24 cze 2014

[Gadżety] Kolekcja V-lovers promocja...
Jeżeli chcesz przypomnieć sobie historie naszych bohaterów z 1 sezonu, to właśnie coś dla ciebie dzięki kolekcji V-lovers z łatwością możesz przypomnieć sobie wszystkie perypetie naszych  bohaterów, znów będziesz mógł przeżyć wszystkie momenty, między innymi walkę Tomasa i Leon o Violettę, mamy nie powtarzalną okazję zbierać kolekcje filmową odcinków z pierwszego sezonu, kto wie może nawet nasze dzieci będą miały okazję oglądać to, co oglądali ich rodzice za młodu. Ale to nie wszystko kolekcja zawiera także rozmaite dodatki takie jak: wystrzałowe fotki, newsy za kulis i super naklejki. Łącznie wszystkich tomów będzie 16, w każdym po 5 odcinków. Cena 19,99. Czy jest warto zbierać cała kolekcje filmową moim zdaniem tak, jeżeli będziemy szanować płytki to będziemy mogli oglądać  Violettę jeszcze długie lata po zakończeniu całej serii. Wszystko dzięki firmie AMEET.  Obecnie w sprzedaży dostępne jest już 10 tomów kolekcji V-lovers, zapraszamy do rozwinięcia postu!!!

#Promocja

 
Jak sam obrazek u góry wyjaśnia w sklepach sieci Carrefour, startuje wielka promocja która powinna zachęcić wszystkich V-lovers, bowiem od wczoraj (23 czerwca) do 13 lipca będzie trwała promocja w której będziemy mogli zgarnąć wybrany tom kolekcji V-lovers, zasady promocji są jak najbardziej proste, wystarczy że kupisz dwa wybrane tomy kolekcji a 3 wybrany przez siebie dostaniesz całkiem za darmo!!! Uwaga: pamiętajcie jednak że promocja obejmuję od 1 do 9 tomu. Pamiętajcie jeżeli w dniach 23 czerwca-16 lipca nie udało kupić się wam kolekcji nic straconego bowiem ameet w planach ma wystartować z podobną akcją w sieci sklepów Smyk. 

#Co myślę
Moim skromnym zdaniem promocja jest jak najbardziej korzystna dla nas V-lovers, osoby które zaczęły kolekcjonować od środka mają szansę kupić 1 i 2 tom przy tym samym za darmo zyskując 3 tom (na okładce Maxi). Także dla tych którzy nie kolekcjonowali kolekcji jest to szansa tak zwanego zysku, w końcu są to zawsze zaoszczędzone pieniądze za które można kupić następną kolekcje lub inną książkę wydawnictwa Ameet. Nie wspominając że z każdą kolekcją możemy nauczyć się nowych Hiszpańskich słówek. Podsumowując promocja jest jak najbardziej korzystna dla nas polskich V-lovers.


Zamierzacie skorzystać z Promocji? Ile już macie tomów?


3 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Anonimowy16:22:00

   Nie mogę skorzystać, bo mam 8 tomów, a jest dostępnych do 9 w promocji, więc nie będę miał promocji.

   Usuń
  2. ja zamówiłem przed premierowo i mam wszystkie tomy ha ha wiec promocja mnie nie tyczy 2 sezon tez mam

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!