17 cze 2014

[Violetta 3] Piosenka Justyny i nie tylko


Z każdym nadchodzącym dniem, ujawniane zostają nowe ciekawostki związane z trzecim sezonem naszej fioletowej telenoweli. Niedawno mieliśmy okazje dowiedzieć się o piosence do trzeciego sezonu, którą nagra nasza rodaczka Justyna Bojczuk. Jednak specjalnie dla was wydobyliśmy szczegóły. Jesteście ciekawi, ile piosenek nagra, Justyna, jeżeli tak to zapraszamy was do rozwinięciu postu.
#Violetta 3

Szczegółów związanych z 3 sezonem, jest multum aktorzy bieżąco za pomocą swoich tt informują nas o każdy swoim posunięciu. Tak samo zresztą jest z Justyną, dzisiaj poinformowała nas o nagrywaniu kolejnych scen nad rzeką.


Na razie możemy sobie tylko wyobrażać, jakie cudowne sceny zostaną tam nakręcone. 
Korzystając z wolnego czasu na planie,  nie mogło zabraknąć sweet foty z Jorge.

\

#Piosenka 

Niektórzy z was mogą pamiętać, że kilka dni temu, na swoim tt Justyna zamieściła wiadomość o tym że nagrywa swoją pierwszą piosenkę.

Pierwsza piosenka nagrana :) pic.twitter.com/6VsG7Qmm4i
— Justyna Bojczuk (@BojczukJ) czerwiec 7, 2014

Jak to na polskich V-lovers przystało,szybko pojawiły się komentarze czy Bojczuk ma w swoich planach nagrać jeszcze więcej piosenek. Jednak odpowiedzi od samej polskiej gwiazdy nie dostaliśmy, natomiast na oficjalnym Fan Page Disney Channel pojawiły się zdjęcia ze wspólnej sesji z Facundo, i zaczęły się spekulacje na temat następnej piosenki. Czyżby duet z Maxim, który do tej pory w serialu nie miał okazji popisać się swoim wokalem?

https://www.facebook.com/disneychannelpolska/photos/pb.542708332428310.-2207520000.1403008590./799002343465573/?type=3&theater
Koniec, końców nie dostaliśmy oficjalnego potwierdzenia co to ich wspólnej piosenki, jednak śmiało możemy założyć, że duet Facundo i Justyny jest jak najbardziej możliwy. Bowiem my blogerzy współpracujący z Disneyem dostaliśmy oficjalne potwierdzenie, że nasza rodaczka jak na razie nagrała 3 piosenki, z czego jest bardzo możliwe, że jedna piosenka to wspólny utwór wykonany przez Fac i Justynę , tutaj obstawiałabym znany nam utwór jak Ahi estare.


Miłym zaskoczeniem dla polskich V-lovers, jest fakt, że z 3 piosenek, 2 nagrane przez Justynę są całkowicie nowe w fioletowym świecie. Tak jak wcześniej wspomniałem obstawiam, że piosenką ''starą'' będzie Ahi Estare, ale to są wyłącznie moje przypuszczenia.


Disney Channel Polska potwierdził, że Justyna nagrała trzy piosenki!!! Jedna  z nich jest Wam bardzo dobrze znana.. 

14 komentarzy:

 1. Anonimowy15:40:00

  Zdjecie z Jorge *.* Zazdroszcze

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy15:52:00

  Pany Bojczuk?

  OdpowiedzUsuń
 3. czemu ? chciałabym aby Naxi ją śpiewali

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy17:14:00

  To zdjęcie z Jorgem *o* i ta jego grzywka *.* *o* *u* super *o* *.* *u*

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy17:28:00

  beznadzieja,chcą żeby jej nikt nie polubił xd Maxi powinien śpiewać z Naty

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy18:01:00

  To idź do reżysera i mu to powiedz :D grzywka Jorge *o* aww... *.*

  OdpowiedzUsuń
 7. ale zazdroszczę jej tego zdjęcia z Jorge;) wow 3 piosenki to dużo :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy12:39:00

  Aż 3 piosenki ! WOW ;) Sweet focia z Jorge ;) Fajnie ma ;) J.M v-lover

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy17:54:00

  Fajnie że Justyna będzie śpiewała z Facu.To mój ulubiony aktor ale lepiej było by gdyby piosenkę Ahi Estare zaś śpiewali Maxi i Naty (Naxi)

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy20:27:00

  oooo , gdzie znaleźliście fote Jorge i justyny ?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!