14 lip 2014

[Violetta 3] Za Kulisami..


Trzeci sezon coraz bliżej, w tym czasie nie brakuję tak zwanych smaczków, którymi my V-lovers możemy się radować. W dzisiejszym poście udamy się za kulisy trzeciego sezonu, czego się dowiemy ? Zapraszamy....

#Nowy Teledysk
Na początku zaczniemy od jednej z ważniejszych spraw mianowicie o nagrywaniu nowego teledysku do jednej z piosenek znajdujących się w trzecim sezonie. W piątek jedenastego lipca, aktorzy ''zalali'' nas zdjęciami z planu, na którym  zapewne odbyły się nagrania drugiego teledysk, do trzeciego sezonu, jak wiemy pierwszą  znaną piosenką do której został nakręcony klip to En Gira. Ale która piosenka jako druga otrzyma swój własny Teledysk ? 

Post użytkownika Ruggero Pasquarelli.

#Violetta3 Teledysk !!
@JorgeBlancoG @SamuKNascimento @_ruggero @NicolasTGarnier więcej niż przyjaźń (wstecz)

#Jaka piosenka  


Na zdjęciu dodanym przez Ruggero możecie zauważyć dość sporą grupkę osób, można śmiało rzecz że jest to większość uczniów ze Studio On Beat. Jeżeli także tym razem klip będzie zgodny z wykonaniem na płycie, to wszystko wskazuje na piosenkę Friends Till the End [Przyjaciele do samego końca]  po której wykonaniu najprawdopodobniej nasi bohaterowie rozejdą się każdy w swoją stronę. Jednak istnieje także opcja że jest to piosenka która nie znajduje się w pierwszym albumie [Gira mi Cancion], takowe rozdzielenie miało miejsce w pierwszym sezonie pierwsze płyta zawierała czternaście utworów natomiast druga dziesięć, jednak ta opcja jest mało prawdopodobna. 


#Czerwone Auto

 

Niewątpliwie najbardziej rzucającym elementem jest czerwone auto, wręcz nie można go przegapić przeglądając zdjęcia. Czy auto nie kojarzy się wam z wielkim miastem na przykład Nowym Jorkiem, ale to nie jedyna rzecz z którą może kojarzyć się nam czerwona fura... zapewne pamiętacie teledysk do Hoy Somos Mas w którym także zostały użyte auta. Czyżby producenci tym razem szykowali dla nas coś podobnego do zeszłorocznego teledysku ? #New York

W pierwszych dwóch sezonach akcja Violetty toczyła się między innymi w takich miejscach jak dom głównej bohaterki, klub karaoke, Resto Bar i ku naszemu zaskoczeniu w Madrycie. Jednak w trzecim sezonie producenci postanowili powiększyć obszar nagrań do takich miejsc jak Barcelona,Francja jednak to nie koniec niespodzianek czyżby chcieli zaskoczyć nas nagraniem epizodu w wielkim mieście, którym jest znany wszystkim New York. 

Nowy Jork- stolica marzeń oraz zapewne każdemu znana nazwa miasta. Najbardziej zaludnione miasto Stanów Zjednoczonych, będąca także wizytówką tego kraju. Krajobraz miejskie pokrywają ogromne wieżowce biurowe oraz mieszkalne. Miasto nazwane także ''Miastem, które nigdy nie śpi'', ze względu na liczną aglomerację świetlną budynków, które można zaobserwować nocą. Miasto wywiera znaczący wpływ na światowy biznes, media, finanse, sztukę, modę, kulturę, naukę, technologię oraz rozrywkę. Nazwany ''Kulturalną stolicą świata''. 

Po opisie zamieszczonym wyżej możecie zauważyć że New York jest miastem który 24 godziny na dobę tętni życiem, przecież jego mieszkańcy  nigdy nie śpią. Czy nie uważacie że było by to wspaniałe, dla produkcji pod wieloma względami ? Nawet krótki epizod w Stanach Zjednoczonych zwiększył by oglądalność i prestiż produkcji Pol-ka, i także zwiększył oglądalność fioletowego serialu, którym jest ''Violetta''. 


#Nagłe zainteresowanie 

Oczywiście coś musiało, sprawić nasze zainteresowanie tym miastem, ale od czego się zaczęło ? Tak jak to ma miejsce zaczęło się od jednego tweeta, którego zamieściła Macarena która w trzecim sezonie wcieli się w nowy czarny charakter, Gery. Jednak tt jest dość tajemniczy, zresztą zobaczcie sami. 
Dzisiaj #Violetta3 nagrywa w NY 

Czy to New York ? Wszystko wskazuje na to że nie jest to najprawdopodobniej wielka makieta tego jakże cudownego miasta.
Jednak w jakim celu, producenci chcieli by w fabułę wpleść New York ? Jest to pytanie które zadają sobie V-lovers z wielu krajów, czyżby w finale trzeciego sezonu mielibyśmy okazje zobaczyć malowniczy obraz miasta które nigdy nie śpi. Hipoteza jest jak najbardziej możliwa, wielki finał w wielkim mieście, czyż nie brzmi to znakomicie ? Także byłby to doskonały moment na wykonanie Underneath it all [Pod tym wszystkim], bowiem jest to jedna z 2 anglojęzycznych piosenek które zostaną ukazane w trzecim sezonie.


Jednak do nagrywania w New Yorku, podchodźmy z dystansem. Ponieważ do tej pory wszystkie inne miejsca odwiedzone przez bohaterów były w jakiś sposób nawet najmniejsze miały powiązanie z serialem. Na razie jedynym wątkiem który wszystko łączy w całość jest trasa koncertowa, możliwe że to właśnie tam skończy się ich pierwsze tournee ? Jak na razie możemy snuć  tylko przypuszczanie, które mogą się sprawdzić lub nas rozczarować. 

Co myślicie o nagraniach nowego teledysku ?
Myślicie że odbędą się  nagrania w NY?

18 komentarzy:

 1. Superr post ! Już się nie mogę doczekać Violetta 3 !

  OdpowiedzUsuń
 2. Według mnie nie odbędą się nagrania w NY, bo to tylko była makieta. Myślę, że teledysk jak zawsze będzie genialny, oby tylko nie przesadzony!

  OdpowiedzUsuń
 3. Post świetny. Moim zdaniem teledysk będzie wspaniały, zresztą tak jak każdy. #Violetta3 *o*

  OdpowiedzUsuń
 4. Teledysk na pewno będzie super. Moim zdaniem nagrania nie odbędą się w NY to można wywnioskować po zdjęciu wstawionym przez Macarenę które przedstawia scenografię w stylu NY. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super post:) A teledysk na 100% będzie wspaniały:)<3

  OdpowiedzUsuń
 6. Post ekstra. Ale jak by kręcili w NY wiedzielibyśmy o tym wcześniej, a nie oni tak ni z gruszki ni z pietruszki chcą kręcic w wielkim mieście i jadą. Tak jak Alex mówi to pewnie makieta, a o ten Nowy York to pewnie dla zmyłki napisała '' NY'' . Nie mogę się doczekac Violetty3 <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Chce zobaczyć już ten teledysk, z resztą tak samo jak te wszystkie, które tam będą. Chcę V3!

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy19:32:00

  Już bym chciała zobaczyć teledysk a post świetny

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy20:17:00

  Przecież to zdjęcie, gdzie wszyscy są przy pianinie pochodzi z 2 sezonu Violetty. Kiedy jej tatę aresztowali wszyscy przyszli ją pocieszyć...Poza tym Ludmiła w 3 sezonie ma krótkie włosy....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. N''a zdjęciu dodanym przez Ruggero możecie zauważyć dość sporą grupkę osób'' powiedz mi w którym momencie napisałem że zdjęcie powyżej przedstawia dość sporą grupkę osób. Te zdjęcie znajduje się tam bo mi po prostu pasowało do tematu postu.

   Usuń
 10. Nie wiem co myśleć o tym nagrywaniu w NY. Ale teledysk pewnie będzie świetny :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy22:31:00

  Super!!Ale nie rozumiem dla czego jest tam Violetta2 (Koniec Violetta 2 ) .Ale tak to wszystko super

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy08:38:00

   Boże....dziecko czytaj ze zrozumieniem

   Usuń
 12. Świetny post, a z każdym nowszym postem coraz bardziej oczekuje 3 sezonu

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetne zdjęcia:) Tak naprawdę nie sądzę, żeby teledysk odbył się Nowym Yorku.
  PS. Bardzo fajny wygląd bloga:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapowiada się ciekawie :D
  Do NY bardziej pasują żółte taxi niż czerwone auto no ale.....

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie sadze że teledysk był nagrywany w NY może piosenka będzie miała coś wspulnego z tym miastem.

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy14:09:00

  szczerze Viola 3 lepiej wygląda z rozpuszczonymi włosami

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!