3 cze 2014

Zapowiedź: Alba w FansWorld En Vivo!

FansWorlTV to internetowy program który wyróżnia się wśród obsady tym że prawie każda osoba z głównych części obsady pojawiła się w programie. W programie mogliśmy zobaczyć już Lodovicę, Valerię, Clarę, Diego, Mercedes, Nicolas, Joaquin, Candelarię, Martinę, Jorge, Facundo, Xabiani,  . Teraz nadszedł czas na wierną przyjaciółkę, pewnej siebie dziewczyny naszej Ludmiły która gra w serialu Natalię - Albę Rico! 

Co to FansWorld?

FansWorld to internetowy program telewizyjny prowadzony przez Dalma Maradona, Coco Maggio i Micy Vázquez. Program jest nadawany wyłącznie w trybie online, w którym jest omawiane na bieżąco kwestie rozrywki, muzyki i sportu. Zawsze jest gość specjalny. Można oglądać w poniedziałki, środy oraz piątki o godzinie 19 czasu Argentyny (u nas to 24).
Abyśmy mogli zadawać pytania musimy posiadać twittera, dzięki czemu będzie  można pytać o co się chce i możliwe że Xabiani odpowie akurat na pytanie zadane przez Ciebie!Wczoraj na twitterze FansWorld pojawił się poniższy tweet: 
W środę powiększamy liczbę gości #Violetta, którzy stąpają po naszym salonie; Odwiedzi nas @AlbaRicoNavarro!

Alba nie zapomniała nas poinformować o występie w programie. Tym samym podała tweet FansWorld oraz napisała swój:


Jutro w środę o godzinie 19 czasu argentyńskiego nie przegap mojego wywiadu na fansworld.tv!!


Jak widać, już jutro Albabędzie online w internetowym programie. Będziemy mogli zasiąść przed komputerami i obejrzeć odcinek, którego gościem specjalnym będzie nasza Albita.
 Wiemy również że pora jak zawsze jest dla nas nie korzystna. Dlaczego? Dlatego iż jest to godzina 24. Zapewne każdy idzie jutro do szkoły i nie każdy będzie miał okazję zobaczyć transmisję na żywo. 
Zawsze można po zakończeniu zobaczyć następnego dnia "Wcześniejsze programy" Zobaczyć można na tej stronie:
Kto z was będzie oglądał transmisję na żywo, a kto następnego dnia?

2 komentarze:

 1. Anonimowy21:34:00

  Super post.Moja kochana Albita<3.
  Jusia

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy17:09:00

  Super nie moge się doczekać !!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!