29 maj 2014

Otwarcie sezonu narciarskiego w "Las Lenas"...

Martina Stoessel jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd serialu "Violetta" produkcji Disney Channel. Nie bez przyczyny siedemnastolatka systematycznie pojawia się w zagranicznych prasach, udziela konferencji czy jest wyjątkowym gościem na dość istotnych wydarzeniach. Nawet w majowy wieczór nastoletnia gwiazda - Tinita uczestniczyła w corocznym otwarciu sezonu narciarskiego w "Las Lenas" pod hasłem "Modo nieve on" (pol. Śnieg w trybie). Zapraszam do postu!28 maj 2014 rok wówczas w Polsce panuje wysoka temperatura, pojawiają się majowe deszcze i wiosenne burze. Na południowej półkuli Ziemi w rejonach Ameryki Północnej w miejscowości Malargüe panuje odmienny typowo jesienno-zimowy klimat. Temperatury wahają się od 11,7 ° C i -1,4 ° C. Występują dość obfite opady śniegu sprawiając,że temperatura w ciągu dnia i w nocy zmienia się diametralnie. Martina Stoessel wówczas tego dnia udała się na oficjalne rozpoczęcie sezonu narciarskiego w "Las Lenas" pod hasłem “Modo nieve on” (pol. Śnieg w trybie). Sezon bowiem trwa w okresie jesieni- wiosny gdzie natomiast w naszym kraju panuje przełom wiosny/jesieni.


Podstawowe informacje o "Las Lenas"!

"Las Lenas" to jeden z najważniejszych ośrodków sportów zimowych w Argentynie. Znajduje się poblisko  450 km od stolicy Mendoza , w Malargue i odległy od Buenos Aires 1200 km. Idealny dla początkujących, średnio zaawansowanych i profesjonalistów narciarzy. Las Lenas ma 17 500 ha rozmieszczonych na 29 wyciągów, które są dostępne przez 14 wyciągów. Oprócz tradycyjnej slalomu stadionu, Las Lenas chwali się jednym z najdłuższych pasów startowych w Ameryce Południowej. 7050 metrów długości, idealny pas do zaawansowanych narciarzy proponując zaskakującą podróż a przede wszystkim dumę wśród lokalnych narciarzy. Zarówno ośrodek oferuje klientom wszelkie usługi w postaci  gastronomii, zakwaterowania oraz szkół narciarskich i snowboardowych na najwyższym poziomie. 


Panorama ośrodka narciarskiego!
Szczegóły i ważni goście!Tłumaczenie: Inauguracja sezonu 2014 "Las Lenas"! Dziękuję! 


Podczas uroczystego spotkania tradycyjnie nie zabrakło prasy m.in dziennikarzy, reporterów, fotoreporterów itp. W inauguracji uczestniczyła gwiazda serialu Disney Channel pt."Violetta" Martina "Tini" Stoessel.  Nastolatka po raz kolejny udzielała wywiadów dla lokalnej prasy pozując przy tym do zdjęć z organizatorami przedsiębiorstwa. Nie zabrakło również Alberta Pironti oraz  Delfiny Bilbao!


Fotografie związane z wydarzeniem!Selfie przed pokazem!


Wielka inauguracja sezonu narciarskiego! 


Tinita udzielająca wywiadu lokalnym mediom.Stoessel z przedstawicielami

Tinita na otwarciu zeszłego sezonu narciarskiego[2013 r.] w "Las Lenas"Jaką macie opinię o ogólnym przedsiębiorstwu? Co sądzicie o kreacji Tinity na to wydarzenie? Jak podoba wam się ośrodek narciarski "Las Lenas"?
9 komentarzy:

 1. Anonimowy23:18:00

  1#
  fajnie że tam była ale inna kreacja była by lepsza no i ... kiedy lekcja muzyki z violetta2polska?

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy06:58:00

  zgadzam się z klaudią w zeszłym roku jej kreacja była fajniejsza no i lepsz

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy09:16:00

  jakie ona ma wielkie buty

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy14:08:00

  To tam dopiero jest sezon narciarski ?! WOW ;) Fajny post :) J.M v-lover

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy16:14:00

  Tak szczerze to nie lubię Tini. Ona za bardzo się gwiazdorzy. Nie uważacie tak? Wszyscy po za nią z ekipy są mili. Jak są pytania kogo z ekipy najbardziej lubicie nikt nigdy nie pisze ani Martine ani Tini.
  Violetta jako serial jest spoko, ale wole 1 sezon od 2
  TO MOJA OPINIA KAŻDY MOŻE MIEĆ INNĄ.
  Może zrobiłybyście jakieś posty gdzie każdy by mógłby podzielić się swoja o tym za co kogo lubi i za co nie lubi?

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny post! ;)
  Zaraszam tu: http://violetta-my-stories.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy18:06:00

  Wygląda jak.... klaun.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy17:54:00

  Tini moim zdaniem ubrała się jak moja babcia. Pomijajac buty... I spodnie

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy20:18:00

  Na prawdę dziwne buty zapraszam na mojego bloga tinijestsuper.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!