14 cze 2014

Jeszcze więcej o LodovicaWorldTour

Chciałabym przybliżyć wam, nieco dokładniej informacje o trasie koncertowej Lodovicy Comello w 2015 roku. Post dość obszerny, ponieważ wyjaśnię wam tutaj wszystko od samego początku do świeżych informacji z ostatnich kilku dni. Zapraszam do czytania!


Jak wiemy ponad miesiąc temu Lodovica, serialowa Francesca oznajmiła, że ma dla wszystkich niespodziankę. Przez jakiś czas trzymała nas w niepewności, a my mogliśmy się tylko domyślać. Pomysły były różne, każdy miał swoje propozycje, lecz już 13 maja Lodo ujawniła wszystkim, co jest niespodzianką. To jej pierwsza trasa koncertowa! Dla wielu było to wielkim pozytywnym zaskoczeniem! Nareszcie uzyskaliśmy szansę, by zobaczyć kogoś z obsady, naszego fioletowego serialu. Jednak nie od razu wszystko było takie pewne, że odwiedzi Polskę! Na stronie [KLIK] odbywa się wielkie głosowanie, gdzie wiele państw, a właściwie miast walczy o bycie w czołówce. Z polskich miast możemy głosować na Warszawę, Kraków oraz Łódź. Polska tym razem postanowiła się postarać, tak by uzyskać sukces! I udało się! Polska stolica-Warszawa w początkowym etapie głosowania zajmowała pierwsze miejsce, dopiero w późniejszym czasie górę wziął włoski Rzym, zsuwając Warszawę na drugie miejsce. Na stronie umieszczony jest filmik, który postanowiłam wam przetłumaczyć.


[Tłum.] Witajcie Universas! (fandom Lodovicy) Zaczynam przygotowywać światową trasę koncertową i mam do was pytanie: Gdzie chcesz zobaczyć mój występ? Musisz wybrać etapy mojej nowej trasy! Czekam na wasze sugestie! Cześć!

Już 20 maja Lodovica udostępniła na swoim twitterze [KLIK] oraz Facebooku mapę miejsc, które odwiedzi podczas trasy koncertowej! Mapa została opracowana, na podstawie wyników głosowania. 

Jak widzimy Polska jest na drugim miejscu! 

Polscy fani Lodovicy, byli wprost uradowani, że zagra ona u nas w Polsce. Potwierdzony jest koncert w Warszawie, lecz prawdopodobne jest również zagranie w reszcie miast, które brały udział w głosowaniu! Piszę prawdopodobne, nie piszę że na pewno!

Dalej pozostało, tylko starać się o utrzymanie pozycji! Warszawa świetnie utrzymuje się od pewnego czasu na drugim miejscu. Oto aktualne wyniki, choć zmieniają się one co kilka minut! Od pierwszego miejsca dzieli nas niecałe 1000 głosów. Dokładnie przeliczając aktualne wyniki to 761 głosów, biorąc pod uwagę to, że Polskę zamieszkuje około 38,54 milona ludzi, 700 głosów to nie jest dużo. Zwłaszcza, że możemy głosować z trybu incognito, którego możemy użyć w przeglądarce Google Chrome.

 • Roma (ITALY) (10%, 26.401 Votes)
 • Warszawa (POLAND) (10%, 25.640 Votes)
 • Catania (ITALY) (7%, 17.844 Votes)

Jak użyć trybu incognito? Włączamy przeglądarkę. Obok miejsca na wpisanie adresu strony, po lewej stronie mamy znaczek z takimi trzema paskami. Klikamy. Trzecią opcją jest "Nowe okno incognito". Klikamy i możemy głosować do woli. Rzecz w tym, że po zagłosowaniu wyłączamy okno incognito i otwieramy nowe. 

Jeśli chodzi o polskie miasta Łódź i Kraków, to Łódź ma 2% głosów, a Kraków 5% i jest na 7 miejscu. 

Już 11 czerwca Lodo, na swoim Twitterze udostępniła obrazek z dokładnymi datami kilku koncertów we Włoszech. Od tego czasu fani mogą kupować również bilety. Jej twitter jest wprost zaspamowany zdjęciami biletów! 

Bezpośredni odnośnik do obrazka
  Bezpośredni odnośnik do obrazka
  Bilety rozchodzą się w błyskawicznym tempie! Lodovica udostępnia niektóre z przysłanych zdjęć biletów. Możecie zobaczyć je na jej twitterze, ale możecie zobaczyć je również tutaj. Zamieszczam parę zdjęć! 

  Bezpośredni odnośnik do obrazka
  Domenica 1 Febbraio 2015
 •   
Bezpośredni odnośnik do obrazka
Napoli 28/02/2015

Bezpośredni odnośnik do obrazka
Bilet na koncert w Torino


Bezpośredni odnośnik do obrazka
Neapol 28 luty 2015 


Zdjęć jest znacznie więcej, tutaj dodałam tylko kilka. Teraz pozostało nam tylko starać się o utrzymanie pozycji lub walczenie o pierwsze! Wierzę, że nam się uda! Bo Polska potrafi!

Wybieracie się na koncert Lodovicy w Polsce?

8 komentarzy:

 1. Anonimowy12:51:00

  Świetny post ! Super że Lodo będzie w Polsce *o*

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy12:52:00

  Świetny post ! Super że Lodo będzie w Polsce *o*

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy13:44:00

  a wiecie czy mozna juz kupic bilety na koncert Lodo w polsce ? <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy13:54:00

   Niestety jeszcze nie :) Nie znamy jeszcze dokładnych dat koncertów w Polsce, jeśli wszystko będzie wiadomo to napiszemy :)

   Usuń
 4. Anonimowy14:17:00

  Ja raczej będę

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy21:23:00

  Ej Polska jest na 1 miejscy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEST ! uDAŁO NAM SIĘ :dd

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy21:42:00

  Nie ma już głosowania ?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!