29 cze 2014

[Prasa]"Nowe twarze w Violetcie" czyli włosi o Macy i Damienie


Premiera 3 sezonu "Violetty" we Włoszech jest zaplanowana na październik, tamtejsza prasa postanowiła więc opublikować artykuł o dwójce nowych aktorów w serialu- Macarenie Miguel (serialowa Gery) i Damienie Lauretta (serialowy Alex). Zapraszam..
Włosi już za ponad 3 miesiące będą mogli obejrzeć 1 odcinek 3 sezonu Violetty. W ich prasie coraz częściej ukazują się artykuły na ten temat, takie jak ten 
 Tłumaczenie wykonała Patkaa, dla bloga Violetta Polska 2 kopiowanie surowo zabronione!
                                                                                                                                                               

#Nowe twarze w Violetta czyli co włosi piszą o Damienie i Macy

Rozszerza się ekipa Violetty, jesteś gotowy aby ją poznać?
Oto postacie,  które poznamy w ciągu najbliższych kilku miesięcy, choć na razie są oni tajemnicą.  Dziś prezentujemy dwójkę, którą zobaczymy w nowych odcinkach. 

Damien Lauretta

Francuski aktor, ma 22 lata (obchodził je właśnie w  towarzystwie obsady Violetty, towarzyszył im wspaniały tort i zdjęcia na Twittera). Damien stał się sławny dzięki udziałowi we francuskim  XFactorze oraz serii Dreams transmitowanej we Francji. Mówią mu, że jest ładny, ale widać też że wspaniale tańczy, śpiewa i zabawia. W Violetcie będzie nowym facetem, który troche namiesza… Ale nasi fani są już przyzwyczajeni do takich teatralnych wejść, nie prawda? Zastanawiam się czy nowy tancerz nie namiesza wśród dwóch odwiecznych rywalach Diego i Leonie? Mamy nadzieję, że zobaczymy coś wspaniałego!

Macarena Miguel

Meksykańska aktorka, której postać zajmie miejsce złośliwej i zgorszonej Ludmiły, która ostatnio bardzo się zmieniła! W trzeciej serii zrobi wszystko, aby być akceptowaną przez grupę i „dobrą” (ale czy można jej zaufać)… Z kolei nasza nowicjuszka  nie będzie miała nic poza zazdrością do swoich słynniejszych kolegów z klasy, wyobraża sobie jaki życie ma np. Viola. Macarena jest bardzo znana w Meksyku, zdobyła kilka nagród jako obiecująca młoda gwiazda telewizji… Teraz jest w Buenos Aires i stara się uporać z uczelnią i nauką, ale już wiemy kto będzie mile widziany jakby chciał zmienić przedmiot.


Co myślicie o wywiadzie? Czy Damien namiesza między Violettą a Leonem?

3 komentarze:

  1. Anonimowy15:00:00

    Jest nowe promo o Leonettcie

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy16:46:00

    fajny post, dajcie jeszcze jakieś artykuły o Macarenie

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!