29 cze 2014

[Violetta 3] Ofiarą wypadku będzie..


Dwa miesiące temu mogliśmy dowiedzieć się, o wynajęciu przez producentów kliniki szpitala na okres dwóch dni. Informacja została podana przez oficialny fan page szpitala. Jednak kto będzie ofiarą wypadku ? O naszych przypuszczeniach możecie dowiedzieć się w rozwinięciu postu,zapraszamy..


#Od początku 


W pierwszych dwóch sezonach akcja Violetty toczyła się między innymi w takich miejscach jak dom Violetty, klub karaoke, Resto Bar i nawet w Madrycie. Jednak producenci lubią nas zaskakiwać, tym razem mogliśmy dowiedzieć się o epizodzie w klinice rehabilitacyjnej Fleni, w której obsada spędziła dwa dni (3-4 kwietnia) nagrywając nowe odcinki do trzeciego sezonu.


#O klinice 

Sama klinka znajduje się w Escobarze (jedna z dzielnic Buenos Aires), ośrodek zajmuje się rehabilitacji i także leczeniem ludzkich kończyn. W budynku znajduję się dużo pomieszczeń między innymi sale, rehabilitacyjne, operacyjne. W klinice jest zatrudnionych parę tysięcy osób specjalizujących się w zakresie rehabilitacji i nie tylko.

#Kto będzie ofiarą 

Jak już wiemy, producenci postanowili wynająć klinikę żeby nagrać w niej epizod do trzeciego sezonu Violetty. Jak klinika mogła by się wpleść w fabułę serialu ? Zapewne któryś z bohaterów musiałby mieć wypadek, z czego postacie drugoplanowe odpadają bowiem producentom nie przyniosło by to zbytniego zysku, tym samym postać która zostanie ofiarą powinna być postacią główną. Teraz czas na nasze przypuszczenia.


#Leon

Dlaczego akurat Leon, jest on jedną z nie wielu postaci która w serialu w logiczny sposób mogła by mieć wypadek oczywiście chodzi nie o nic innego jak o wypadek motocrossowy. Jednak jeszcze do niedawno były to tylko przypuszczenia wielu V-lovers, aż do opublikowania zwiastuna pt. Zespół Chłopaków o którym przeczytać możemy tutaj (klik). Mianowicie w 1:09 zwiastuna możemy zobaczyć nietypową scenkę w której po wejściu Leona do sali wszyscy obecni rzucają się na niego między innymi Maxi,Marco ale także Naty która nigdy nie obejmowała Leona, więc tym bardziej sytuacja może wskazywać na przyjazd Leona z kliniki.
Możemy także zauważyć, dziwny sposób stania naszego Leosia czyżby wypadku miał złamaną/zwichniętą rękę ? Natomiast drugie zdjęcie pokazuje Leona opierającego się o fortepian, ujęcie pochodzi także z odcinka powyżej uchwyconego na  zdjęciu na co wskazuje te samo ubranie noszone przez Leona. Może zauważyliście że na drugim zdjęciu, przy Leonie znajduje się niebieskie krzesło na którym zapewne uczniowie Studia kazali mu usiąść. Po jego uśmiechu  można wywnioskować że wstał czego powodem było zobaczenie swojej miłości pierwszy raz od wypadku. #Jade i Matias 

Dokładnych informacji o tym co mogło stać się rodzeństwu LaFontaine nie ma, jednak pojawiły się dwa zdjęcia które dały do myślenia wszystkim V-lovers, mianowicie chodzi o zdjęcia na  których widzimy płaczącego Matiasa, jednak to nie koniec bowiem na zdjęciu znaleźć możemy także nieprzytomną Jade.Czyżby Jade i Matias, brali udział w wypadku samochodowym ? Na pewno scena jakoś pojawi się w serialu, ale czy właśnie to LaFontaine zostanie poświęcony epizod w szpitalu? Moim zdaniem nie, wątpię żeby producenci chcieli skrzywdzić kogoś z dorosłych  bohaterów tym samym postaci drugoplanowych. Ale także nie będę zaprzeczał wypadek Jade, mógłby doskonale zbliżyć do niej tatę Violetty, za którym wprost szaleje.


Moim typem jest Leon, jego wypadek na pewno przyniósł by zysk producentom jako że jest jedną z popularniejszych postaci, jego losy były by śledzone z podwójną uwagą tym samym dając podwójny zysk. 

Waszym zdaniem kto będzie ofiarą wypadku ?

26 komentarzy:

 1. Moim zdaniem Leon :)
  I szczerze kocham Leona ale chciałabym żeby Leonowi coś się stalo : )) było by bardzo ciekawie ;3
  NOE SADZICIE ? ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy22:30:00

   Zgadzam się

   Usuń
  2. Ja też go uwielbiam ,ale chcę żeby to jemu coś się stało.
   Nie wiem dlaczego tak myślę, ale może wszyscy by się lepiej o niego troszczyli, a nei to co zwykle, że nikt nie zwraca na niego uwagi ;3

   Usuń
  3. Anonimowy16:59:00

   Właśnie, może by go bardziej docenili.... A jakie piękne sceny byśmy zobaczyli Leonetty. Violettę taką pełną strachu o ukochanego, jak się o niego troszczy ojejejejejejejejej!!!!!!!!!!!!!!!!! Mi się podoba i tooooooo baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo pomysł, że to ma być Leon! Wręcz nie podoba, a bradzo tego chce!

   Usuń
 2. wątpie żeby to był leon :/ to krzesło jest w oddali, wcale nie za nim. to że sie opiera o fortepian o niczym nie świadczy. jak dla mnie to będzie Jade bo jest nieprzytomna a matias nie płakałby gdyby to nie było coś poważnego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy19:54:00

   Ja za to popieram że to Leon, będzie miał wypadek ;).

   Usuń
 3. Anonimowy19:21:00

  Ja jestem zadowolona bo jak na razie na wszystkich zdjęciach wskazuje że Leonetta przetrwa cały sezon<3 / Gosia:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy19:21:00

  Spojrzenia Leona na Violę i odwrotne są tak magiczne,że aż ciarki mam :-) kocham te dwójkę

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy19:22:00

  a może to Jade podobno ma poznać nowego faceta i to może będzie jakiś
  lekarz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowy facet Jade będzie milionrerem.On będzie miał setki hoteli itp. Więc lekarz odpada...

   Usuń
 6. Anonimowy19:24:00

  Strój Leona i Violi jest ten sam w którym spacerują objęci po parku i siadają na murku - to też ten sam w którym są ubrani na przed ostanim zdjeciu Viola i Leon

  OdpowiedzUsuń
 7. A może Jade zrobiła głupstwo i wiecie taki odruch "Udaje zemdlałą bo ma buty z przeszłego sezonu a Matias jest nią załamany xd. Myślę że to Leon.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Dlaczego gdy to pisałem nie wpadłem na to :3, tak na serio jeżeli będzie wątek z Jade to myślę że zostanie trochę skrócony i raczej nie poświecili by dla jej postaci specjalnie kilku epizodów :). Ale to tylko moje zdanie.

   Usuń
 8. a moze Jade i Matias będą gdzieś jechali, po drodze swoim motorem jedzie Leon, rodzeństwo się kłóci, nie patrząc na drogę. Leon do szpitala trafia, Jade walła się naprzykład o coś głową i straciła na chwilę przytomność?
  A Matias załamany tym co się stało.
  Moja logika xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy09:28:00

   Dobre...

   Usuń
  2. Anonimowy17:01:00

   Hehe, fajne ;p ^^

   Usuń
 9. Anonimowy16:20:00

  dobre ... martu :3

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy20:56:00

  moimm zdaniem leon

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy11:33:00

  Wybaje mi się , że Leon... niestety ;(

  OdpowiedzUsuń
 12. A może to ta dziewczyna matiasa. Parody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłoby ciekawie, to by wyjaśniało rozpacz Matiasa...

   Usuń
 13. Kto będzie ofiarą dowiemy się dopiero oglądając serial;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy11:14:00

  Jeśli oglądaliście 5 odcinek Violetta 3 To Wiece Ze Leon został ofiarom wypadku. :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy12:08:00

  Moim zdaniem w szpitalu będzie Leon ponieważ widziałam filmik na kórym Leon leżał w sali szpitalnej i jego ukochaną która go całuje i nagle się budzi. ;-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!