26 cze 2014

[Violetta 3] Kolejne zwiastuny!


Z racji zbliżającego się wielkimi krokami trzeciego sezonu ,,Violetty" w internecie od niedawna zaczęły pojawiać się filmiki tzw. z backstage'u, czyli zza kulis. Poprzednie zwiastuny opowiadały o nagraniach w Barcelonie, stylu bohaterów oraz o nagraniach nowych piosenek na płytę. Kilka dni temu ukazały się kolejne proma dotyczące choreografiistudia, dnia spędzonego na nagraniach, nowych postaci oraz relacji pomiędzy naszymi dziewczynami. 
Więcej w rozwinięciu postu, zapraszamy.
#ZWIASTUN 4: ĆWICZENIE CHOREOGRAFIIJak wskazuje sam tytuł, filmik dotyczy ćwiczeń nowej choreografii,do całkiem nowej piosenki! No to jedźmy po kolei. Na początku jak widzicie pojawia się Nico informujący nas o tym, że właśnie ćwiczą choreografię do, o czym wyżej wspomniałam nowej piosenki ,,En Gira" Potem dochodzi Sergio, przedstawia się i następnie Toti mówi nam troszkę o nim jak wiele mu zawdzięczają, jakim to jest geniuszem.Potem rozpoczynają się rozgrzewki, przygotowania. Następnie aktorzy zdradzają nam swoje przemyślenia, Natomiast w tle cały czas lecą ćwiczenia choreografii, jak widzicie obsada nieźle trenuje!
#ZWIASTUN 5: W STUDIO


Na początku Martina wita nas i powiadamia, że są gotowi do pracy nad nagraniami. I tak wszyscy dodają coś od siebie; Lodo oznajmia, że to pierwszy dzień nagrań, Diego dodaje, że to jest jego pierwsza scena i bardzo się z niej cieszy, Mechi mówi, że powrót do nagrań wiele jej daje, Cande opowiada, że uwielbia spędzać czas z tymi ludźmi, że jest bardzo w związku z tym szczęśliwa, że może pracować z tak świetnymi osobami, Jorge dodaje, że to cudowne pracować z tak niesamowitymi ludźmi, Candelaria i Xabiani mówią, że świetnie się razem dogadują, Lodovica następnie objaśnia nam scenę. Alba zaczyna opowiadać o nagrywaniu kolejnej choreografii i dodaje, że to będzie coś innego niż w ubiegłym roku. Lodo mówi, że jest bardzo rozemocjonowana rozpoczęciem trasy, Tinita potem dodaje, że robią to z wielką miłością, a na samym końcu reżyser stwierdza, że będzie naprawdę się działo. Trzymacie go za słowo? :)

ZWIASTUN 6:  TYPOWY DZIEŃ NA PLANIE


Na początku pojawia się Candelaria, serialowa Camila oznajmująca nas o kolejnym dniu na nagraniach, następnie pyta nas Jak wyobrażamy sobie trzeci sezon? Jorge pojawia się i objaśnia nam jak pracują; przede wszystkim wstają wcześnie rano. Lodo następnie wita nas w przyczepie kempingowej  i zdradza, że będzie właśnie nagrywać ważną scenę pomiędzy Francescą oraz Marco, Lodo dodaje że będzie dość skomplikowana. Przerywa reżyser, mówiąc, że niestety nie może zdradzać dalej. Po czym Lodo żegna nas śląc buziaka.Następnie zaczyna się znów gadka o ich pracy, tym razem Xabiani mówi nam, że wcześniej spotykają reżysera, który zdradza im wskazówki na temat scen, stale coś się dzieje itd. Mechi zdrzadza, że ona Xabiani i Ruggero są niepunktualni. Następnie aktorzy mówią o metodzie zapamiętywania tekstów - jak sobie z tym radzą. Potem pojawia się Tinita i poprzez gesty dłoni prawdopodobnie sugeruje jakiś tekst do melodii granej przez Jorge. Ruggero, odtwórca roli Federica następnie ucisza nas przed ukazaniem kolejnej sceny, potem żartuje sobie z nas. Samuel twierdzi, że pracują w naprawdę pięknym miejscu. Cande zapowiada, że kończą nagrywanie na dzień dzisiejszy - ale jutro oznajmnia, że znowu wracają do nagrań! 

#ZWIASTUN 7: NOWY SEZON - NOWE POSTACIE


Na początku każdego filmiku pojawia się ktoś, kto zapowiada co będzie się działo w danym filmiku, tym razem była to nasza Lodovica, serialowa Francesca, która oznajmia, że tego dnia nagrywa scenę z nowym chłopakiem, i po kolei omawiają różne postacie, ja jednak postanowiłam to wam ułatwić, zebrałam wszystkie informacje do poszczególnych postaci i je podzieliłam. Chcecie się dowiedzieć kim w końcu okażą się nowe postacie? zaraz się wszystkiego dowiecie! :)

DAMIEN LAURETTA
Damien oznajmił nam, że jego postać zwać będzie się ALEX, ale będzie odgrywał tak naprawdę jeszcze jedną rolę, ponieważ jego ojciec chce, aby Alex szedł do biznesowej szkoły, a ten natomiast podobnie jak uczniowie ze Studia chce iść w stronę śpiewu, tańca, muzyki. I zagadka sama się już tak naprawdę rozwiała! Damien będzie nie tylko odgrywał rolę Alexa, ale też CLEMENTA - tak zwać się będzie jego "drugie imię", którego użyje aby zapisać się do Studia w tajemnicy przed jego ojcem. Czy aby przypadkiem nie przypomina wam to pierwszo-sezonowej Violetty? Damien będzie ukrywał swoją tajemnicę przed swoim OJCEM o tym, że uczęszcza do STUDIA - tak samo było w pierwszym sezonie z naszą Violettą. Czy aby to może poprawić ich relacje? Na razie nic na to nie wskazuje prócz kilku scen.
poczekamy - zobaczymy  MACARENA MIGUEL
Tak jak podejrzewaliśmy od samego początku jej rolą będzie GERY. Będzie miała kilka scen z Diego i Francescą. Będzie również miała inny, znacznie różniący się styl od pozostałych dziewczyn ze studia: krótkie włosy, dżinsy, t-shirt'y czy trampki. Czy może spodoba się to naszemu Diego, który kiedyś wspomniał, że w trzecim sezonie ma się zakochać tym razem naprawdę i to nie w Violetcie? A może po prostu to jacyś dobrzy koledzy z przeszłości bądź dopiero się zaprzyjaźnią? W każdym razie jest wiele opcji. A wy jak myślicie?  


RODRIGO FRAMPTON 
Tak samo jak w przypadku Macareny czy Damiena podejrzewaliśmy jaką rolę może on odegrać. I proszę - znowu zgadliśmy! Będzie on odgrywał rolę MILTONA, nowego nauczyciela w studiu. Będzie on bardzo przyjazny i miły w stosunku do uczni  

FLORENCIA ORTIZ
Florencia jak już wcześniej było wiadomo odegra rolę Priscilli, mamę ludmiły i.. czyżby nową wybrankę Germana? Według Mechi, serialowej Ludmiły Florencia jest naprawdę świetną osobą. Flor w filmku oznajmiła, że nagrywała scenę pierwszego spotkania z Germana, dodała że to jej pierwsza scena, a czuję się jak w swoim domu! :)


#ZWIASTUN 8: RELACJE MIĘDZY DZIEWCZYNAMI


Na początku widzimy Lodovicę oraz Candelarię, nasze serialowe przyjaciółki. Ale czy tylko w serialu się przyjaźnią? Odpowiedź brzmi NIE! Początkowo informują nas, że tymczasem są na próbie, gdzie ćwiczą nową piosenkę, Cande pyta swoją przyjaciółkę jak jej poszło, na co ta odpowiada, że bardzo dobrze. Potem mówią nam, że niesamowicie się dogadują pod każdym względem. Następnie pojawia się Martina, która oznajmia, że Francesca i Camila, to najlepsze przyjaciółki Violetty, dziewczyny to potwierdzają, dodają, że ich przyjaźń jest stanowczo szczera i prawdziwa. Lodo twierdzi, że sama taka jest, bowiem Cande opowiada przecząco (pewnie dla żartów :D)  Martina mówi nam, że niesamowicie się z nimi pracuje, Cande dodaje na koniec, że świetnie się ze sobą dogaduję. Następnie ukazuje się nam Mercedes, nasza serialowa Ludmiła, w serialu wróg Violetty, a w rzeczywistości najlepsza przyjaciółka Martiny. Od razu mówi nam o swojej relacji z Tinitą oraz Cande. Opowiada, że są dla niej bardzo ważne, jak rodzina.
Dla Alby to również coś niesamowitego, z Mechitą też są dobrymi przyjaciółkami, uwielbiają spędzać ze sobą czas. Następnie przechodzimy do pewnej sceny, w której do rozmawiającej ze sobą Leonetty podchodzi Camila, dziewczyna stwierdza, że jest ona naprawdę bardzo ciekawa i piękna.I potem podczas przemowy innych w tle ukazywane są różne inne scenki.

Co myślicie o zwiastunach? 
Wy też nie możecie doczekać się Violetty3? 

11 komentarzy:

 1. Anonimowy17:09:00

  wowwww ! nie moge się doczekać 3 sezonu !!! <3
  super wpis !

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy17:27:00

  Żenada -.- inny blog już dość dawno opublikował te filmy ! Wasz blog to jedna wielka pomyłka -.- lepiej weźcie się z naukę ! Czasami jest kilka postów dziennie ale są do du*y -.- byście do pracowali post a nie jakieś gó*wno !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę się trochę zgodzić , czekałam i czekałam ,aż napiszecie , ale rozumiem , że mogliście nie mieć czasu :-)

   Usuń
  2. Spóźnienie postu z zwiastunami, wynikło z naszej niekompetencji i braku wolnego czasu, za co przepraszamy. Dla anonima u góry jeżeli nasz blog ci się nie podoba nie musisz na niego wchodzić a tym bardziej komentować, jeżeli chcesz pokazać swoje umiejętności zaproś nas na swojego bloga i zobaczmy jakie to ty ''wspaniałe'' posty piszesz :).

   Usuń
  3. Anonimowy20:24:00

   Uważam że ten blog jest świetny. Czekam na trzeci sezon. :)

   Usuń
 3. Anonimowy20:45:00

  Ja sadze ze justyna bojczuk bedzie z diego <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy20:53:00

   Nie ty jedna :) ♥♥♥

   Usuń
  2. Anonimowy15:07:00

   A ja sądzę że będzie z Maxim:)

   Usuń
 4. Anonimowy22:46:00

  JORGE BLANCO DODAŁ VINE Z JUSTYNĄ !!!!!!
  https://twitter.com/JorgeBlancoG

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy09:15:00

  już wspułczuje diego

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy18:29:00

  ja współczuje diego nie chciałabym żeby miał taką dziewczynę

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!