23 cze 2014

[Akcja] Dla obsadyKażdego dnia, spamujemy milionami tt aktorom naszej kochanej telenoweli, licząc na to że zostaniemy zauważeni lub nasz tweet zostanie podany dalej. Jednak tym razem nie tylko zostaliśmy zauważeni, ale także w szczególny sposób wyróżnieni, więcej informacji w rozwinięciu postu..

#Od początku

Niektórzy z was, pamiętać mogą specjalną akcje która wystartowała początkiem kwietnia, akcja na celu miała zauważenie Polski przez obsadę. Lecz w sposób oryginalny bowiem 7  blogerów współpracujących z Disney (w tym nasz blog) przygotowali specjalną akcje w której to wy wysyłaliście filmiki na których między innymi tańczyliście,śpiewaliście, wyjątkowym atutem pomysłu było to że filmik zostanie dostarczony w ręce obsady, co równało się z jego obejrzeniem przez naszych ulubionych aktorów.

#Wkład 
W całej akcji także nie zabrakło wkładu blogerów i także wiernych czytelników blogów organizujących akcje. Czytelnicy wszystkich prac wysłali około 80, z czego powstał filmik dla obsady, filmik był dość długi jednak w sam raz dla oglądnięcia aktorom. Wkład blogerów, wyglądał trochę inaczej wszystkie siedem blogów musiało mieć wszystko zapięte na ostatni guzik, jednak wszystko poszło sprawnie i szybko. Dokładnie już początkiem maja mogłem zabrać się za montowanie filmiku, warto zaznaczyć że montowanie filmiku było zadaniem przyjemnym gdyż mogłem poznać  talenty naszych czytelników. 

#Niespodzianka

Od  zrobienia filmiku minął już cały miesiąc, szczerze mówiąc zapomniałem już o jego istnieniu, jednak Disney nie zapomniał i swoją obietnice postanowił wykonać jak najszybciej. Wchodząc dzisiaj na pocztę, czekała na mnie miła niespodzianka mogłem znaleźć wiadomość potwierdzającą dostarczenia filmu, i nie tylko w załączniku czekało specjalne zdjęcie które powinno szczególnie zainteresować polskich V-lovers. 
  


Pierwsze co do mnie dotarło, że na zdjęciu jest Facu dopiero po jakiejś minucie dotarł  do mnie zdumiewający fakt że na zdjęciu trzyma biało-czerwoną flagę (flaga polski), na której widnieje duży napis ''Pozdrowienia Dla Fanów z Polski'', ale także na fladze możemy znaleźć 8 imion blogerów, przeprowadzających akcje 
przeprowadzających akcje (Marysia,Jula,Kasia,Dżesika,Monika,Marta,Paulina i Sylwia) i  także imię jak nadzwyczajne oczywiście że mowa o moim imieniu (Remik),  naprawdę z miłą chęcią mogę powiedzieć że akcja i niespodzianka udała się w końcu nie każdego dnia możemy zobaczyć aktora trzymającego flagę naszego państwa. Podsumowując akcje możemy uznać za udaną.


#Podziękujmy
Polscy V-lovers, są już znani z tego że spamują ile wlezie. Tym razem z zabierzmy i po prostu podziękujmy Facundo za ten wspaniały gest jednym z najłatwiejszych tweetów o treści ''¡Gracias! Polonia te ama'' nie zapomnijcie także zaznaczyć profilu Facu w tt @facugambande i także nie obowiązkowo @ViolettaPolskad
Przykładowy tweet

Co myślicie o niespodziance ? Swoją opinią podzielcie się w komentarzach.

14 komentarzy:

 1. OMG !!!!!!!!!! Brak mi słów =D Do wszystkich z obsady dotarł ten filmik ?
  Czekaja na nas jeszcze jakieś niespodzianki ? :) ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie do wszystkich, teraz tylko spamujmy na tt niech reszta się dowie :)

   Usuń
 2. Anonimowy17:21:00

  suuuuuuuuuuuuuuuuuper!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. a na tych filmikach były też te zdjęcia z np. plakatem z pozdrowieniami dla aktora? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, były plakaty,tańce,śpiewanie,rysowanie i wiele więcej :)

   Usuń
 4. Anonimowy18:26:00

  Mozecie pokazac ten filmik?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy20:27:00

   No właśnie dacie ten filmik? ;)

   Usuń
 5. Anonimowy22:03:00

  Super,ale się ciesze.Mój kochany Facu <3 ;-).Dołanczam się do pytania.
  Jusia

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy22:38:00

  Kocha Facu. Jest tak jak Alba moim ulubionym aktorem. Nie wieżę w to że to on jest na tym zdięciu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy14:46:00

  Nie wierzę że na tym zdj. jest Facu. A tak na marginesie moglibyście dać ten filmik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochany, na pokazanie filmu musiały by się zgłosić osoby które wysyłały swoje prace :)

   Usuń
 8. Anonimowy16:26:00

  OMG ALE SWEET

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy12:01:00

  super ale jazda

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy02:24:00

  MÓJ FACU Z FLAGĄ POLSKI *O* *O* *O* *u* *u* *u* ♥ ♥ ♥
  Awwww :3

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!