13 cze 2014

Teddy, Teddy, Teddy Bear.

 

#O mnie ~

Nie jestem osobą, która lubi o sobie opowiadać. Jest to najtrudniejsza rzecz u mnie. Ogółem trudno według mnie jest opowiadać o sobie i swoich zainteresowaniach. Lecz nie o tym przyszłam tutaj rozmawiać.
Na imię mam Alicja. Pochodzę z pomorza. Plaża i te klimaty. :) Interesuję się muzyką i w przyszłości chciałabym zostać piosenkarką... Jestem osobą nieśmiałą i trudno nawiązuję nowe kontakty. Miałam taki strach przed sceną, ale kiedy raz wystąpiłam przestałam się nagle bać i denerwować. Od teraz coraz częściej biorę udziały w przedstawieniach. Czasem piszę piosenki. Raz napisałam o warzywach do szkoły. Od kilku dni zaczęłam uczęszczać do chóru, co również poprawia mi samopoczucie, bo kiedy nadarzy się okazja zaczynam śpiewać. Mogłabym o muzyce pisać godzinami, ale tak nie mogę, ponieważ nikt tego nie przeczyta, heh.

#Violetta ~


Serial Violetta zaczęłam oglądać od jakiegoś piątego odcinka. Oglądałam TV i nagle zerknęłam na Disney Channel. Bardzo spodobał mi się ten serial i zaczęłam go codziennie oglądać. Od początku polubiłam główną postać, czyli Violettę. Często denerwowały mnie te jej rozterki pomiędzy Leonem, a Tomasem. Postaci Tomasa nigdy nie lubiłam, a Leona tak. Na początku pierwszego sezonu byłam za Leonettą, ale w drugim sezonie się to zmieniło. Przekonałam się do Dieletty, Diegoletty. Jak kto woli. :) Jest to moja ulubiona para, a jeżeli chodzi o postacie to Francesca i Diego.
To na tyle o serialu. :) 


#Co ja tutaj robię? 


To jest najważniejsze. Dołączyłam do Violetta Polska 2 nie tylko, aby dodawać normalne posty bez żadnych tłumaczeń. Głównie będę zajmowała się tłumaczeniem wywiadów, krótkich filmików i tym podobnym. Często możecie spotkać mnie na asku bloga, czyli http://ask.fm/VIOLETTA2PL/ :). Opanowałam w stopniu prawdopodobnie bardzo dobrym hiszpański i włoski, więc możecie się spotkać z różnymi, przetłumaczonymi artykułami przeze mnie.

Teddy.

2 komentarze:

  1. Anonimowy09:25:00

    super też lubie francesce ale wole leonetta

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy09:41:00

    Super ! Witamy na blogu

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!