2 lip 2014

[Diego Ramos] Diego w FansWorldTV

Po raz kolejny w internetowym programie FansWorldTV, zagości aktor grający w fioletowej telenoweli tym razem wybór padł na Diego Ramosa, który w serialu wciela się w nadopiekuńczego ojca, jaki jest.. zapraszamy.


#FansWorldTV

Internetowa telewizja, w której zostaje przeprowadzony wywiad z wybraną gwiazdą. Wywiad trwa około godziny, w tym czasie prowadzący mogą zapytać o zupełnie wszystko. FansWorldTV jest emitowany tradycyjnie w trzy dni w tygodniu są to piątki,środy i poniedziałki zawsze o godzinie 19 czasu argentyńskiego. Prowadzącymi programu są Coco,Michi i Dalmy. Jedną z zalet programu jest to że my widzowie, możemy zadawać pytania za pomocą tt.


#Czego możemy się spodziewać 

Tradycyjnie oprócz spraw związanych z życiem prywatnym, zapewne przepytają go od A do Z odnośnie trzeciego sezonu Violetty. Na pewno nie zabraknie pytań o zmianie taty Violetty oczywiście pod względem charakteru, czy chociażby relacji jego postaci z nową postacią która jest Priscila.

#Kiedy

Już dzisiaj dokładnie o 23:00 czasu polskiego, w FW En Vivo zagości Diego Ramos. Pora jest może i nie najlepsze, ale nie musicie się bać po emisji programu, wszystko będziecie mogli oglądnąć jeszcze raz. Także możecie poczekać na naszą relacje po zakończeniu wywiadu. 

#Pokażmy się
Tym razem także możemy pokazać  się z jak najlepszej strony, bowiem jest możliwość że nasze twetty  pojawią się na ekranie w studiu FansWorld. Tym samym dostając odpowiedz od aktora, czy to odpowiedź ustna czy tradycyjny pocałunek. Warto, jeżeli chcecie żebyśmy przetłumaczyli wasze pytania piszcie  w komentarzach, postaramy się przetłumaczyć większość!!!

Będziecie oglądać FansWorld z Diego ? Komentujcie!!!

7 komentarzy:

 1. Anonimowy08:06:00

  Mi się raczej nie chcę oglądać, bo tam tylko po Hiszpańsku nadawają a po Hiszpańsku umiem tylko parę słów. No i dość fajny post, bo podzielony na odpowiednie kategorie, a ja tak lubię :D
  Zapraszam do mnie: rzeczy-vilovers.blogspot.com ♡

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy21:41:00

  Super post.Facunators jesteś nowy?A zrobicie tłumaczenie Alby i Facu w FWEn vivo?
  Jusia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem nowy, to cały czas ten sam LL tylko pod inną nazwą ;)

   Usuń
 3. Anonimowy12:33:00

  Aha;-).A wiesz może czy będzie post z tłumaczeniem Alby i Facu w WF en vivo?Bardzo mi na tym zależy.
  Jusia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Facu na pewno będzie, mogę zagwarantować że tego dopilnuje ;)

   Usuń
  2. Anonimowy23:23:00

   Dziękuje bardzo Facunators.Wreszcie ktoś mi odpowiedział na pytanie.Kocham ich obojga więc jeśli pojawią siè tłumaczenia będę wam wdzięczna.
   Jusia

   Usuń
 4. Ja osobiście nie będę oglądać, bo i tak nic nie rozumiem; D

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!