29 cze 2014

[Violetta 3] Promo: Zespół Chłopaków


Czas premiery trzeciego sezonu ''Violetty'' w Ameryce Łacińskiej zbliżą się wielkimi krokami, bowiem zostało jeszcze 30 dni do startu nowego sezonu fioletowej telenoweli. Jednak do tej pory mogliśmy zobaczyć sporo materiałów promujących 3 sezon, między innymi mogliśmy ujrzeć sześć różnorodnych zwiastunów i pierwszą część ''En Gira'' (tłum. W trasie), lecz to nie koniec niespodzianek tym razem Disney Channel Latino udostępniło zwiastun pod tytułem Boys Band. Więcej informacji w rozwinięciu postu,zapraszamy..


Tak jak w poprzednich 6 zwiastunach, na początku zostajemy zaproszeni przez Jorge i Tini do wycieczki za kulisy naszej ukochanej fioletowej telenoweli.
W pierwszych sekundach naszym oczom ukazuję się Diego, który informuje nas o tym że zespół chłopaków all4you będzie funkcjonował dalej w 3 sezonie, mianowicie w jego skład wchodzić będą Leon,Diego,Maxi,Broduey,Andres. Dla wielu wieści że skład zespołu nie ulegnie zmianie jest wspaniałą wiadomością.Teraz przyszła kolej na pokazanie Nicolasa, który opowiada że razem tworzą doskonałą rodzinne,i także powiadomił nas o tym że ich perypetie będą bardziej rozbudowane niż dotychczas. 

Po Garnierze, przyszedł czas na Jorge i Facu, na początku Blanco zawołał swojego towarzysza. Po krótkiej poprawie kamery, Facu i Jorge poinformowali nas o powstaniu grupowej piosenki razem z  dziewczynami.
Teraz czas przyszedł na zwiedzanie przyczepy wraz przy asyście Jorge. Wszystko wskazuje na to że będzie to jedno z miejsc w których zamieszkają w czasie trasy koncertowej. Nie zabrakło także części humorystycznej w której Blanco pokazał nam odpicowanego Diego.W dalszej części zwiedzania możemy natrafić na Samu,Nico i oczywiście na śpiącego Facundo. W dalszej części wycieczki, Jorge opowiada nam o tym jak kariera zmieni ich charakter i osobowość. Na sam koniec nie zabrakło także ekskluzywnych wiadomościbowiem Diego oznajmił że możemy spodziewać się interesujących wątków, które zmienią ich pogląd na życie gwiazdy, Samuel pojawia się na chwile żeby oznajmić że ma nadzieje, że wszystko nam się spodoba, tym samym żegna nas i odchodzi czym prędzej na plan.

Cieszycie się że zespół pojawi się w 3 sezonie ?

4 komentarze:

  1. Serialowy ramalo, napisał po polsku do polskiej fanki <33 i podał jej tweety daelej :) Ta fana nazywa sie @TalaWegner ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy13:37:00

    Zauważyliście że na trawie wraz z Facu leżała Calendaria ??

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!