11 cze 2014

Violetta 3 wkrótce w Disney Channel!

Violetta to jeden z najpopularniejszych seriali emitowanych na Disney Channel która która w trakcie emisji dwóch sezonów  zdobyła serca widzów na całym świecie. Na przełomie 2013/2014 roku główni producenci jednego z najpopularniejszych seriali Disney Channel pt."Violetta" potwierdzili powstanie trzeciego sezonu jako głównego zakończenia historii Violetty Castillo i jej przyjaciół. Zobaczcie zatem podsumowanie dotychczas znalezionych informacji!
Tinita Stoessel, Lodovica Comello, Candelaria Molfese

Obsada serialu!

Swoją obecność stopniowo potwierdzili aktorzy grające główne role m.in Martina Stoessel [Violetta], Diego Ramos [German], Jorge Blanco [Leon], Lodovica Comello [Francesca] Mercedes Lambre [Ludmiła], Candelaria Molfese [Camila], Facundo Gambande [Maxi], Clara Alonso [Angie], Diego Dominguez [Diego]. 


Wkrótce po rolach głównych pora na aktorów drugoplanowych m.in Nicolas Garnier [Andres], Samuel Nascimento [Brodway], Xabiani Ponce De Leon [Marco], Florencia Benítez [Jade], Alba Rico Navarro [Naty], Ruggero Pasquarelli [ Federico] , Joaquín Berthold [Matias], Rodrigo Pedreira [Gregorio], Ezequiel Rodríguez [Pablo], Mirta Wons [Olga], Alfredo Allende [Lisandro Ramallo], Pablo Sultani [Beto], Alberto Fernández de Rosa [Antonio]


Do obsady trzeciego sezonu dołączyli m.in Damien Lauretta [Alexandre] ,Macarena Miguel [Gery] Rodrigo Frampton [Milton], Florencia Ortiz. [Priscilla]. 


Specjalne wyróżnienie z strony produkcji serialu w udziale trzeciego sezonu otrzymała polka Justyna Bojczuk, której rola zapewne będzie epizodyczna. Źródło @TiniStoesselGłówna fabuła!


"Violetta" to jeden z najpopularniejszych seriali Disney Channel. Po udanym sukcesie dwóch sezonów serialu nastał czas na trzecią ostatnią serię przygód Violetty Castillo i jej przyjaciół. 


Historia trzeciego sezonu wraca kiedy uczniowie zakończywszy światowe tournee w Europie powracają do Buenos Aires by przeżyć ostatni wspólny rok nauki w Studiu On Beat. Bohaterowie serialu posiadają  indywidualne marzenia i dalsze plany na przyszłość. Jednym słowem każdy chcę pójść własną drogą. W skutek czego grupa przyjaciół zaczyna się rozpadać co jest główną przyczyną niebezpieczeństwa Studia On Beat. Trzecia seria serialu zawiera  wiele więcej humoru, romanse, dramaty i emocje z silnym elementem muzycznym.


Muzyka!

Główni producenci serii pragną stworzyć jeszcze lepszą muzykę niż była proponowana w poprzednich sezonach serialu. Zatem z pewnością nie zabraknie kilku dziesięciu pięknych utworów skomponowanych przez muzyków i tekściarzy serialu wplatających się doskonale w fabułę serii. Nie zabraknie gatunków muzycznych takich jak pop, rock a nawet hip-hop. Nie obejdzie się również romantycznych ballad. 

Tłumaczenie: Wróciliśmy! Teraz! Nagrywamy utwory [tematy] do #Violetta3! @BojczukJ w drodze do studia. Justyna dzisiaj nagrywa piosenkę do #Violetta3
— Disney Polska (@DisneyPolska) czerwiec 6, 2014Ayer grabé la nueva canción de Federico, estoy seguro de que les va a gustar! Yo estoy súper contento 😊🙈😎😱😱👍👌 no veo la hora #Violetta3
— Ruggero Pasquarelli (@_ruggero) czerwiec 5, 2014Tłumaczenie: Wczoraj nagrywałem nową piosenkę Federico. Jestem pewny,że wam się spodoba. Jestem bardzo zadowolony. Nie mogę się doczekać #Violetta3

Tłumaczenie: Lodovica nagrywająca nowe piosenki [tematy] do #Violetta3

Tłumaczenie: Facundo i Jorge nagrywający piosenki do #Violetta3


En estudio @JorgeBlancoG y @sebamellinook grabando #violetta3pic.twitter.com/cLcKxwf2El
— #2AñosConVioletta (@Beauty_Lodovica) kwiecień 27, 2014


Tłumaczenie: Studio @JorgeBlancoG i @Sebamellionook nagrywanie #Violetta3

Pary!


Silne uczucie zwane miłością połączyły nie tylko głównych bohaterów lecz również ich tych drugoplanowych. Każdy z nas z pewnością ma swoje wybrane najpiękniejsze i najukochańsze pary pragnąc by właśnie trzeci sezon był dla nich szczęśliwy. Leonetta [historia Klik ] Dieletta, Naxi, Germangie, Fedemila, Marcesca to tylko niektóre z istniejących serialowych par na przełomie 1 i 2 sezonu, lecz czy w trzecim sezonie serialu wszystko ulegnie zmianie. Zapewne każde z was zadaje sobie pytanie "jakimi parringami zakończy się Violetta3?".


Sebastian Parrotta główny scenarzysta w dniu 21 kwietnia opublikował na swym koncie na serwisie społecznościowym Twitter następujący tweet:
Tłumaczenie: W #Violetta3 każdy dostanie tego czego pragnął. [@sepatta]
Miejmy nadzieję: Angie i German, Leon i Violetta, Maxi i Naty, Ramallo i Olga, Marco i Francesca zakończą razem <3 [@CamiCarla_]Tłumaczenie: @CamiCarla_ To może się stać na 80%

Leonetta! [Violetta Castillo i Leon Verdas]

Najbardziej magiczny i romantyczny paring serialu. Historia tej miłości przedstawiona w serialu opisuje czas przyjaźni dwóch bliskich sobie osób. Przyjaciół którzy troszczą się wzajemnie, bezgranicznie ufają sobie, są przy sobie w każdym smutku czy też uśmiechu zarówno w tej jak i gorszej jak i lepszej sytuacji życiowej.  Z czasem jednak ich przyjaźń zamienia się w uczucie miłości. Pragną być ze sobą w każdym momencie życia, w każdej jego minucie, sekundzie. Pomimo wielu przeszkód m.in podwójna miłość w stosunku do Tomasa [sezon 1] a także Diega [sezon 2] oraz niezaakceptowanie związku przez jej ojca idą za głosem serca stając się parą. 

Marcesca! [Francesca i Marco]

Dwa podobne światy to samo dzielące ich uczucie. Nie trzeba nikomu wyjaśniać, że jest to wyjątkowa miłość Francesci [Lodovica Comello] i Marco [Xabiani Ponce De Leon]. Miłość tych dwojga narodziła się w drugim sezonie serialu kiedy to Marco na specjalnym karaoke dedykuje utwór młodej gwiazdce You-Mixu Francesci utwór naśladując jej jego wykonanie. W oczach tych dwójki można zobaczyć płomienną miłość. Towarzyszą im także uśmiechy, spojrzenia, szepty kierowane w stronę swojej połówki. Historia ich miłości uczy widzów serialu o pójściu za głosem serca wbrew wszystkim a przede wszystkim "walki" o swoją miłość. 


Naxi! [Naty i Maxi]

Maxi to chłopak z wysokim talentem muzycznym jak i tanecznym. Chłopak od samego początku ma swoje zdanie oraz posiada szacunek dla innych opinii. Naty to utalentowana nastolatka marząca o karierze muzycznej. Jedyną przyjaciółką nastolatki jest wschodząca gwiazda muzyki Ludmiła Ferro. Naty wiecznie poddaje  się zdaniu i rozkazom swej przyjaciółki. Co jednak jeśli te dwa światy się połączą? Miłość Maxi'ego i Naty rozpoczęła się w trakcie pierwszego sezonu i obserwujemy ją również w trakcie drugiej serii. Wpływ przyjaciół obojga stron ma skutki wielokrotnie w ich relacjach. Ich dość skomplikowana miłość uczy kierowania się uczuciami wbrew opiniom innych m.in przyjaciół.


Germangie! [Angie i German]

Ona wiecznie uśmiechnięta optymistka ciotka głównej bohaterki. On dość zaborczy i nadopiekuńczy w stosunku do swojej córki. Dwa różne światy, dwa różne zainteresowania, dwa różne charaktery to wszystko sprawia,że Angeles i German zaczynają darzyć się coraz to poważniejszym uczuciem. Ich miłość obserwujemy w trakcie pierwszego i drugiego sezonu kiedy to Angeles przybywa do domu swojego szwagra by powiadomić siostrzenicę o swym istnieniu. Kłamstwa, sprzeczki, sekrety i tajemnice komplikują relację między nimi a zwłaszcza pojawienie się nowej sympatii Germana - Esmeraldy. 


Fani związku ciotki głównej bohaterki  i jej ojca Germana zaniepokoiła ta wiadomość. Zaczęli intensywnie myśleć nad tweetem Parrotty. Wspólnymi siłami zdołali pomyślnie pokazać producentom,iż Germangie to jedna z ulubionych serialowych paringów.

#SinGermangieNoHayVioletta  [#BezGermangieNieMaVioletty]


Tak! Tak! Zrozumieliśmy! #SinGermangieNoHayVioletta [#BezGermangieNieMaVioletty]

Data premiery!


W ciągu kilku miesięcy nagrania zakończą się. Nastał więc czas na trzecią ostatnią serię przygód Violetty Castillo i jej przyjaciół. 


Premiera "Violetta 3" przewidziana jest na różne okresy czasu w następujących strefach :
*Kraje Latinoamerica m.in Brazylia,Argentyna,Chile, Venezuela, Peru, Bolivia itd. okres wakacyjny!
*Kraje europejskie leżące na półwyspie skandynawskim m.in Hiszpania, Włochy, Francja jesień 2014 r.


W Polsce natomiast na ostatnią serię serialu będziemy musieli oczekiwać aż do przełomu jesieni/zimy. 

Zapowiedzi czyli za kulisami!

Barcelona to dla fanów serialu "Violetta" szczególne miejsce gdyż tam kręcono pierwszą dwudziestkę najnowszej serii telenoweli. Dotychczas opublikowano trzy zapowiedzi w których zobaczymy ogromną ilość scen właśnie w tym hiszpańskim mieście.


Zwiastun pierwszy w całości poświęcony jest scenom nagrywanym na potrzeby serialu w Barcelonie. Romantyczny spacer Leonetty, rozkwitająca miłość Ludmiły i Federica, zabawne sceny z Violettą, Francescą i Ludmiłą oraz drobna sprzeczka Leona i Violetty na tle zabytkowego kościoła.

Druga zapowiedź zawiera kulisy serialu na przestrzeni garderoby. Aktorzy z serialu m.in Cande, Rugg oprowadzają nas po magicznym świecie kreacji bohaterów serialu.

Trzeci zwiastun to całkowicie muzyka, muzyka i jeszcze raz muzyka! Na filmiku przedstawione są nagrania piosenek do najnowszej serii przygód Violetty i jej przyjaciół.

Zdjęcia!

Tinita i Ruggero

Piękny uśmiech TinReżyser serialu "Violetta"


Produkcja trwa!

Tinita z fankami!

Mechi i Tini!

Reżyser i dwie gwiazdy Tini i Jorge!

Fioletowy kolor czyli Violetta powraca!

Romantyczna scena Leonetty!


Światła, kamera i akcja!Leonetta!4 piękne blondynki!
Sesja zdjęciowa!Sesja zdjęciowa!Sesja zdjęciowa!


Sesja zdjęciowa!
Violetta 3 wkrótce na Disney Channel!


Logo wykonane przez Rose!
Logo należy do bloga Violetta 2 Polska!
Kopiowanie surowo zabronione!
7 komentarzy:

 1. Anonimowy10:26:00

  Pierwsza

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post :). Oczekuję na 3 sezon <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy12:13:00

  Rose tego nie zrobiła boże to czcionka. Żal -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy15:46:00

   O co ci chodzi ?

   Usuń
  2. Anonimowy13:27:00

   Napisała że logo zrobiła Rose, a to jest Violetta font. Więc kłamię. Wiem, bo mam taką czcionkę -.-

   Usuń
 4. Anonimowy17:50:00

  okres czasu to pleonazm !!! poprawcie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy14:21:00

  Kiedy poleci violetta3 bardzo prosze o szybka odpowiedż

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!