5 cze 2014

Clara Alonso od strony kuchni

           Clara Alonso serialowa Angie w serialu Violetta prowadzi program " Angie i przepisy z Violetty".             Jest to produkcja na kanale Disney Channel Italia. Clara ma dla nas 20 dan do zaproponowania.            Są tam przepisy i sposób wykonania.
           W rozwinięciu posta można zobaczyć więcej o programie plus filmy


Czy to dobrze że będzie kolejny program o gotowaniu?
Czemu właśnie to on ma największą oglądalność?

Właśnie te pytania są często zadawane na portalach społecznościowych. Program ten ma na celu pokazania młodej nauczycielki śpiewu i cioci Angie oraz jej pyszne dania. Angie jak wiadomo jest początkową kucharką. W programie gotuje dla swojej rodziny m. in. dla germana i angie.
angie_ricette

Zobaczcie zwiastun programu Angie.


Krótka notka o Clara Alonso:
ur. 2 lutego 1990 w Rosario w Argentynie.argentyńska aktorka, aktorka dubbingowa, piosenkarka, tancerka, modelka i prezenterka. Uczyła się w szkole muzycznej Broadway Street w Buenos Aires. Została wybrana spośród 26 tysięcy argentyńskich nastolatków do castingu "High School Musical: La Seleccion". Był to program, poszukujący gwiazd do argentyńskiej wersji filmu. Obecnie znana przede wszystkim z roli w serialu Violetta, w którym gra Angie (ciotkę głównej bohaterki, nauczycielkę śpiewu oraz guwernantkę Violetty)[1]. Użycza również głosu w serialu Pecezuelos.
Urodziła się w Rosario i w wieku 8 lat przeniosła się z rodziną do Buenos Aires. Ma dwóch młodszych braci: Augustina i Ignacio. Od najmłodszych lat uprawiała gimnastykę, pływała, tańczyła, grała w musicalach, śpiewała i występowała w spektaklach. Chodziła do Istitute Inmaculada de Castelar, poza tym uczęszczając do szkoły teatralnej zwanej Broadway Street, gdzie występowała w kilku spektaklach jak np: "Alicja z Krainy Czarów" w teatrze Astral.PREMIERA JUŻ 9 CZERWCA NA KANALE DISNEY ITALIA. 

I CO JAK MYŚLICIE? BĘDZIECIE OGLĄDAĆ?

6 komentarzy:

 1. Anonimowy12:06:00

  świetny post ! konkretnie krótko i na temat a nie za długo!
  Nowa jesteś?

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy12:06:00

  Super post!

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy22:45:00

  Ja ostatnio mam problem z wejściem na tego nloga. Ciągle wyskakuje mi, ż blog jest sprawdzany czy coś i tylko jego autorzy mogą się zalogować i wejść na niego. Sytuacja trwa już kilka dni. Późnym wieczorem ustępuje, a później znowu nie można na niego wejść. Co jest grane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie ja też tak mam i chcę wyjaśnień ! Bo nic nie mówiliście a tu nagle taka akcja !

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!