7 cze 2014

Trochę o mnie! Poznajmy się

Cześć Mam na imię Sylwia Okvardiva. Pochodzę z Ukrainy lecz mieszkam w Polsce już od bardzo dawna. Niestety nie mieliście okazji mnie poznać choć dostałam się na tego bloga dość sporo czasu temu. Jednak chciałabym przeprosić wam za to że nie przedstawiłam się wcześniej jak zrobiły to inne przyjęte osoby.
Postaram się to naprawić i dodawać posty codziennie oraz współpracować w grupie.
Chciałam wyjaśnić dlaczego nie było mnie przez tak długi okres na blogu...
Otóż nie było u mnie internetu plus jeszcze rodzice laptop mi zabrali więc nie było nawet możliwości wejścia i napisania jakiegokolwiek postu.

Moje zainteresowania:
Moim największym zainteresowaniem jest śpiewanie. Już jako mała dziewczynka chodziłam na różne spektakle i występowałam gdzie zajmowałam czasami lepsze a czasami gorsze miejsca. Ale ważne to dobra zabawa i wiara w siebie. Wiem że muzyka to coś czym chcę zajmować się przez całe swoje życie.

Moje hobby
Moim największym hobby jest właśnie blogowanie i uczenie się różnych nowych języków np. Włoskiego. Blogowaniem zajmuję się już od ponad 3 lat. Obecnie zajmuję się jeszcze jednym blogiem ale spokojnie poradzę sobie i z tym. Dysponuję czasem bo przecież jak to się zawsze mówi : " Czas to pieniądz"

Mam nadzieję że mnie polubicie tak jak inne osoby w tym zespole. Myślę że będzie mi się tu dobrze pracowało.
1 komentarz:

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!