8 cze 2014

Powitanie-Dominguezowa wita!

#Hej
Cześć, nazywam się Aleksandra, mam 13 lat. Na blogu będę posługiwała się pseudonimem Dominguezowa. Dlaczego? Wytłumaczę za chwilę. Najpierw kilka słów o mnie. Jestem dość młoda w porównaniu do innych redaktorek bloga, ale będę starała się, choć w pewnym stopniu im dorównać. Myślę, że gdy razem połączymy siły, będziemy mogli tworzyć zgraną grupę V-lovers. #Kilka słów o mnie

Jak już wcześniej napisałam, nazywam się Aleksandra, ale mówią na mnie po prostu Ola. Serial Violetta uważam za moją pasję, inną niż wszystkie inne; wyjątkową. Oprócz tego kocham fotografować oraz rysować. Jestem również harcerką. Lubię bawić się w tworzenie grafiki. Wystarczy mi jakiś program i trochę ambicji. Tak też jest z prowadzeniem bloga. Co chwilę przychodzą mi nowe pomysły na posty. Wtedy otwieram Worda i zaczynam pisać, szukać informacji, by mój post był dobrze dopracowany. Jeśli chodzi o serial-oglądam go praktycznie od początku. Szczerze mówiąc, nie od razu polubiłam perypetie członków Studio On Beat, wcześniej Studio 21. Od czego się zaczęło? Od tego, gdy usłyszałam jedną z piosenek. Poczułam, że to jest to.


#Ulubieńcy z serialu

Jak każdy mam swoich ulubieńców z naszego fioletowego serialu. Moja sympatia nie jest całkowicie podzielona, ale moimi postaciami są Violetta, Diego, Francesca i  Federico. To na nich szczególnie skupiam uwagę, choć nie gardzę innymi. Uwielbiam serial i aktorów, którzy pracują nad jego powstaniem. Każdy wkłada wiele pracy i wysiłku w to, by wszystko było idealne. Mają wielki talent i zamiłowanie do muzyki. To widać na pierwszy rzut oka. Praca na planie "Violetty" sprawia im przyjemność, dlatego że współpracują z osobami, które mają podobne zainteresowania! A razem tworzą zgraną grupę. Myślę, że tak też my powinniśmy pracować. Łaczy nas wspólna pasja-Violetta! Razem możemy więcej kochani! Wystarczą tylko dobre chęci!


#Czego możecie oczekiwać?

Tak, jak każdy dołączam do bloga z pewnymi postanowieniami. Chciałabym dzielić się z wami nowymi informacjami, ale nie tylko o głównych postaciach serialu, ale także o tych mniej zauważanych. Jeśli chcecie możecie pisać w komentarzach jakieś prośby na posty, a ja będę w miarę możliwości je wypełniać. Jak możecie mi pomóc? Po prostu szczerze komentujcie posty. Daje mi to satysfakcję, dlatego bierzmy się do pracy!
Jeszcze raz dziękuję za wybór spośród tylu zgłoszonych! Będę starała się być dobrą redaktorką! 

Macie propozycje na następne posty? Piszcie w komentarzach! 

8 komentarzy:

 1. Cześć! :)
  Gratulacje, świetny post. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie poznamy sie troszkę lepiej, a tymczasem witaj na blogu! Pozdrawiam cieplutko i życzę powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy22:03:00

   Dziękuję bardzo. Myślę, że miło będzie nam się współpracowało.

   Usuń
 2. Anonimowy22:16:00

  Cześć!!!!!
  Ola mam pomysł na post jeśli lubisz i umiesz rysować to może wyślesz jakieś rysunki postaci z violetty np.Rysunek z Naty.
  Jusia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy15:52:00

   Często rysuję postacie z Violetty, więc nawet dobry pomysł.. o ile będą chętni :)

   Usuń
 3. Czemu nazywasz się Daminguezowa?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy15:57:00

   Bo lubię Diego :) Pisałam :)

   Usuń
 4. Anonimowy16:23:00

  Hm.. Olcia cudo ^^
  Dasz radę ;) Na pewno, wierz mi :] Jesteś najlepsza <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy15:56:00

  Naprawdę? Jak miło :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!