najlepszy przewodnik po serialu Disney Channel – „Violetta”.
Ciekawostki o bohaterach i grających ich aktorach, łamigłówki, quizy, czyli mnóstwo zabawy dla wszystkich wielbicieli Violetty i jej przygód.

Wydawnictwo: Egmont


Data premiery 2014-02-26


Cena: 15 zł [cena podana w przybliżeniu] 


Violetta! Za kulisami.
Najlepszy przewodnik po serialu Disney Channel – „Violetta”.
Ciekawostki o bohaterach i grających ich aktorach, łamigłówki, quizy, czyli mnóstwo zabawy dla wszystkich wielbicieli Violetty i jej przygód.


Wydawnictwo: Egmont


Data premiery 2014-04-02

Cena: 15 zł [cena podana w przybliżeniu]
Violetta! Kalendarz książkowy 2014


Zaplanuj z Violettą nadchodzący rok!

Ten kalendarz będzie Twoim przewodnikiem na każdy dzień roku. Violetta podpowie Ci, jak dobrze zorganizować czas, zaplanować wspólne zabawy z przyjaciółmi i przygotować się do ważnych wydarzeń. Serialowa bohaterka udzieli Ci także kilku cennych rad i wskazówek, dzięki którym spojrzysz pozytywniej na wiele spraw. Oprócz tego w kalendarzu znajdziesz naklejki, horoskop oraz wiele miejsca na swoje osobiste notatki.

Wydawnictwo : Ameet


Cena: 20 zł [cena podana w przybliżeniu]
SekretnikMiłość, muzyka, pasja! – takim mottem kieruje się w życiu Violetta. Wie o tym dobrze jej pamiętnik, któremu serialowa bohaterka powierza wszystkie swoje tajemnice. Przed Tobą wyjątkowy sekretnik, w którym teraz i Ty będziesz mogła notować nawet najskrytsze myśli i marzenia.

Kolorowy i pełen inspiracji dziennik z pewnością stanie się Twoim najleps


Wydawnictwo: Ameet


Data premiery 2013-05-11


Cena: 20 zł [cena podana w przybliżeniu]


Violetta! Kalendarz ścienny 2014 
Kalendarz dla wszystkich fanek serialu Violetta. Praktyczne kalendarium zawierające najważniejsze święta i daty ułatwi planowanie zajęć, a piękne ilustracje nawiązujące do serialu sprawią, że kalendarz będzie ozdobą pokoju każdej wielbicielki serialowej Violetty.


Wydawnictwo: Ameet

Cena: 15 zł [cena podana w przybliżeniu]


Party Books. Jak przygotować przyjęcie urodzinowe z Violettą?
Krok po kroku: jak przygotować idealne przyjecie z Violettą I jej przyjaciółmi. Książka zawiera rady, gry, naklejki i zaproszenia – wszystko, co potrzebne do zorganizowania imprezy. Dzieci mogą także pisać i rysować w książce. Pozycja pomocna także dla rodziców przy planowaniu na przykład urodzin dziecka.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Data premiery: 2014-05-09

Cena: 15 zł [cena podana w przybliżeniu]Violetta! Tatuaże duże. 


Idealna pozycja dla fanek serialu „Violetta”. Książka zawiera rozkładówkę z tatuażami z postaciami oraz motywami z serii. Mnóstwo wspaniałej, różnorodnej zabawy. Dziecko czyta, rysuje, projektuje, pisze, rozwijając swoje umiejętności w wielu dziedzinach. A wszystko to w atrakcyjnej formie, nowoczesnym designie, w otoczeniu znanych i lubianych bohaterów.

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data premiery: 2014-05-02

Cena: 20 zł [cena podana w przybliżeniu]
Violetta! Pocztówki. 


15 kartek związanych z serialem „Violetta”. zawiera kilkanaście pocztówek. Pierwsze strony zawierają dokładne instrukcje, jak bawić się z pocztówkami, jak je ozdabiać, co można wykorzystać w dekorowaniu, jak zaadresować kartkę. Pozostałe zawierają 15 kartek do ozdobienia dla fanek serialu.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 10 zł [cena podana w przybliżeniu]

Data premiery: 2014-04-25Violetta. Mój pamiętnik!Jeśli kochasz Violettę i marzysz o pamiętniku, który będzie wyglądał dokładnie jak ten, który pisze Twoja ulubiona bohaterka to właśnie znalazłaś to, czego szukasz. Ten pamiętnik jest pełen ilustracji narysowanych ręką Violetty i tylko czeka, aż go wypełnisz!


Wydawnictwo: Egmont


Data premiery: 2013-10-28


Cena: 25 zł [cena podana w przybliżeniu]

PŁYTY CD!
Violetta!


Wykonawca : Różni artyści

Data premiery: 2013-07-02

Cena: 45 zł [cena podana w przybliżeniu]

Na płycie opublikowane są piosenki pochodzące z pierwszej serii serialu Disney Channel pt."Violetta"


Zawartość płyty to między innymi piosenki "En mi mundo". "Te creo", "Voy por ti", "Junto a ti", "Algo Suena En Mi" "Habla si puedes" itd.

Violetta: Cantar es lo que soy (Edycja Kolekcjonerska)
Wykonawca : Różni artyści

Data premiery: 2013-19-11

Cena : 50 zł [cena podana w przybliżeniu]

Na płycie opublikowane są piosenki pochodzące z pierwszej i drugiej serii serialu Disney Channel pt."Violetta" m.in " En mi mundo" , " Te creo", "Are you ready for the ride?", "Tienes todo", "Tienes todo", "Ser mejor", "Ahi estare", "Podemos", "Te esperare", "Verte de lejos" itd.Violetta En Vivo!


Violetta En Vivo to zapis muzyczny trasy koncertowej Violetty. Na płycie 11 największych przebojów Violetty w wersjach live oraz mega gratka dla fanów, 5 absolutnie nowych piosenek!!! Płyta zawiera m.in piosenki takie jak "Te creo", "En mi mundo", "On Beat", "Ser mejor", "Como quieres", "Junto a ti", "Are you ready for the ride?" itd.


Wykonawca: Różni artyści

Data premiery: 2014-02-04

Cena : 40 zł [cena podana w przybliżeniu]Violetta: Hoy Somos Mas!


Kto z nastolatków nie uległ czarowi Violetty i jej przyjaciół ze słynnej szkoły Studio 21. Kolejna płyta serii to wspaniałe piosenki z pierwszego sezonu , które nie znalazły się na debiutanckiej płycie. Jak zwykle Violetta i inni uczniowie zaprezentowali wspaniale przebojowe piosenki, które niewątpliwie zaspokoją gusta nie tylko fanów serialu Violetta. Płyta zawiera m.in piosenki takie jak "Hoy somos mas", "Como quieres", "On Beat", "Codigo Amistad", "Nuestro Camino", "Euforia", "Si es por amor" itd.


Wykonawca: Różni artyści

Data premiery: 2013-10-15

Cena: 40 zł [cena podana w przybliżeniu]

Violetta En Vivo 2! 

Poczuj się jak prawdziwa gwiazda! Zaśpiewaj z Violettą jej największe hity. Jeśli jesteś fanem Violetty musisz mieć ten album! Album zawiera płytę "Violetta En Vivo" + dodatkową wersję DVD zawierającą wersje instrumentalne piosenek takich jak "Ser mejor", "Veo veo","Hoy somos mas","Como quieres", "Euforia" itd.

Wykonawca: Różni artyści

Data premiery: 2013-05-20

Cena: 45 zł [cena podana w przybliżeniu]


Kolekcja V-lovers + DVD


Kim jest Violetta? Żywiołową nastolatką, która po latach wraca do rodzinnego Buenos Aires i zaczyna nowe życie!. Obdarzona wyjątkowym głosem dziewczyna trafia do elitarnej szkoły Studio 21. Czy pozna tutaj nowych przyjaciół? Na pewno wiele się będzie działo…
W 16 tomach kolekcji znajdziecie płytę DVD z 5 odcinkami serialu z pierwszego sezonu, książkę z ciekawostkami na temat „Violetty” i zwrotami z języka hiszpańskiego!

Wydawnictwo: Ameet

Data premiery : 2014-03-07

Cena: 25 zł [cena podana w przybliżeniu]Którą z wyżej wymienionych książek bądź płyt posiadacie? 
Jaka według was jest opinia o produktach związanych z serialem na polskim rynku?

7 komentarzy:

 1. Rose, wyślij na aska swojego fb, to ci dam hasło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapomniałaś o Violetta Modne Dodatki :-) Ja mam płytę z 1. sezonu z Francji, z 24 piosenkami, płytę The Best Of Violetta, quizy Wszystko Przed Nami!, Violetta Modne Dodatki, Sekrety i marzenia Violetty rok później, album do wyklejania z pierwszej połowy drugiego sezonu, 3, 4, 5, numer magazynu Violetta, 1. część Kolekcji V-lovers (nie potrzebuję więcej i tak to widziałam), książkę Violetta. Jak kontynuować swoją pasję z Włoch, po włosku oczywiście i karty z Violetty. No i Universo naszej kochanej Lodo ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy17:13:00

  Mam: Sekrety i marzenia Violetty, Sekrety i marzenia Violetty rok później, płyta z 1 sezonu i drugiego z tą drugą był taki mały kalendarzyk, Violetta za kulisami. A poza tym to byłam na filmie Violetta:Koncert i Violetta tylko dla fanów

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja ma 3 książki z 1 sezonu i 1 z drugiego < zamierzam kupić jeszcze 1 >
  Magazyny i takie
  Ale dla mnie nie trzeba posiadać nie wiadomo ilu gadżetów żeby być fanem.
  Fanem się jest z serca a nie z rzeczy :)
  Pist fantastyczny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoje słowa są prawdą. Dziękuję za miłe słowa.

   Usuń
 5. Anonimowy18:27:00

  Mam tylko kalendarzyk i plyte the best of violetta z biedry xd

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy18:10:00

  Ja mam wilel rzeczy z Violetty . Długo mnie nie było ale jestem ;) J.M v-lover

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!