9 cze 2014

Violetta3- zbiór informacji.


Niewątpliwie każdy, kto należy do ogromnej rodziny V-lovers, wie, że właśnie w Argentynie powstaje trzeci sezon Violetty. Wszyscy z niecierpliwością przeglądamy internet, aby znaleźć kilka nowości dotyczących życia postaci. Wiadomo jest naprawdę dużo, lecz jeszcze na wiele rzeczy nie znamy odpowiedzi. Wiemy zaś jedno- ten sezon będzie niezapomniany i pozostanie w naszych sercach na długo. Przekonajcie się, co już wiemy!


Odkąd zapowiedziany został kolejny sezon popularnej telenoweli ,,Violetta'', zaczęło się upublicznienie plotek. Niektóre osoby na Twitterze pisały, że wystąpią w Violetta3, m.in. dziewczyna, która wymyśliła Morę. Oczywiście nie było to prawdą. Jakiś czas później pojawiły się fotki z Barcelony! Nagrano tam ok. 20 odcinków. Już wiemy, że rozpocznie się Leonettą i również się nią zakończy. Naturalnie są już fotki z ich spotkania. Przywykliśmy już, że często coś lub ktoś przerywa im romantyczne chwile, czy tym razem scenarzyści już odpuszczą? Jak myślicie? 
Uwielbianą parą jest również Fedemila. Dzięki Fede, Ludmiła zmieniła się nie do poznania. Zapowiedziano, że w trzecim sezonie dziewczyna się zaprzyjaźni z Violą. Wyobrażacie je sobie jako przyjaciółki? Choć przyznam, że zapowiada się ciekawie.  Nie zabraknie scen z jej chłopakiem, co da się zauważyć na zdjęciach. Jak się potoczą ich losy? Jak sądzicie? :)

Nowe postacie!
Nowości ciąg dalszy! Będziemy mogli zobaczyć nowe postacie. Pierwszą, którą Wam przedstawię jest Alexandre, w którego wcieli się Damien Lauretta. Jego postać będzie coś ukrywała. Nie będzie lubiany przez chłopaków ze Studia On Beat (w trzecim sezonie nazwa nie zostanie zmieniona). W rzeczywistości jest inaczej! Zdążył się już zaprzyjaźnić z obsadą. Robi sobie z nimi wiele zdjęć, zobaczcie! Kolejną postacią jest Gery. Jaki będzie miała charakter? Jeszcze nie wiadomo. Osobiście uważam, że kiedy Ludmiła i Diego zmienią się na lepsze, ktoś będzie musiał być czarnym charakterem. Być może właśnie Macarena Miguel się w takową postać wcieli. Sama meksykanka ma za sobą wiele roli w przeróżnych reklamach. Tak jak Damien- jest na wspólnych fotkach z obsadą. Myślę, że jak dotąd najbardziej zaprzyjaźniła się z Ruggero, Damienem i Jorge. Wracając do Gery. Myślicie, że będzie dobrą postacią?
Teraz pora na nieco starszą część obsady. Zacznę od Priscili, w którą wcieli się Florencia Ortiz. O jej roli dowiedzieliśmy się dzięki zdjęciu z lotniska, gdzie kręcono pewną scenę. Martina i Mechi zrobiły sobie zdjęcie z nową członkinią obsady. Podczas kręcenia scen, o których wspomniałam, zrobiono zdjęcie Violetcie, Ludmile i Marottiemu. Priscila będzie matką Ludmiły! Wiemy o tym dlatego, że Florencia dodała zdjęcie na swojego twittera, gdzie w opisie było ,,Mi hija hermosa'', co w tłumaczeniu polskim znaczy ,,Moja piękna córka''. 


Milton- nowy nauczyciel w Studio On Beat! Sam Rodrigo Frampton najwidoczniej został polubiony przez obsadę. Świadczą o tym zdjęcia, których jest naprawdę dużo. Widać, że sam aktor jest bardzo przyjazny i sympatyczny. Zakładam, że jego postać również będzie pogodna, lecz tego do końca nie wiadomo! Musimy jeszcze poczekać na więcej informacji. 


I ostatnią nową postacią jest Nicolas, którego zagra Nacho Gadano. Będzie bogatym właścicielem hoteli. Co do tej postaci, to nie wiemy prawie nic! Lecz myślę, że z czasem to się zmieni, ponieważ codziennie są nowe newsy! Także to tylko kwestia czasu. 


I myślę, że najbliższa naszym sercom- Justyna Bojczuk! To coś wspaniałego, że Polka wystąpi w Violetta3. Dowiedzieliśmy się o tym całkiem niedawno, a już wiele osób ją kocha. To niesamowite. Od razu zaprzyjaźniła się z Mirtą Wons (Olga), której dziadkowie byli Polakami. Ale również z Facu (Maxi) i Maca (Gery). Nowy wygląd postaci

W drugim sezonie prawie wszystkie postacie miały odmieniony styl. Najbardziej było to widoczne u Violetty, która z pastelowych spódniczek z przywiązaną wstążką, zmieniła styl na dojrzalszy. Poznaliśmy ją jako nieśmiałą dziewczynę, która boi się spełniać marzenia i robić to, co kocha. W drugim sezonie uległo to ogromnej zmianie. Viola postawiła kres dawnej dziewczynce i zaczęła dążyć ku spełnieniu swoich marzeń. Czego możemy się spodziewać w trzecim sezonie? Nowej fryzury! Co do stylu ubierania się, być może jest bardziej kobiecy. 

Francesca w pierwszym jak i w drugim sezonie miała przyzwoity makijaż- wyglądała naturalnie i pięknie. W trzecim sezonie to się nie zmieni. Aczkolwiek myślę, że zostaną podkreślone jej brwi. Poza makijażem wydaje mi się, że zostanie zmieniona jej fryzura, lecz opaski nadal górują w garderobie Fran. Bardzo się cieszę co do makijażu. Sama Candelaria (Cami) powiedziała, że postacie w trzecim sezonie będą bardziej delikatne. Cieszycie się?​Przejdźmy do Leona! W pierwszym sezonie miał grzywkę, w drugim ją mu podnieśli, a w trzecim ma, że tak powiem szopę! Szczerze powiedziawszy najbardziej podobała mi się fryzura z drugiego sezonu i niekiedy z pierwszego. Jednak z trzeciego nie przypadła mi do gustu, a Wam? 


Pora na Jade! W drugim sezonie miała minimalnie różniącą się fryzurę od poprzedniej. Tym razem możemy się spodziewać dużej zmiany. Będzie miała stylowy nieład :D Moim zdaniem bardzo fajnie to wszystko wygląda i pasuje do niej. Oceńcie sami! 


Ale również Andres powróci do swojej wcześniejszej fryzury (co mnie bardzo ucieszyło). Teraz ponownie będzie miał grzywkę. Wolicie go w takiej wersji?


 ​Poza tym tylko drobnostka- Pablo (tak jak w pierwszym sezonie) ponownie powróci z brodą. 

W wyglądzie zewnętrznym u nikogo więcej nie zauważyłam większej zmiany.Jednak poza ładnym wyglądem, mamy też wnętrze, które jest bardzo ważne. Ludmiła pod wpływem Federico bardzo się zmieniła. Mercedes w trzeciej serii telenoweli, będzie musiała wcielić się w dobrą osobę. Na ogół sama Mechi jest bardzo sympatyczna, więc będzie mogła być sobą. Co więcej- Ludmiła ma się zaprzyjaźnić z Violettą. Czy tym razem pozostaną wiernymi przyjaciółkami? Wiele wskazuje na to, że tak też się stanie! 

Również charakter Diego ulegnie zmianie. Chłopak ma się zakochać naprawdę. Nie wiemy jeszcze w kim, ale moje przypuszczenia wskazują na Gery. Lecz nie do końca wiadomo kim ona będzie. Jak to się mówi: wyjdzie w praniu!
Nowe wydarzenia- znane nam epizody! 

Już na samym początku wspominałam, że ok. 20 odcinków będziemy mogli zobaczyć z Barcelony. Zrobiono tam wiele zdjęć. Jest również filmik, na którym widzimy jak to wszystko wygląda po drugiej stronie kamery. Są namioty, samochody, wszelkie sprzęty, styliści- wszystko i wszyscy, dzięki którym możemy oglądać serial, przy czym jest on nagrany profesjonalnie. Całkiem niedawno odtwórczyni roli Camili- Candelaria Molfese- podczas Twitcamu zdradziła, że wydarzy się coś w życiu Cami. Jednak po chwili przerwała za namową Facundo Gambande, który powiedział jej, że nie mogą na razie tego zdradzić. Jak sądzicie- o co może chodzić? 


Seba... powraca w trzecim sezonie! Mogliśmy go ujrzeć już w pierwszym, jednak nie miał roli. Jedyne co robił, to grał na perkusji w Resto Bendzie. W drugim Seba zakochał się w Camili i przez jakiś czas byli razem, jednak potem znowu wyjechał. Jak będzie w trzecim sezonie? Myślę, że znów będzie postacią epizodyczną. 


Któraś z postaci będzie musiała być w szpitalu. Niedawno trafiły do sieci zdjęcie Matiasa- załamanego. Za nim jest Jade, najwidoczniej nieprzytomna i to wszystko w samochodzie. Czy to możliwe, ażeby to ona trafiła do szpitala? Gdyby nie to, że Mati na tym zdjęciu wygląda na zrozpaczonego, to byłyby szanse na to, że to jednak nie Jade będzie tą osobą, lecz w trzecim sezonie wszystko jest możliwe!  Na pewno kojarzycie Lenę, a jeżeli nie to dla przypomnienia: Lena jest siostrą Naty. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim sezonie pojawiła się na kilka odcinków. Dzięki niej Naty wreszcie mogła żyć własnym życiem, a nie Ludmiły. 


Kogo nie zobaczymy w trzeciej serii?

Otóż, nie zobaczymy Lary (Valeria Baroni), Jackie (Valentina Frione) i Esmeraldy (Carla Pandofli). 


Angeles powraca!

W 66 odcinku drugiego sezonu pożegnaliśmy Angie- ciotkę Violetty, która wyjechała do Francji w pogoni za pracą. Natomiast odtwórczyni tej roli- Clara Alonso, wyjechała do Włoch, by wystąpić w programie. Stało się to wcześniej, ponieważ chciała się nauczyć języka włoskiego. Mimo wszystko wszyscy bardzo się cieszymy, że będziemy mogli znowu ją zobaczyć w trzeciej serii! Nie jest zapowiedziane, w którym odcinku, lecz podejrzewam, że to może być ok. 40, zważywszy na przebieg nagrań. Ale z kim będzie Angeles? Potwierdzono, że finałowy sezon zakończy się Germangie. Cieszycie się? Czy wolelibyście, aby Angie była z Pablo? 
Szczęśliwe zakończenie dla...

Tak jak wspominałam wcześniej- przyszły, a zarazem ostatni sezon zakończy się szczęśliwie dla Germangie. Ale poza tą parą zapowiedziano szczęśliwe zakończenie również dla Naxi (Naty i Maxi), Marcesci (Marco i Francesca), Fedemila (Fede i Ludmi) oraz oczywiście Leonettą! Mi osobiście bardzo się podoba takie rozwiązanie. W każdej parze obie strony się dopełniają. 


Natomiast sama uważam, że po złamaniu przestrzeni osobistej, Olga i Ramallo będą razem, choć są już od końca drugiego sezonu, kiedy przypieczętowali to pocałunkiem. Kiedy premiera?

​W jednym z wywiadów Damien Lauretta wspomniał, że premiera Violetta 3, we Francji będzie miała tej jesieni! Całkiem niedawno Eska podała nam informację, w której napisano, że u nas również premiera będzie tej jesieni. Natomiast w krajach Ameryki Łacińskiej pierwszy odcinek finałowego sezonu musiałby polecieć wcześniej, tylko kiedy? Być może już w wakacje. Co na to wskazuje? Tweet Tini, w którym napisała 'Violetta3 się zbliża..'


Piosnki.

Rzeczą oczywista jest, że ten serial jest pełen pozytywnej energii, którą daje nam właśnie muzyka. Martina już kilka tygodni temu opublikowała na twitterze zdjęcia ze studia nagraniowego. Co do piosenek- Candelaria na ostatnim twitcamie powiedziała, że podobają jej się.

Ale również Justyna nagrała swoją PIERWSZĄ piosenkę, czy to oznacza, że będzie ich więcej? Miejmy nadzieję. Nie wiem, czy mieliście okazję, aby przekonać się, jak ślicznie śpiewa! 

Oraz Ruggero powiadomił nas o nagraniu piosenki dla Federico. Rugg twierdzi, że nam się spodoba. Myślę, że przypadnie nam do gustu, tak, jak ¨Luz, cámara, acción¨.


[Tlum. Wczoraj nagrywałem nowy utwór Federico, jestem pewien, że się spodoba! Jestem zadowolony, nie mogę się doczekać #Violetta3]

Zwiastun! 

I
II
Zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz ZDJĘCIA!


To już wszystko! Podobał Wam się post? :) Cieszycie się, że wystąpi Justyna? Nie możecie się doczekać 3 sezonu? Piszcie w komentarzach! :)10 komentarzy:

 1. Anonimowy13:19:00

  Fajny post nie mogę się doczekać "VIOLETTA3"

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy18:53:00

  Świetny post dużo info o 3 sezonie za które dziękuje

  OdpowiedzUsuń
 3. moge prosić o linka gdzie niby zostało potwierdzone że angie i german bedą razem?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy00:41:00

   Sebastian Parotta czyli scenarzysta napisał ze 3 sezon MOŻE się skończy Leonettą Naxi Marcescą Germangie i Ramalgą.
   Ale dziewczyny nie wzięły pod uwagę słowa może w tweecie ;)
   szymonators xd z telefonu

   Usuń
 4. Czytałam , czytałam w połowie się trochę znudziłam ale...Czytałam dalej i nie żałuje bo świetny (chodź długi) post.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam pytanko jaką czcionką jest napisane Polska 2 Na góże bloga?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest od tego taka specjalna stronka :)

   Usuń
 6. Anonimowy16:33:00

  A TOMAS ? :( BĘDZIE COŚ O TOMASIE ALBO MOŻE SIĘ POJAWI :(( ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy11:16:00

  czy violetta i leon w 3 sezonie wrucą do siebie

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!