14 cze 2014

[Z pamiętnika Lodo!] "Mój związek z piłką nożną"

12 czerwca najważniejszy dzień dla fanów sportu piłki nożnej. Bowiem tego dnia rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 r. Rozgrywane od 12 czerwca do 13 lipca w miejscu ojczystym dla niektórych aktorów z naszej fioletowej załogi albowiem w Brazylii. W światowych mistrzostwach udział wezmą aż 32 kraje w tym ojczysty kraj Lodovicy Comello mianowicie Włochy. Młoda gwiazda opublikowała post specjalnie na okazję mistrzostw w którym wyraziła swoją opinię. Zobaczmy zatem czy włoszka kibicuje swojej drużynie, zna się na regulaminie i zasadach gry w piłkę nożnej i co sądzi o piłce nożnej. Zapraszam do postu!Lodovica Comello na tle przepięknej Barcelony!Tłumaczenie wykonała Rose!

Kopiowanie surowo zabronione!

Artykuł został edytowany w niektórych momentach dla poprawienia tłumaczenia tekstu!Mój związek z piłką nożną!

Chcę poinformować was o dziwnym zjawisku, które występuje w danym okresie czasu a mianowicie co 4 lata. Nigdy nie rozumiałam ani nie zrozumiem grę w piłkę nożną. Koncepcję futbolu w mojej głowie można podsumować w następującym opisie


"Kilka maleńkich ludzi pracujących z piłką" 

Nie rozumiem kiedy jest faul. Nie rozumiem historii znaczników i punktów. Nie wiem jacy są gracze w po szczególnych drużynach. Chciałabym żeby ktoś wyjaśnił mi poprawnie co to kara?! (Tata powiedział mi milion razy, ale nigdy tego nie zrozumiałam i on złościł się. Ale! Nie ma ale!

Tu przedstawiam zjawisko :  Żyję jak zwykle na świecie i nagle zamieniam się w chuligana. Nic z tego nie rozumiem. Jedyną rzeczą, która mnie ciekawi to obserwowanie gry i oczekiwanie na zwycięstwo Włoch. Wszystko inne mnie nie obchodzi czyli nie ma sensu i może czekać! Nadal nic nie wiem o tej grze, bez względu na wszystkie tłumaczenia. Dzieje się źle.

Budzi się we mnie patriotyczna strona kibicowania, a także chęć do dekoracji. Wszystko wokół mnie zmienia się na zielony, biały i czerwony. Maluję paznokcie z flagą bez nie zabobonnych rytuałów przed meczami. Jeśli Włochy przegrywają nic się nie zdarza. Jeśli wygrywają życie jest wspaniałe i wszystko ma sens!Flaga Włoch


Ktoś wie,bo ja nie 
L. ♥
Tłumaczenie:  Dziś! Wygrają najlepsi! #WorldCup2014 #Emocje #BrazyliaChorwacja 
Lodovica na premierze drugiego sezonu serialu "Violetta"!
Podsumowując!

Choć dwudziestoczteroletnia włoszka nie rozumie wielu zasad i reguł piłki nożnej w trakcie
Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014 r. całym sercem kibicuje drużynie państwa Włoskiego. 
A wy co sądzicie? Czy podobnie jak Lodovica kibicujecie włoskiej drużynie? 

3 komentarze:

 1. Super post zapraszam magiadisneyavioletta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy21:17:00

  Pewnie , wkońcu to kraj Lodo <3 :D Niech grają z wszystkich sił i pokonają swoich przeciwników!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy15:34:00

  ja kocham lodo ale kibicuje polsce nie to co wy bezduszni kanibale XD

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!