15 cze 2014

Obsada z Violetty część 5


Dzisiaj jest to mój ostatni post z serii " Obsada z Violetty". Dzisiaj ten post będzie troszeczkę dłuższy niż pozostałe ponieważ muszę w nim zamieścić pozostałych aktorów z obsady m.in. German, Matias, Jade, Olga, Ramallo i Andres. I to było by na tyle...
Zapraszam do dalszego czytania!                                                      GERMAN
Jest ojcem Violetty. Bardzo kocha swoją córkę dlatego na każdym kroku chce ją chronić i powstrzymywać od natarczywych chłopaków. Bardzo boi się o Violettę i nie może uwierzyć w to że tak szybko dorosła. W 1 sezonie jego narzeczoną była Jade ale gdy pojawiła się tylko w ich życiu Angie ciotka Violetty zakochał się w niej. W 2 sezonie zaś miał poślubić Esmeraldę.                                             DIEGO RAMOS:
Ur. 29 listopada 1972 w Buenos Aires w Argentynie – argentyński aktor telewizyjny i filmowy. Wystąpił w kilkunastu odcinkach Zbuntowany anioł jako Sergio Costa. W 2012 roku dostał główną role w serialu Violetta jako German Castillo ojciec tytułowej bohaterki.                                                MATIAS:
Jest bratem Jade. Ciągle manipuluje siostra ale w gruncie serca bardzo ją kocha. W 1 sezonie Matias namawiał Jade do wzięcia szybkiego ślubu z Germanem. W 2 sezonie zakochał się w Marceli. Matias ma dobre serce lecz charakter ma po ojcu.                                               JOAQUIN BERTHOLD:
Jest aktorem i reżyserem pochodzącym z Argentyny .W roku 2006, był jednym z bohaterów teatru "Walter", za który zdobył nagrodę "Premio Roberto Jáuregui." Rola jest również sprawdzana przez krytyków w pozytywny sposób .Poza tym, on kieruje grupę teatralną "Los Intimos teatr," z którą wyreżyserował kilka sztuk.                                                          JADE:
W 1 sezonie była narzeczoną Germana, Jest siostrą matiasa. Jest strasznie głupiutka. Jade nie przepada za Angie i Violettą. W 2 sezonie wynajmuje szpiega Esmeraldę która ma rozkochać w sobie germana i pozbawić go majątku a potem rzucić.                                               FLORENCIA BENITEZ:
Aktorka i piosenkarka pochodząca z Argentyny. 2010-2011 zagrała postać Terese Grossi w argentyńskim serialu Sueña conmigo, emitowanym na kanale Nickelodeon. W 2012 roku zagrała drugoplanową rolę Jade LaFontaine w serialu Violetta, emitowanym na Disney Channel.


                                                   OLGA:
Olga jest gospodynią w domu Pana Germana. Jest to żywiołowa kobieta która żyje w świecie telenowel. Od dawna jest zakochana w Ramallo i na każdym kroku mu to pokazuje. Nie cierpi przestrzeni osobistej. Bardzo kocha swoją małą Violette.


                                             MIRTA WONS:
Jest argentyńską aktorka polskiego pochodzenia. Mirta urodziła się w Argentynie ale jej dziadkowie byli Polakami. Mirta w 2012 roku dostała drugoplanową rolę w serialu violetta jako olga.


                                                    RAMALLO:
Ramallo jest prawą ręką Germana. Pomaga mu w finansach. Ceni sobie przestrzeń osobistą. Bardzo kocha Olgę lecz nie umie się do tego przyznać. Na końcu 2 sezonu przełamuje lody i ją całuje i wyznaje miłość.
   
                      
                                           
                                                      ANDRES:
Andres jest zakręconym chłopakiem i żyje w swoim świecie. Jest najlepszym przyjacielem Leona. Nigdy nie mógł znaleźć sobie prawdziwej miłości i jako jedyny z uczniów studia nie miał nigdy na poważnie dziewczyny. Andres jest roztrzepany ale bardzo utalentowany,
                                        NICOLAS GARNIER:
 Jest to argentyński aktor i piosenkarz. On jest najbardziej znany z ukazywania Andres na Disney Channel Original Series ViolettaZaczął swoją karierę jako model w różnych kampaniach graficznych znanych argentyńskich marek. Jego dorobek telewizyjny obejmuje występy na paskach Casi Angeles Bella y bestia, Valentino, El Argentino i Jake i Blake, wśród innych.W 2012 roku dostał drugoplanową rolę w serialu Violetta.


Liczę na komentarze :)

  Twitter gwiazd:
https://twitter.com/mirtawons
 https://twitter.com/NicolasTGarnier      
 https://twitter.com/florsbeny      
 https://twitter.com/JoaquinBerthold

                                

                                  

                                         

11 komentarzy:

 1. Anonimowy16:16:00

  https://www.facebook.com/groups/159180867608699/ Strona o wszystkim nawet dla chcacych o VIOLETTCIE !!! Błagam o Likeeee Błagaaaaammmm

  BŁAGAMM UDOSTEPNIAJCIE I LAJKUJCIE TO DLA MNIE BARDZO ALE TO BARDZO WAŻNE BĘDA FAJNE KONKURSY BEDĄ NABORY

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy16:37:00

  Żenada -.- imiona pisze się z DUŻYCH liter ! Nie napisałaś nic o aktorze który gra Ramallo ! Żal -.- mogłaś się postarać bardziej ! Żal -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy20:12:00

   Żal mówiło się jakieś 5 lat temu dziecko. Jak coś ci się nie podoba to albo nie czytaj, albo stwórz swojego bloga... Pozdrawiam Aga

   Usuń
  2. Anonimowy17:02:00

   Zgadzam się z anonimem z 16.37

   Usuń
 3. Anonimowy18:35:00

  Super post!

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy18:35:00

  Świetny post. Nie słuchaj innych !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy20:35:00

  Czy ludzie tacy jak ona muszą istnieć? Imiona pisze się Dużą literą - toż napisała czego się czepiasz. Najmniejszych detalów. Ja nie mogę jak tak można, Świetny post!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy16:57:00

   Jak byś dobrze czytała ślepoto to byś zobaczyła że nie wszędzie napisała z dużej -.-

   Usuń
 6. Anonimowy10:49:00

  Świetny post!nie słuchaj tego anonima!żal jemu bo on nie umie doceniać prace;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy17:00:00

   Doceniać prace to ja umiem ale takiej nigdy nie docenie ! Zrobiona na odwal ! Pewnie Cande Candi zrobiła ten post w jakieś 5 minut -.- żal -.- taki post to ja też mogłabym zrobić -.-

   Usuń
 7. Świetny post!
  Nie przejmuj się tym co pisze anonim 17:00:00. Bo każdy mógł się pomylić:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!