17 cze 2014

Tomodachi już we Włoszech- Lodovica Comello


Lodovica Comello nie dawno ogłosiła że jej ulubioną grą jest Tomodachi. Właśnie we Włoszech 6 czerwca została do sklepów przywieziona ta gra. Na stronie http://www.bambini.eu jest krótka informacja napisana po włosku.
Zapraszam do przeczytania tłumaczenia!!!

TŁUMACZENIE:

Wreszcie jest już we  Włoszech gra Tomodachi  ulubiona gra z dzieciństwa  Lodovica Comello gwiazdy z serialu Violetta , wyemitowanego na Disney Channel : D Przemawiając podczas premiery Nintendo udostępnione zostało wszystkim  testy Mii, Funkcja, która jest wewnątrz tomodachi Life, który pozwala każdemu odkryć, które z różnych osobowości, mają swoje własne postacie Mii w grze, a które mogą być udostępniane w mediach.

Jeśli jesteś fanem Violetty i piosenkarki  Lodovica Comello, wiesz, że aktorka ma odsesję  na punkcie włoskiego tomodachi Życia i publikuje na swoim profilu Twitter swoje strzały z gry  tomodachi. Teraz Nintendo zaktualizowała stronę poświęconą tomodachi Life, ekscentrycznej  gry w którym bohaterowie moga sobie wybierać różne lalki , udostępniając Personality test Mii. Tomodachi został wydany 6 czerwca 2014 roku , wyłącznie na Nintendo 3DS i 2DS. Mii test osobowości jest specjalną  wersją  funkcji konfiguracji osobowości , która znajduje się w grze Tomodachi życia, i pozwala ktoś odkryć, poprzez serię pytań i zabawnych sytuacjach, takich jak między różnymi osobowościami można  mieć własną Mii w grze.

Istnieje szesnaście rodzajów osobowości Tomodachi , które określają w jaki sposób Twoja postać Mii, i że wśród Twoich przyjaciół i rodziny mogą współdziałać w związku przyjaźni, a także smaki w zakresie odzieży i wnętrz. W zależności od odpowiedzi na pięć pytańdotyczących cech osobowości, takich jak, w jaki sposób wyrażają się w słowach, będzie można dowiedzieć się, czy jesteś Wyraziste-Charyzmatyczny, a raczej Przemyślany zastrzeżone. Możesz podzielić test osobowości z Mii przyjaciela , aby ustalić, czy jest to naprawdę Zdecydowany Przedsiębiorczy-a raczej Cicho-czuły. Przy tak wielu osobistości Mii, wyobrazić sobie, iskry, które latają i ile będzie śmiechu, mieszka razem na tej samej wyspie Tomodachi życia . Znajomych. Twoje opowieści. Twoje życie.: Wink:

Osobowość test Mii Tomodachi są wyłącznie dla Nintendo 3DS i 2DS, dostępne w tradycyjnych punktach sprzedaży detalicznej lub w postaci cyfrowej można pobrać z Nintendo eShop . Baw się dobrze!

I jak wam się podoba ?
Na dole znajdziecie oficjalną stronę z grą Tomodachi.

http://tomodachi.nintendo.com/

3 komentarze:

 1. Anonimowy14:54:00

  Super Tłumaczenie! Super Post!
  Nina

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy19:52:00

  Bardzo fajne

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy12:32:00

  Nawet fajne ;) J.M v-lover PS Sory że nie piszę komów ale nie mam czasu . Przepraszam ! PPS KOM PISANY NA INFORMATYCE W SZKOLE .Pozwolono robić co się chce ;) J.M v-lover

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!