13 cze 2014

Diego ponownie w FansWorld!

Program FansWorld jest jednym z rozpoznawalnych programów wśród internetowych fanów Violetty na całym świecie, dlatego iż tytułowy program gościł już praktycznie każdą twarz z serialu. Diego już raz gościł na kanapie u Dalma, Coco i Micy teraz będziemy mogli go zobaczyć poraz drugi wraz Pauli Vetrano!#Co to Fans World En Vivo?

FansWorld to internetowy program telewizyjny prowadzony przez Dalma Maradona, Coco Maggio i Micy Vázquez. Program jest nadawany wyłącznie w trybie online, w którym jest omawiane na bieżąco kwestie rozrywki, muzyki i sportu. Zawsze jest gość specjalny. Można oglądać w poniedziałki, środy oraz piątki o godzinie 19 czasu Argentyny (u nas to 24).
Abyśmy mogli zadawać pytania musimy posiadać twittera, dzięki czemu będzie  można pytać o co się chce i możliwe że Xabiani odpowie akurat na pytanie zadane przez Ciebie!

Wcześniej mówiłam że Diego pojawił się już wcześniej w programie,  siedemnastego marca bieżącego roku 2014. Poprzedni program możemy zobaczyć klikając TUTAJ Wczoraj FansWorld zamieścił taki oto wpis na twitterze dzięki którym dowiadujemy się kto następnym razem gości w programie na żywo:

To #ViernesDeFW by zamknąć tydzień zapraszamy  @diegomcea y @vetranovpau Nie przegap tego! @NosotrosOk Chcesz porozmawiać na żywo z @diegomcea i @vetranovpa przez skype?  Uczęstnicz w #Momentofan (momentfana) [link] cc @NosotrosOk


Wchodząc w link wyżej przenosi nas na wpis stronki FansWorld na facebooku wraz z opisem pod zdjęciem: 

#MomentoFan Chciałbyś porozmawiać z Diego Dominguez i Pauli Vetrano przez Skype? Możesz zadać pytanie i bardziej uczęstniczyć w wywiadzie na żywo podczas naszego programu.


Dlatego już dziś o godzinie 19 czasu Argentyny rozpocznie się emisja na programu FansWorld w którym wystąpi na żywo wraz z Pauli Vetrano, Diego Domingues.  Jak zawsze jest to dla nas niekorzystna pora, gdyż w Polsce jest to godzina 12 w nocy, a jak wiemy większa część polskich fanów już przytula poduszkę w łóżku, jednak że jest dziś piątek być może więcej pojawi się osób z Polski. 
Dlatego że nie każdy może zobaczyć transmisję na żywo, zawsze można zobaczyć po zakończeniu programu transmisję w "Wcześniejsze programy".
Zobaczyć można na żywo, i następnego dnia na stronie:


Ktoś z was będzie obecny?

1 komentarz:

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!