16 cze 2014

[Violetta 3] Media o roli Damien`a w Violetta 3


Specjalnie dla was przetłumaczyłam wywiad z Damienem Laurettą, przystojnym francuzem który w trzecim sezonie fioletowej telenoweli wcieli się w postać Alexandra. Wywiad został opublikowany przez samego Laurette na swoim oficjalnym Instangramie (link). Nie przedłużając zapraszamy do rozwinięcia postu.


_________________________________________________________________________________
Tłumaczenie wykonała Patkaa, dla bloga Violetta Polska 2 kopiowanie surowo zabronione !!!


Nagrywanie Violetta 3 w Buenos Aires w Argentynie to początek wielu niespodzianek tego sezonu.Młody komik dołączył do obsady popularnego serialu. Ale nie byle jaki! Damien Laureta, młody aktor i piosenkarz francuski o uroczym uśmiechu, który pierwsze kroki stawiał na amatorskiej scenie w wieku 14 lat. Dla niego była to rewelacja. Od tego dnia  Damien pracuje bez wytchnienia, aby osiągnąć swoje marzenie: stać się artystą.Po kilku kursach w teatrze, nauce śpiewu i tańca brał udział w wielu programach telewizyjnych i serialach. Skok do kariery już bardzo obiecujący.Nasz młody talent wie wszystko i udowodni to! I jest pierwszym francuzem, który dołączył do produkcji Disney Channel Interationale! Próby do serii już trwają.Znajdziesz go niebawem razem z Martiną Stoessel i Jorge Blanco grająceSkok do kariery już bardzo obiecujący.go nową postać w trzecim sezonie. Więc kim on będzie? Nikt w tej chwili nie wie, pewne jest, że jego przybycie zbulwersuje nieco relacje pomiędzy Violettą a jej dwoma adoratorami- Diego i Leonem.  Jego debiut będzie jego pierwszym występem w czasie powrotów jesienią do studia „ON BEAT”. Powstało zamieszanie wokuł Damiena, który intryguje nie jednego.„Moja postać jest francuzem, który wylądował w Buenos Aires, w szkole Violetty”powiedział. Nowy będzie się więc uczył w prestiżowej szkole muzycznej.
  Ale nasz młody talent jest już dobrze przygotowany. Mówi po hiszpańsku, i przyznaje że brał dodatkowe kursy.Dla Damiena to podróż w nieznane. Przygoda, która będzie trwać w czasie nagrywania 3 sezonu. Jest to prawie 8 m miesięcy! Ale bynajmniej na wakacjach w stolicy Argentyny, Damien da z siebie wszystko, przed nim  dużo pracy, szczególnie na bardzo intensywnych próbach tańca i śpiewu. 3 sezon „Violetty” rozpocznie się jesienią przyszłego roku (2014) we Francji na Disney Channel
_________________________________________________________________________________

Na początku chce wyjaśnić że artykuł nie należy do najnowszych, lecz pragnę przetłumaczyć wam wszystkie wywiady o Damianie po kolei żebyście mogli utożsamić się z jego postacią i także poznać jako aktora. Zachęcam do obserwowania bloga bo już jutro będziecie mogli zobaczyć kolejny wywiad z panem Laurettą.

5 komentarzy:

 1. Anonimowy19:14:00

  :) fajnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy19:20:00

  Super;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy20:46:00

  Jorge jak dla mnie jest ładniejszy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy22:20:00

  kolejny adorator Violetty ? nooo nieeeee ile można wałkować jedno i to samo...

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy21:12:00

  Szybkie jestescie... Violetta Polska mialy te tlumaczenie miesiac temu!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!