15 cze 2014

Powrót do przeszłości.


Już wkrótce ponownie w Disney Channel będzie wyemitowany pierwszy sezon Violetty. Myślę, że to idealny moment, by przypomnieć sobie, co ponownie przeżyjemy razem z postaciami! Tomasletta powraca! Wszyscy jej fani na pewno się cieszą. Ale również fani Leonetty ucieszą się, kiedy po obejrzeniu drugiego sezonu, gdzie Leon i Violetta znaleźli sobie na jakiś czas nowe drugie połówki, będą mogli zobaczyć znowu kochającą się Leonettę. Jaka była historia Violetty w pierwszej serii?

Violetta powraca do Buenos Aires. To tutaj zaczyna życie od nowa. Wszystko opisuje w pamiętniku- przyjaźń, muzyka, miłość, rodzina, uczucia, momenty, piosenki. Życie zawarte w pamiętniku. Dziewczyna jest skromna. Boi się poznawać nowe osobowości, a śpiewanie przy nich jest dla niej czymś niewyobrażalnym.


Miłość jest czymś pięknym. Violetta nigdy wcześniej nie miała chłopaka. Żyła na walizkach. Podróżowała po całym świecie. Miała guwernantkę, której nie za bardzo nie lubiła. Panna Elsi była poważną kobietą. Jedyne co robiła, to uczyła Violettę, ponieważ właśnie po to zatrudnił ją German. Po jakimś czasie miała dosyć i zrezygnowała, gdyż Vilu całkiem przypadkiem wraz z Olgą sprawiły, że czekoladowy tort wylądował na twarzy, jak to Viola określiła- pani drętwej. 


Niedługo po odejściu guwernantki w domu zjawiła się pewna kobieta. German pomyślał, że to ją poleciło biuro. Jednak to była ciotka Violetty- Angie. Przez ok. rok podawała się za zwykłą guwernantkę, lecz w końcu kłamstwa wyszły na jaw. Jednak zanim to się stało wspierała Vilu na każdym kroku. To właściwie dzięki niej dziewczyna zaczęła kochać śpiew. 


Tuż po powrocie do Buenos Aires Violetta ucieka z domu. Nagle zaczyna padać. Już chyba wiecie, o jakim momencie piszę. Vilu chce się schronić przed deszczem i biegnie do drzewa. Jednak po chwili postanawia iść dalej i nagle:


Poznaje Tomasa, który przyleciał z Hiszpanii, by zaopiekować się babcią. Violetta zakochuje się w nim, lecz niedługo potem w życiu Hiszpana pojawia się Ludmiła- dziewczyna Leona. Jednak po jakimś czasie zrywają ze sobą. Leona zaczyna interesować Violetta. A od tego zaczęła się Leonetta:


Dziewczyna nie wie kogo wybrać. Leon ją wspiera i bardzo kocha, ale jest też Tomas, o którym Violetta nie może zapomnieć. Kocha ich obu. 


Nie jest to jedyny problem dziewczyny. Musi ukrywać przed swoim ojcem, że jest uczennicą Studia 21. Każdego dnia utrudnia jej to życie, lecz wie, że kiedy o wszystkim opowie Germanowi, on wywiezie ją na drugi koniec świata, gdzie będzie musiała po raz kolejny zaczynać wszystko od zera. Lecz wiadomo- i to kłamstwo wyszło na jaw. 


Germangie to coś pięknego. Mimo, że dochodziło pomiędzy nimi do wielu awantur to i tak bardzo się kochali i nie mogli o sobie zapomnieć. Angie było z tym trudno, ponieważ German był mężem jej zmarłej siostry. Ukrywała to przed nim, do czasu, kiedy podczas kolacji Jade powiedziała mu o wszystkim. 


Violetta powoli poznawała muzykę, a pomógł jej w tym Leon, dzięki któremu zaśpiewała w Resto przed publicznością. To było dla niej przeżycie, którego wcześniej nie doświadczyła. 


Przyśniła im się ta sama piosenka- Podemos. Następnego dnia zaśpiewali ją razem. 


Ale również Tomasletta mieli swoje pięć minut- w Resto zaśpiewali piosenkę Tienes Todo. Swoją drogą, piękna piosenka, prawda? 


Koniec końców Violetta nie wybrała żadnego chłopaka, uznała, że są młodzi i nie mogliby stworzyć prawdziwego związku. German pozwolił córce nadal należeć do Studia 21. 

Tylko miłość, miłość, miłość i tysiąc opcji
by było lepiej!


18 komentarzy:

 1. Nie mogę się doczekać 1 sezonu :)Leonetta, Tomasetta, Germangie <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też. Te wszystkie momenty, jeju ♥

   Usuń
 2. Anonimowy10:08:00

  Jednak Leonetta jest niezastąpiona

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy10:09:00

  Leon i Viola znowu razem - cudownie

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy11:24:00

  Po co opowiadałaś historię Violetty ? Każdy ją zna ! -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy13:50:00

   Nie każdy bo niektórzy oglądali od 2 sezonu ;)

   Usuń
  2. Właśnie- napisałam ją dla osób, które nie oglądały pierwszego sezonu, lub dla tych, którzy chcieliby odświeżyć sobie pamięć.

   Usuń
  3. Anonimowy16:50:00

   To mogłaś napisać oddzielny post dla tych którzy nie oglądali 1 sezonu a w tym napisać kiedy będzie V3 i takie tam ! Żal -.-

   Usuń
  4. Anonimowy16:53:00

   * kiedy puszczą V1 i takie tam

   Usuń
  5. Nie rozumiem w czym Ty widzisz problem. Starałam się przy pisaniu tego posta, ale co tak! Przecież można narzekać. Co za różnica kiedy zamieszczę post? Litości..

   Usuń
 5. Anonimowy11:28:00

  a kiedy bedzie

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy13:29:00

  Leonetta ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Supcio ;) A kiedy będą odc?
  Psst; tam jest jeden błąd przy piosence, napisałaś "Podomos" ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy14:58:00

  tylko idioci nie oglądali 1 sezonu. Ja pamiętam ten sezon DOSKONAŁE!!!
  Moja ulubiona para z Violetty jest LEONETTA
  <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy15:02:00

  już widać komu chciałaś odświeżyć ten 1 sezon?
  PS: kiedy będzie znowu 1 sezon???
  JAKBY CO TO JESTEM NAJWIĘKSZĄ FANKĄ VIOLETTY NA TEJ PLANECIE<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy17:02:00

   Przecież to nie tylko ty możesz być fanką Violetty na tej planecie
   PS.pierwszy sezon leci 16 czerwca jak nie wierzysz to poszukaj takiego posta na blogu Violetta Polska

   Usuń
 10. Anonimowy15:05:00

  zrobiłas pomyłkę to nie ,,podomos" tylko ,,Podemos"

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy16:52:00

  Vlover Megi widzisz ? Nawet nie napisałaś kiedy puszczą V1 ! Tak w ogóle to puszczą V1 jutro ♥

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!