12 lip 2014

[Lodovica Comello] Została ciocią


Członką naszej obsady z czasem powiększa się rodzina, jeszcze nie dawno mogliśmy dowiedzieć się o narodzinach siostrzenicy Mechi, Caroli. Jednak tym razem mowa o rodzie Comello którym rodzina powiększyła się o jednego nowego członka w rodzinie. Zapraszamy...

#Jak się zaczęło
Każda informacja, czy plotka musi mieć swój początek. Czy to za pomocą tabloidów czy zwykłego tweeta z które można wywnioskować wiele informacji czasami prawdziwych lub wyssanych z palca. W tym przypadku o ciąży jednej z sióstr Comello dowiedzieliśmy się za pomocą Twittera, news był jak najbardziej prawdziwy bo napisany przez Paolo, ojca Ilari i naszej Lodo.

GraZie per tanti auguri. Sono il papy più ultra mega fortunato al mondo...eeee fra non molto (farò bene a dirlo?)..fra non moltooo..NONNOOO
— paolo comello (@paolocomello) marzec 20, 2014

Dziękuje za dużo życzeń. Jestem tatą najbardziej ultra mega szczęśliwym świata...eee niebawem (robię dobrze mówiąc to?).. wkrótce [tutaj nie wiem] dziadkiemmm.

Jak sami widzicie po jego tt mogły wyjść różne komplikacje, ale dlaczego? Faktycznie Paolo napisał że zostanie dziadkiem, ale nie napisał która jego córka nosi potomka w brzuchu, i zaczęło się jako że Ilari jest normalną osobą nie znaną z żadnego filmu,serialu co oczywiście sprawia że jest kobietą o której wiele V-lover nie wiedziało, zresztą tak samo jak niektórzy fani Lodo. 
Więc wszystkie podejrzenia padły na młodszą Comello.
#Ciąża Lodo

Dokładnie 20 marca, czytając ten tt wielu z was opadła kopara, zaczęły się spekulacje że to właśnie nasza Lodovica jest w ciąży... Dlaczego akurat Lodo?
Jak wiemy Włoszka od dłuższego czasu jest w związku z Argentyńczykiem Tomasem Goldshmidtem którego możemy kojarzyć od strony technicznej Violetty. Lodo jak zarówno Tomas są w dość rozsądnym wieku na napoczęcie potomka, ich wiek był jednym z niewielu aspektów potwierdzających rozpuszczoną plotkę.Jednak sprawa została szybko sprostowana bowiem chodziło o ciąże starszej siostry Lodovicy, Ilarię. 

#Ciąża Ilari

 Niestety tak jak informacja o ciąży szybko się pojawiła tak szybko znikła. Wielu z nas zapewne zapomniało, o ciąży obcej osoby którą była dla nas Ilari. Musieliśmy czekać trzy i pól miesiąca żeby dowiedzieć się o narodzinach nowego członka rodziny Comello. O wszystkim poinformowała nas Lodo. 

mogę powiedzieć? ... mogę?? ... JESTEM CIOCIĄ!!!!!!!!

Więc mały Comello  urodził się 9 lipca roku 2014. Na pewno dla rodziny Lodo była to nie lada niespodzianka... w końcu nie co dziennie zostaje się dziadkiem lub ciocią, a co ważniejsze mamą. Co prawda zdjęcia malca na internecie się nie pojawił, ale zapewne lada moment zostanie dodane na tt, przez osobę z rodziny Comello kto wie może Lodovica pochwali się że maluszek jest do niej podobny... Zachęcam do pogratuloaklwania Ilari na tt.
Wystarczy zwykłe ''Felicitaciones Ilari'' po polsku znaczy to Gratulacje Ilari. Są to najprostsze życzenia jakie mogą być, jej tt (klik)


#Jej Twitter 
W tej sprawie mam małe wątpliwości że  tt należy do prawdziwej Ilari, i czy w ogóle takowy posiada. Jedną z pierwszych powodów jest to że bodajże w marcu Lodo wspominała że jej siostra nie posiada Twittera, tutaj możemy polemizować przecież mogła go założyć od tamtego czasu. Drugą przyczyną jest to że w tweencie Lodo w którym informuje nas o dobrej nowinie nie oznaczyła swojej siostry zresztą, to także można wyjaśnić podenerwowaniem Włoszki porodem swojej jedynej siostry. Ostatnim punktem jest to że nikt z rodziny Comello nie obserwuje jej konta na tt nawet jej ojciec i siostra. Czy nie jest to dziwne ? Biorąc pod uwagę to że Paolo obserwuje Lodo, i zresztą taka sama sytuacja jest z Lodovicą, natomiast Ilari obserwuje na tt tą 2 bez wzajemności jak widzimy. Moim zdaniem jest to fanka Lodo która chciała zdobyć popularność jako siostra dość popularnej gwiazdy. A wy co sądzicie?

Pogratulowaliście już rodzinnie Comello,może ktoś z was już jest wujkiem lub ciocią?

19 komentarzy:

 1. Lodo jest pewnie strasznie szczęśliwa. Może malcowi śpiewać kołysanki ze swoim pięknym głosem :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy17:17:00

  Fajna sprawa że kolejna gwiazda Violetta ma nowego członka w rodzinie

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy17:47:00

  http://stylimuzyka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Super gratuluje Lodovice. Na pewno będzie ekstra ciocią, szkoda,że nie moją xD

  OdpowiedzUsuń
 5. https://www.facebook.com/pages/Jaram-si%C4%99-Sibun%C4%85-jak-Fabian-Nin%C4%85/519269241508575?ref=hl zalajkujecie? /świetny post kocham Lodo<3

  OdpowiedzUsuń
 6. Lodo ma szczęście , bobasy są słodkie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Za pewne będzie niesamowita w roli cioci :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Też chciałabym mieć taką ciocię! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Lodo musi być bardzo szczęśliwa. :) Czekam aż wstawi zdjęcie dzidziusia.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy21:42:00

  Ale macie nieświeże informacje...
  Na VP ta informacja juz dawno wypłynęła.

  OdpowiedzUsuń
 11. ja też urodziłam się 9 lipca ;***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy10:06:00

   a ja 10 lipca też blisko

   Usuń
 12. Hej! To jest dla mnie bardzo ważne, wiec proszę odpowiedzcie! Jaki program używacie do robienia nagłówków, i ogólnie grafiki i Violettowego tekstu?

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja bym chciała żeby Lodo była moją ciocią !!! :) zazdroszczę temu maluchowi xD

  OdpowiedzUsuń
 14. Ale super że Lodo została ciocią i że plotki o jej ciąży zniknęła. Będę musiała pogratulować siostrze Lodo. Jeszcze nie jestem ciocią może za 8 lat xd

  OdpowiedzUsuń
 15. Serdecznie gratuluje Lodo i i temu maluchowi:)) Super mieć taką ciocię jak Lodovica:D

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy14:38:00

  gratuluje

  OdpowiedzUsuń
 17. Ale zazdroszczę jej siostrzenicy że ma taką fajną i znaną ciocię ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!