11 lip 2014

[Violetta 3] Zwiastun: Disney Planet


Gdy mogło wydawać się, że wszystkie zwiastuny zostały już opublikowane zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni bowiem Disney Channel Latino w ten poniedziałek opublikował kolejny zwiastun dotyczący trzeciego sezony Violetty.

#Disney Planet


Disney planet to program w stylu co się dzieje... Jeden wybrany członek z Disney Planet wybiera się na aktualnie trwający plan w naszym wypadku jest to Santiago Stiebena. Za zadanie mają zrobić zwiastuny, zapowiedzi i przyszykować materiał na dany temat w tym przypadku chodzi o trzeci sezon Violetty który swoją premierę będzie miał 28 lipca w krajach AmericanLatino.

#Zwiastun


Na początku naszym oczom ukazuje się seria scenek z trzeciego sezonu między innymi możemy zobaczyć takie scenki jak momenty Lisandro i Olgi, urodziny Violetty,tańczący uczniowie Studio. W tle usłyszeć możemy piosenkę przewodnią trzeciego sezonu En Gria (tłum W Trasie), nagle jak nigdy nic w ekranie ukazuje się Santi który jak tradycja przystała wita nas serdecznie, potem wspomniał o nadchodzącym trzecim sezonie fioletowej telenoweli. Nagle z jego ust wybył się nagły śpiew za który oczywiście przeprosił, ale zostało mu wybaczone przecież właśnie znajdował się nie gdzie indziej jak w prestiżowej szkole muzycznej którą było Studio On Beat. Santiago opowiada że Violetta i inni uczniowie [przypisek red. jej przyjaciele]  są w trasie koncertowej po calutkiej Europie. Także wspomina że Violetta jest teraz w najlepszym momencie i jest bardziej żywa niż kiedykolwiek do tej pory. Za to Leon chce na chwilę zatrzymać się, chcąc poświecić więcej czasu All4you. Potem zobaczyć możemy rozmowę Alexa i Leona, [tutaj zbytnio nie wiedzieliśmy] najprawdopodobniej Alex jest nowym członkiem zespołu i Leon mówi mu że jeżeli chcą rozsławić zespół muszą zabrać się do pracy i najważniejsze wykazywać chęci. Dalej możemy dowiedzieć że w trasie uczniami opiekować będą się profesjonalni nauczyciele, teraz mamy okazje usłyszeć przemowę Gregorio o przekazywaniu uczuć na scenie, zapewne w serialu będzie miał większą kwestie bo pokazany nam fragment był oczywiście skrócony. Jak wiemy jest to ostatni rok w Studio uczniowie zaczynają powoli myśleć kim będą w przyszłości jak potoczą się ich losy, co będzie się z nimi działo. Jednak Camilla nie wie kim chce zostać, w tym momencie pojawia się dość ciekawy fragment w którym Ludmiła mówi Cami że nie wszyscy mogą być taką gwiazdą jak ona. Zagadka która nas trapiła rozwiązana, na koniec zauważyć możemy uczniów chlapiących się farbami w oczy rzuca nam się starsza osoba [przy red. nauczyciel] oczywiście dzieje się nagły zwrot akcji uczniowie zalewają starszego osobnika niebieską farbą. Po sylwetce i okularach przyjdzie domyślić się że osobą jest nauczyciel uczący tańca w Studio, Gregorio Casal, i tak właśnie kończy się promo, na samiutki koniec wbiega zdenerwowany Santi mówiący że zgubił dokument mówiący jak dalej potoczy się historia  naszych bohaterów, tak jak na początku przypomina że trzeci sezon wkrótce i nie możemy go nie oglądnąć (przegapić).

Co myślicie o promo ? Podoba wam się?

19 komentarzy:

 1. Promo jest ekstra! Post ogólnie rozpisany i takie mają właśnie byc posty jest bombowo :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę się doczekać Violetta 3! Bardzo mi się podoba promo! Najlepszy moment według mnie to jak Gregorio przemawia a Leonetta jest przytulona! ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy21:17:00

  Gdyby Violetta 3 była w Polsce też 28 lipca...

  OdpowiedzUsuń
 4. Widziałam wcześniej to promo, ale nie za bardzo znam hiszpana, więc dziękuje że przetłumaczyłeś je! Co do postu to jest mega, widać, że chcecie, żeby ten blog był jeszcze lepszy niż był. I porównując remik, twoje obecne posty z dawnymi jest wielka różnica- gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy22:32:00

  Fajny post i nie mogę do czekać się Violetta 3

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy07:49:00

  dlaczego leon rozmawiał z kimś i potem zrobił rozczarowaną mine do violetty bbbboje sie

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy07:50:00

  leonetta

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy11:40:00

  Mam poduszke z 1 2 3 sezonu Violetta

  OdpowiedzUsuń
 9. Promo jest super. Może zamiast en mi mundo en gira będzie teraz na początku każdego odcinka. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Super post:) Promo jest naprawdę super:) Nie mogę się doczekać 3 sezonu!!!<3

  OdpowiedzUsuń
 11. A czy będą jakieś zwierzęta ?? Na przykład Kotek czy piesek ? jeśli tak to nie mogę się doczekać !!!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Superr <3 Już się nie mogę daczekać, matko zwariuję do tego czasu ♥

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy12:30:00

  To nie jest całe promo, ucieli kilka sekund poza tym nie chce burzy robić ale takie zdjecia i post to widziałam niedawno na innym blogu.. chyba znowu "skopiowałeś pomysł". :o

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie mogę się doczekać #Violetta3. A promo było cudowne. Leonetta. *,*

  OdpowiedzUsuń
 15. Promo jest cudowne, ale mało Ludmiły.

  OdpowiedzUsuń
 16. Super. Nie mogę doczekać się Violetta 3. Będzie super. Świetne promo :-)

  OdpowiedzUsuń
 17. Wcześniej aktualizowane były posty z podobnymi wiadomościami te są zupełnie inne szkoda tylko że nic nie rozumiem.

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy09:18:00

  To gdzie będzie violetta na disney channel czy planet

  OdpowiedzUsuń
 19. Trzeci sezon zapowiada się naprawdę niesamowicie :D Szkoda że jest już ostatnim :'(

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!