7 cze 2014

Nowy sezon od strony muzycznej!Każdego dnia obsada dostarcza nam coraz więcej informacji odnośnie 3 sezonu przygód,jednej z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek Disney Channel - Violetty.
Mało jednak wiemy o muzyce, która ukarze się w serialu.
Czy będzie ona podobna do tej z poprzednich serialów, a może producenci nas czymś zupełnie zaskoczą?
Nagrywanie piosenek zaczęło się już dawno i nadal trwa. 
Dziś przychodzę do was z informacjami, o ich wykonawcach!


Zapraszam!Jakiś czas temu nasza Tinita podzieliła się z nami swoimi zdjęciami ze studio nagraniowego. Trudno się temu dziwić - Martina odgrywa przecież w serialu główną rolę.
Zaskoczyło nas jednak coś innego. W sieci pojawiło się zdjęcie młodej artystki i...jej mamy?
Co pani Stoessel mogłaby robić w studiu?


Możliwości są różne. Pozwolę sobie zaprezentować własne przypuszczenia.

1. Tini spędza dużo czasu w studio nagraniowym. Bardzo ciężko tam pracuję, ale oczywiście jak każdy człowiek potrzebuję przerw. Zdjęcie może pochodzić z wspólnego nagrania matki i córki, które powstało w celach osobistych - na pamiątkę. Panie mają ze sobą dobry kontakt dlatego ta opcja jest bardzo prawdopodobna.
2. Pani Stoessel towarzyszy córce wszędzie. Była na En Vivo, bywa często na planie. Dlaczego w takim razie miałaby nie być w studio? Kobieta mogła pojawić się tam tylko aby wspierać swoją Martinkę. Nie obeszło się  oczywiście bez zdjęcia!
3. Istnieje ostatnia opcja - mama Tini pojawi się w nowym sezonie. Wydaje mi się jednak to niemożliwe. Aktorka podzieliła by się tą informacją z fanami. Oczywiście dostrzeglibyśmy również jakikolwiek jej ślad na planie.
Kto z Was lubi serialowego Fede? Jego odtwórca - niesamowity Rugerro, tweetnął do nas wspaniałą wiadomością!

Tłumaczenie -  Wczoraj nagrywałem nowy utwór Federico, jestem pewien, że się spodoba! Jestem bardzo zadowolony, nie mogę się doczekać # Violetta3Fani aktora zastanawiają się w jakich okolicznościach piosenka pojawi się w serialu. Czy będzie to piosenka na potrzeby U-Mix-u czy może bohater telenoweli napisze piosenkę dla swojej wybranki Ludmiły? Tego dowiemy się dopiero oglądając nowy sezon serialu!
Znając talent Rugerro piosenka na pewno będzie świetna. Ja osobiście nadal nie mogę przestać słuchać wspaniałego "Luz, camara, accion".
Do studia nagraniowego trafiła także nasza rodaczka!


6 czerwca Disney poinformował nas na swoim profilu o Justynie, która właśnie tego dnia zaczęła pracę nad swoją piosenką w Violettcie! Nie mamy informacji o tym czy jej rola będzie epizodyczna, czy może panna Bojczuk dołączy do obsady serialu na stałę. Możemy jedna snuć przypuszczenia. Zastanawia mnie również fakt czy piosenka śpiewana przez artystkę powstanie w języku polskim, hiszpańskim bądź innym. Jest to bardzo wątpiliwe, ale szansa na polski tekst w argentyńskiej telenoweli istnieje!


Co chcielibyście usłyszeć w nowym sezonie?

6 komentarzy:

 1. Anonimowy00:41:00

  Justyna niedawno napisala ze wlasnie skonczyla prace nad piosenka . Ciekawa jestem kal wyszla

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy08:30:00

  Fajny post

  OdpowiedzUsuń
 3. napewno solową piosenkę leona

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy14:25:00

  Pary prosze jakies zmiany beda

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy14:37:00

  Beznadziejnie

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy16:28:00

  TE WŁOSY BLĄD BLEEEE

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!