15 cze 2014

Martina Stoesse-odwiedziny w szpitalu- Gente ( Aktualizacja)

Nie dawno Martina Stoessel była w szpitalu by odwiedzić dzieci chore na raka. Na stronce gente o której wspomnę na końcu pojawił się ciekawy wywiad z gwiazdą.Postanowiłam go przetłumaczyć, trochę mi to zajęło bo jak wiecie wczoraj dodałam ten sam post ale postanowiłam trochę bardziej się wysilić i jeszcze lepiej ubrać w słowa, więc ten sam post jeszcze raz będę pisała.
Zapraszam do czytania!
Martina Stoessel
"Mam nadzieję, że jest co nieco poprawić"
Drugi  rok z rzędu, gwiazda serialu Violetta wzięła  udział w Caravan i Mega Festiwal Solidario wykonaną przez Dyrygentów  Wzajemnej  Automobile Association (AMCA) wykorzystana w  Szpital Dziecięcy Ricardo Gutiérrez. Pawilon, w którym chorzy na raka dzieci są zachwyceni odwiedzinami swojej idolki. Dostaną od niej mnóstwo zdjęć i autografów oraz dobre rady na przyszłość. 

Myślę tak aby  ponowić  i nie poddawać się, nawet przez przypadek, "Śpiewała Martina Stoessel (17), a cappella a chłopacy tworzą chórek dla gwiazdy. Do piosenki  Veo Veo, piosenki z serialu  Violetta, która mówi o nastoletniej miłości ,która jest skomplikowana ,  by wyrazić swoje uczucia, w ten pochmurny dzień.
Na piętrze bloku , gdzie znaleziono chorych na raka z Children Hospital Ricardo Gutiérrez, zwrot "nie poddawaj się" ma ogromną wartość, i ogromne znaczenie. Szczególnie jeśli pochodzi z rąk samej Tini, która w 2 roku dołączyła do Caravan Mega Truckers Festiwal Solidario Wzajemna Automobile Association (AMCA) wciela się w Międzynarodowym Dniu Taksówkarz, pozyskiwania funduszy i darowizn korzystać ze szpitala.

Uśmiecha się do dzieci gwiazda  Violetta, która otrzymała dar przed wizytą idolki nastolatek. Tak więc, kiedy weszła  do pokoju, w towarzystwie rodziców, Mariana Muzlera i Alejandro Stoessel, i jej chłopaka, Petera Lanzani (23) "Odwiedzenie tych dzieci wypełnia moją duszę. Jestem dumna i pełna podziwu że mogę im pomóc. Te serca cieszą mnie. Można pokochać tych ludzi od momentu ich zobaczenia. Należy podzielić się tym  i to sposób, aby dać z powrotem tak wiele miłości, "mówi Martina która była podekscytowana.

Tini zwiedziła salę i witała każde dziecko, które nie mogło się doczekać. "Dziś jest gwiazda serialu Violetta" , lekarze powtórzyli to  na początku i każda rodzina została przygotowana z radości na specjalny wieczór. Mamusie i tatusiowie kupili T-shirty, piżamy, gazety, czasopisma ... Wszystko, co miało twarz Tini! Kiedy nadszedł czas, jej idolka mówiła do nich, pieściła je, robili zdjęcia ze wszystkich i zostawiła im swój podpis i zdjęcie z sercem, że w jakiś sposób podsumować przesłanie miłości, które chciała im dać. 

Potem przyszedł czas na koncert, w którym setki dzieci wraz z rodzicami przyszli do pracy z gotówką, pieluch, mleka w proszku i książek dla dzieci, interaktywne biblioteki szpitalnej. Ponad tysiąc osób cieszyli pieśni dziewczyny, która zaledwie tydzień temu nazwał do 380 tysięcy osób w lasach Palermo w "połączeniu tinista" . Mimo, że tym razem jego głos i pokaż były wtórne. Ważne było czasu i miłości dał każdemu chłopcu. Martina jest zdanie na końcu, podsumowuje uczucia innym Sun: "Lekarze mówią, że ważne w leczeniu dzieci chorych na raka, którzy są, część jest nastrój. Widząc ich szczęśliwy i zadowolony z czegoś tak prostego jak wizyty, to jest wielka radość " .
Solidarność
Martina mówi do jednego z chłopców który będzie  miał  chemio terapię w szpitalu. Obok swojej matki, Marianny, i jej ojca, Alejandro, kórzy słuchali uważnie.

Razem
 W towarzystwie rodziców i Petera Lanzani  odwiedziła wszystkie pokoje. "Lekarze mówią, że bardzo ważny jest , nastrój, gdy dzieci przechodzą chemioterapię. Jesteśmy dumni, aby pomóc ", powiedziała Tini cała podekscytowana.


Link do strony gente online  :http://www.gente.com.ar/nota.php?ID=18247   

JAK WAM SIĘ PODOBA ? 
TŁUMACZENIE WYKONAŁA CANDE CANDI 
KOPIOWANIE ZABRONIONE

LICZĘ NA KOMENTARZE

7 komentarzy:

 1. Anonimowy11:33:00

  Super post! Już lepiej niż wcześniej

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy11:33:00

  Jest okiej

  OdpowiedzUsuń
 3. Super post *.*
  Zapraszam: http://violetta-my-stories.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy14:13:00

  wydaję mi się, że jest wrzucony w tłumacz po prostu. Strasznie nie gramatycznie

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie. Sama tłumaczyłam, Bardzo się starałąm jednak nie znam tak dobrze języka Hiszpańskiego ....

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy15:20:00

  Rozumiem, więc przeczytaj jeszcze raz. Można zmienić kilka rzeczy, żeby dobrze brzmiało :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super post !!
  Zapraszam : http://martinastoesselxxx.blogspot.com/ !!! ;**

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!