11 cze 2014

[Violetta3] Justyna w obsadzie - Dużo, dużo więcej!

Odkąd już wiadomo, że to właśnie Justyna Bojczuk, 19 letnia polska aktorka dubbingowa i filmowa zagra w trzecim sezonie ,,Violetty" pojawiło się naprawdę wiele nowych informacji! W tym poście postaram się wam jak najdokładniej przedstawić to wszystko. A więc, zapraszam was do dalszego czytania! :) POZORY MYLĄ - PRAWDZIWE KONTO JUSTYNY!
Każdy czasem popełnia błędy - nawet gwiazdy.. O co chodzi? Otóż, wszyscy myśleliśmy że ten twitter jest oficjalnym tt Justyny, a jednak pomyliliśmy się, ale nie tylko my! Nawet sama Macarena (serialowa Gery, nowa postać, która wystąpi w 3 sezonie) oznaczyła w poście nie tą Justynę. Gdy ta się o tym dowiedziała postanowiła więc założyć oficjalnego, tym razem już prawdziwego twittera. 


POWITANIE W OBSADZIE
Nasza Justyna zdążyła już zapoznać się z kilkoma członkami obsady serialu. Ale czy tylko? Zaraz się przekonacie! Nasza polska gwiazda Violetty wczoraj napisała, cytuję ,,Wybaczcie kochani, że mało piszę - mnóstwo pracy! Bądźcie cierpliwi, niedługo powstawiam zdjęcia z ekipą i z planu :) trzymajcie kciuki" Co z tego możemy wywnioskować? Otóż, wiemy teraz, że Justyna będąc już na planie spotkała wszystkich członków serialu! Napisała też, że już niedługo będziemy mogli podziwiać jej zdjęcia z obsadą i z planu. Nie wiem jak wy ale ja już się nie mogę doczekać! :)

Mirta: Cześć Justyna! Witaj w Violetta3! Co za wielka radość móc cię i mieć z nami! Kochamy Cię!!!


Macarena: Dzisiaj z Justyną Bojczuk

Facundo: Czesc wszystkim! Buziaki dla ludzi z Poski! 

Justyna: Wczoraj poznałam i polubiłam @mirtawons której dziadkowie byli Polakami :)

JUSTYNA ZAŚPIEWA W SERIALU!

Dużym zaskoczeniem, było dla nas, że w ogóle to ktoś z polski wystąpi w trzecim sezonie, że będzie to Justyna... i można by było wyliczać jeszcze ile się da, ale nie na tym się skończyło, to nie koniec niespodzianek. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Justyna.. ZAŚPIEWA W SERIALU!!!


Justyna: Pierwsza piosenka nagrana :)
 Cytując słowa Justyny można by się wiele domyślać.. Napisała, że PIERWSZA piosenka została już nagrana - Czy to oznacza, że będzie ich więcej, a w tym, że Justyna zostanie w serialu na dłużej? Jak myślicie? :)

Pragnę jeszcze powiadomić was, że wpis będzie na okrągło aktualizowany
nowymi wiadomościami związanymi z Justyną i 3 sezonem. :)

CIESZYCIE SIĘ, ŻE JUSTYNA TAK SZYBKO ZDĄŻYŁA SIĘ ZAPRZYJAŹNIĆ Z OBSADĄ? JAK MYŚLICIE, CO TO BĘDZIE ZA PIOSENKA? CHCECIE, ABY JUSTYNA ZOSTAŁA W SERIALU NA DŁUŻEJ?  PISZCIE! :)

9 komentarzy:

 1. Super, że Polska została tak zauważona ;) Już nie mogę się doczekać!
  PS Zapraszam: http://violetta-my-stories.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy18:03:00

  Ale jej zazdroszczę :P Też bym chciała spotkać całą obsadę i poznać ich--->To jest moje marzenie *_*

  OdpowiedzUsuń
 3. ej bo Justyna podkładała głos za Ludmiłę to co teraz będzie za siebie i za Lu podkładała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy18:59:00

   Może przyjedzie do tego czasu .:-)

   Usuń
  2. Anonimowy20:11:00

   jej na pewno do głosu Ludmiły trochę zmienieają głos bo naturalnie takiego nie ma przecież to nie wiedzę w czym problem. Ona jako ona będzie mówić swoim naturalnym głosem a jako ludmiła trochę z remix'owanym

   Usuń
 4. Anonimowy19:48:00

  co z językiem hiszpańskim ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z ekipą Porozumiewa się bardziej po angielsku, ale myślę że w serialu to albo hiszpan albo angielski - inaczej nie da rady.

   Usuń
 5. Fajnie! Ciekawe czy dalej będzie podkładać głos pod Ludmi, fakt jest on trochę zmieniony, bo jest inny ton, ale ciekawe :). Fajnie zmieniliście bloga!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!