14 cze 2014

Obsada z Violetty - Część 4 - Nauczyciele


W poprzednim poście napisałam wam że ten post jednak będzie podzielony na 5 części. I tak się stało. Dzisiaj będzie o nauczycielach w Studio zaś w 5 części reszta obsady. Więc nauczyciele Studio to: Angie, Pablo, Gregorio oraz Beto.
Zapraszam do czytania dalej!                                               ANGIE:
Nauczycielka śpiewu w Studio 21. Początkowo podawała się za guwernantkę Violetty by zbliżyć się do swej siostrzenicy. Niestety nie jest to takie proste jak by się wydawało. Angie zakochała się w swoim szwagrze Germanie lecz on miał narzeczoną - Jade. Angie jest bardzo energiczną kobietą. Umie postawić na swoim i wie czego chce. Jej najlepszym przyjacielem jest Pablo który po pewnym czasie staje się jej chłopakiem. Angie ma wspaniały głos. Jej siostrą jest zmarła mama Violetty. W 2 sezonie Angie nie miała zbyt dużo szczęścia w miłości, ponad to oddalała się od Violetty ponieważ ona dorastała i spędzała więcej czasu z Diego i przyjaciółmi. W drugiej połowie 2 sezonu Angie dostałą propozycję pracy w Paryżu. Skorzystała z tej okazji i wyjechała.


                                      CLARA MARIA ALONSO:
Urodziła się 2 lutego 1990 roku w Rosario. Jest modelką , aktorką ,piosenkarką oraz prezenterką w telewizji.  Uczyła się w szkole muzycznej Broadway Street w Buenos AiresUrodziła się w Rosario i w wieku 8 lat przeniosła się z rodziną do Buenos Aires. Ma dwóch młodszych braci: Augustina i Ignacio. Od najmłodszych lat uprawiała gimnastykę, pływała, tańczyła, grała w musicalach, śpiewała i występowała w spektaklach.


                                                                           PABLO:
Pablo jest dyrektorem studio 21. Jego najlepszą przyjaciółką jest Angie. Bardzo ją kocha i zależy mu na niej. W studio 21 jest szanowany i wszyscy go podziwiają. Gdy Angie bała się powiedzieć Violettcie prawdy Pablo był przy niej.


                                              EZEQUIEL RODRIGUEZ:
Urodził się 11 kwietnia 1977 roku. Jest aktorem. W 2012 roku dostał główną role jako Pablo w najpopularniejszym serialu dla nastolatek " Violetta".


                                           GREGORIO:
Jest najlepszym nauczycielem tańca w Studio 21. Ceni sobie precyzję i postawę. Nie przypada za Pablo bo zajął jego miejsce dyrektora które mu się należało. Od samego początku jest przeciwny przyjęciem Thomasa do Studio ponieważ uważa że zniszczy autorytet Studia. Od samego początku faworyzuje Ludmiłę. W 2 sezonie dowiaduje się że ma syna i jest nim Diego.


                                           RODRIGO PEDREIRA:
Ur. 08 września 1979 roku. jest argentyński aktor, piosenkarz, tancerz i reżyser. W 2012 roku dostał główną role Gregoria nauczyciela tańca w serialu Violetta.Karierę zawodową rozpoczął w roku 2000. Wśród ról znaleźć pewne wstępne inwestycje w serialach telewizyjnych, takich jak "Rincón de Luz", "Alma Pirata", "Resistiré", "Amor en custodia" i "Hollywood Hotel w Palermo". [2] On również miał kilka ról w " Montecristo "i niewielka część w filmie" Un dia de Suerte ", w reżyserii Sandra Gugliotta. 


                                                  BETO:
Beto jest nauczycielem muzyki w Studio 21. Jest szalony i żyje we własnym świecie. Czasami nie wie co się koło niego dzieje. W 1 sezonie jego asystentem był Thomas. Gdy w 2 sezonie pojawiła się nowa nauczycielka tańca Jackie, Beto stracił dla niej głowę.


                                                   PABLO SULTANI:
Karierę rozpoczął w działających we wczesnych latach 90-tych z kilku sztuk. Był jednym bohaterem spektaklu " Los Przetwórstwo "w wydaniu 2005 r. w Buenos Aires , z którymi mógłby okazać różne teatry z Argentyny, w roli Franza Liebkind, które pozwoliło mu wygrać nagrodę Estrella de Mar jako objawienia w 2006 roku . Zagrała także w roli taty w musicalu Sweet Charity w 2006 i 2007 roku. W 2009 roku zagrał w obsadzie zamiast opery "El Joven Frankenstein", gdzie odgrywa Igor  .


Twitter gwiazd:
https://twitter.com/clarialonso_
https://twitter.com/RodriPedreira
https://twitter.com/PABLOSULTANI2 komentarze:

  1. Anonimowy16:29:00

    Dlaczego nie ma części 2 i 3 ?

    OdpowiedzUsuń
  2. No właśnie go napisałam już dawno temu i nie ma go na blogu był aż do dzisiaj :(

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!