10 cze 2014

Obsada z violetty- Podsumowanie

Dzisiaj postanowiłam w tym poście przedstawić wam wszystkich członków obsady Violetty. Jednak po długim namyśleniu postanowiłam że podzielę to na 4 tury w 4 postach, ponieważ jest ich dość dużo a post będzie dość długi. W jednym poście będzie po trzech aktorów z obsady.
Zapraszam do dalszego czytania !!!


                                                 VIOLETTA:

Violetta jest bardzo utalentowaną nastolatką poszukującą swoich pasji. Gdy przyjechała do Buenos Aires poznała swoją nową guwernantkę Angie ( ciocię Violetty). Violetta nie wiedziała jeszcze że ma ciocię więc Angie podała się za jej guwernantkę.
Gdy przyszła do Studia 21 od razu zaprzyjaźniła się z Francescą, Camillą i Maxim. Jednak jak każdy z nas miała swojego wroga- Ludmiła. Na każdym kroku chciała jej dokuczyć i udowodnić że nie jest wcale taka święta za jaką się podaje. Violetta w 1 sezonie poznała dwóch wspaniałych chłopaków, Thomasa i Leona. Zaś w 2 sezonie pojawił się nowy uczeń Studio 21 Diego, który chciał odbić Violette dla Leona.

                                                 MARTINA STOESSEL:

Martina Stoessel urodziła się w Buenos Aires jako córka producenta i reżysera Alejandro Stoessel oraz Mariany Muzlery. Stoessel ma o rok starszego brata Francisco. Mając pięć lat zaczęła brać lekcje tańca później gimnastyki i baletu, a już niebawem występowała w teatrach Musical Comedy takich jak Musical Theater, poza tym brała lekcje pianina.

                                                          LEON:
Leon pochodzi z bogate rodziny. Nigdy nie musiał pracować na studio 21. Na początku 1 sezonu chodził z Ludmiłą ponieważ ta była efektowna i bogata co czyniło dla niego idealną dziewczyną. Leon jest zakochany w Violettcie lecz musi walczyć z Thomasem o jej względy. Zaś w 2 sezonie musi walczyć z Diego. Jednak po pewnym czasie się poddaje i zostawia Violette. ( Miejąc na myśli że się poddaję chodzi tu o to że poznaje Larę i próbuje z nią reszty sił w związku.

                                                          JORGE BLANCO:
Meksykański piosenkarz i aktor. Gra Leóna w argentyńskim serialu Violetta produkcji Disney Channel. Urodził się 19 grudnia 1991 roku Guadalajarze.W 2007 wziął udział w High School Musical: La Selección, produkcji Disney Channel Latin America. W 2008 zagrał rolę Jorgego w filmie Viva High School Musical Meksyk: Pojedynek, który miał premierę w Meksyku 24 sierpnia 2008 (wyświetlany był od 5 września 2008). Wystąpił także w serialu Cuando toca la campana.
      
                                               LUDMIŁA:
Ludmiła jest efektowną i bardzo bogatą dziewczyną. Lubi rządzić wszystkimi i rozstawiać wszystkich po kątach. Na początku jest idealną dziewczyną dla Leona. Ludmiłą jak każdy ma swojego wroga czyli Violettę. Zrobiła by wszystko, poświęciłaby nawet przyjaciół by wyrzucić Violettę ze Studio 21. Ludmiła ma swoją poplecznicę- Nati. 

                                               MERCEDES LAMBRE:
 Jest argentyńskie aktorka, piosenkarka, tancerka i modelka. Ona jest znany międzynarodowej publiczności do odtwarzania Ludmiły debiutancką rolę w Disney Channel oryginalnej serii Violetta .
Urodziła się 5 października 1992 roku. W 2012 roku dostała główną rolę w serialu Violetta jako Ludmiłą ferro.
 
Na samym końcu będziecie mieli linki do twitterów podanych aktorów w poście.
https://twitter.com/TiniStoessel
https://twitter.com/JorgeBlancoG
https://twitter.com/Mechilambre

Liczę na komentarze :)
                                                


6 komentarzy:

 1. Anonimowy21:53:00

  rewelacja naprawde te posty są mega plis rób takie

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy22:04:00

  Super post.Teraz zrób o Albie-Naty,Facu-Maxi lub Lodo-Fran.
  Jusia

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy22:25:00

  Nie pisz ich na wiki znajdziesz to samo i kto by tego nie wiedzual

  OdpowiedzUsuń
 4. Super post!!! Zrobisz taki o Lodo-Fran, Alba-Naty, Cande-Cami???

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzisiaj właśnie miałam taki zamiar :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy17:31:00

  Nie rozumiem-Martina w jednym z wywiadów mówiła że nie potrafi grać na żadnym instrumencie,jak już to teraz trochę umie na gitarze....

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!