13 cze 2014

[Violetta 3] Kilka zdjęć z planu - nowe fotki! [Aktualizacja]Wczoraj Disney Channel poinformowało nas na swoim facebooku o zdjęciach z planu, którymi zamierza się z nami podzielić.
Znajduję się na nich nasza wspaniała Justyna, która coraz lepiej czuje się w towarzystwie obsady. Tak jak już wczoraj obiecałam, postaram się zaprezentować własne przypuszczenia na temat postaci, którą polska aktorka zagra w Violettcie.


Zapraszam do postu!
Właśnie to zdjęcie pojawiło się wczoraj na oficjalnym fanpagu stacji, wraz z pytaniem, kto się na nim znajduję.

Dziś zagadka została rozwiązana. 

Oczywiście tak jak zgadywaliśmy znajduję się na nim Justyna Bojczuk oraz Facundo Gambande - serialowy Maxi.


Kilka godzin później Disney udostępnił nam kolejną fotkę.
Widzimy znów Justynkę (która najprawdopodobniej zagląda w scenariusz), Facu oraz innego
 mężczyznę. Nie widzimy dokładnie kto to jest, ale przypuszczam, że to jedna osoba z ekipy. 
           Aktualizacja


Dokładnie godzinę temu pojawiło się kolejne zdjęcie. Widzimy na nim Facu, Justynę i jedną z sal studia "On Beat". Aktorzy stoją przy jednym z mikrofonów. Przyznaj się, że to bardzo tajemnicza sprawa. Każda fotka spoza panu gdzie widzimy polską artystkę zrobiona jest z aktorem odgrywającym rolę Maxiego. Swoje przypuszczenia co do tego aspektu przedstawię poniżej.Moje przypuszczenia na temat roli Justyny w serialu


1. Justyna jest bardzo młodą osobą. Ma jedynie 19 lat. W 99% odegra więc rolę uczennicy studia. Z pewnością niektórzy z Was użyją kontargumentu, że Clari odgrywa nauczycielkę mając na karku 20 parę lat. Niestety, jeśli Justyna miałaby zająć miejsce instruktora pojawiłaby się w serialu raczej na stałe, a wnioskując z podpowiedzi Disney Channel, będzie to raczej epizodyczna rola. Dodatkowo strój artystki mówi o tym, że Bojczuk zajmie miejsce nowej, z pewnością bardzo utalentowanej uczennicy.
2. Pamiętacie Libby? Tak, to dziewczyna z Izraela, w której zakochał się nasz Adres.
Pojawiła się ona w kilku odcinkach telenoweli i wyjechała z powrotem do swojego kraju. Aktorka odgrywająca jej postać rzeczywiście pochodzi z tego państwa. Może Justyna zajmie podobną pozycję? Być może Bojczuk troszkę namiesza i odejdzie? Wszystko się okażę, jednak stawiałabym bardziej na to, że postać aktorki będzie raczej pozytywna.

3. Aktorzy zapowiedzieli nam wiele nowych postaci. Pamiętacie wypowiedź Diego o nowej miłości jego bohatera? To całkiem możliwe, że wybranką jego serce będzie właśnie postać odgrywana przez Justynę. Jest to możliwe, ale raczej mało prawdopodobne. Serial powinien skończyć się raczej szczęśliwie, a jeśli Diego zostałby bez swojej miłości, fanki z pewnością płakałyby do końca życia. No może z wyjątkiem tych, które myślą o ślubie z aktorem...


4. To ostatnia opcja, którą jak na razie rozważam. Ostatnia, ale jednak najbardziej prawdopodobna. Wszystkie zdjęcia zza kulis, które mają nam pomóc w rozwiązywaniu zagadki zrobione są w towarzystwie Justyny i Facu. W dodatku Disney do najnowszego zdjęcia zadał nam bardzo ciekawe pytanie. Aktorzy bardzo się ze sobą zakolegowali co widać też na twitterze. Czyżby Bojczuk zagrała postać, która niestety wtrąci się w życie Naxi?
A może jednak jest jego rodziną? Ostatnie zdjęcie ewidentnie wskazuje na to, że polska aktorka nagra duet z argentyńskim artystą. Czy to prawda? Przekonamy się już niebawem.
Wraz z kolejnym zdjęciem pojawi aktualizacja posta. 
A wy jak myślicie? Kim będzie Justyna w "Violettcie" ?11 komentarzy:

 1. Tak, ale oby to nie popsuło Naxi. Zapraszam na nabor www.violetta-tini-stoessel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy22:19:00

  to jest Gregorio

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy22:29:00

   No nie ? Ja też tak myślę! :D

   Usuń
 3. Może będą kuzynostwem :)
  albo rodzeństwem :P
  Nie moge się doczekać :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy13:09:00

  Ja myślę że obok Maxiego to Fede ale nie jestem pewna

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy14:05:00

  a może Justyna zagra taką rolę która zakochała się w Maxim ? ciekawe co z TINI może nauczy się paru polskich słów ... Ale myśle że może jak jest Justynka w obsadzie to Violetta przyjedzie do Polski !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy14:42:00

  Ja też mam przepuszczenia że Jaustyna zagra kogoś z rodziny Maxiego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy15:25:00

  Ja myśę że Maxi po prostu będzie ją oprowadzał. Tak jak Andres Libby

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy18:22:00

  Nie nawide jej niech zostawi naxi i pewnoe jak bedzie spiewac to to bedzie ciekawe :-D z jej wymowa i glosem oby Libi zostala dluzej i Justyna nie okazala sie miloscia Diego bo to bedzie porazka

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy13:36:00

  Mysle ze viola i justyna zostana nowymi przyjaciolkam a w maxim to sie zakochala

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy09:28:00

  Justyna podkłada głos i to nie możliwe że zagra jakąś role bo ja oglądałam wszystkie odcinki po hiszpańsku i nigdzie nie było justyny a pozatym ona jest polką i trudno było by podkładać głos i mówić tym samym jako aktorka i musiałaby gadać po hiszpańsku i ktoś musiałby podłożyć jej głos i to jest bardzo skomplikowane.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!