10 lip 2014

[Violetta3] Javier López Quesada + Naxi w niebezpieczeństwie ?


Do premiery trzeciego sezonu w krajach AmericanLatino zostało jeszcze 20 dni, mogło by się wydawać że wszystkie karty zostały już odkryte jednak nic bardziej mylnego... Tym razem pod lupę, zabrać możemy przystojnego Hiszpana który odegra nie lada rolę w trzecim sezonie, wszystkie nasze przypuszczenia znajdziecie w poście,nie przedłużając zapraszamy...


#Javier  López Quesada
Kim jest, wyżej wymieniony mężczyzna ? Javier jest jednym z sławniejszych idoli, nastolatek na całym świecie można rzecz że jego popularność dorównuje takim gwiazdą jak Eminem czy nawet samemu JB (Justin Bieber). Jednak jakim cudem zwykły chłopak stał się tak rozpoznawalny ? Za wszystkim stoi grupa Dreamland, do której należy sam Javier. W swojej karierze nagrali między innymi takie piosenki jak Everybody Dance, także sam Javier w swojej karierze nagrał takie *covery takich tytułów jak ''everytime we touch''. #Dlaczego on
______________________________________________________
Pytanie które na pewno nasunęło się podczas czytania wielu czytelnią na początku postu, dlaczego właśnie on, i jaką mamy pewność ? Tak jak tradycja przystoi aktorzy naszej fioletowej telenoweli obserwują się wzajemnie na tt, i w tym przypadku było dokładnie tak samo, Javiera obserwują takie osoby jak 
#Obsada
Alba Rico Navarro
Ruggero Pasquarelli 
Macarena Miguel
Diego Alcala 
Lucia Gil 
Facundo Gambande 
Samuel Nascimento 
_________________________________________________________________
#The U-mix show
Ignacio Riva Palacio 


#Inne
Pacho Cia (dyrektor muzyczny)
Sergio Mejia (choreograf/tanczerze) 
Fans Club Violetta (oficjalny fun club Violetty) 
Love Music
_________________________________________________________________________________

Obserwowanie Javiera na tt przez obsadę, jeszcze o niczym nie świadczy ale wspólne zdjęcia López z naszymi ulubieńcami, dało wiele do myślenia wszystkim V-lovers czy Javier jest fanem, może przelotem wpadł do BA ?
#Javier w Violetta 3 

Quesada za pomocą swojego tt ''zalał'' nas masą tt które mówiły o jego obecności w Violetta3, do czasu mogliśmy to traktować jako plotkę jednak po jednym wpisie Javiera wszystko się wyjaśniło, czy mieliśmy racje? 

Co mogę robić tutaj w Argentynie? Hahaha #TopSecret dowiecie się jutro :)

Na planie!  #Violetta3 @_ruggrro #Violetta3 Wkrótce...

Dzień w studio nagraniowym piosenek do #Violetta3!


I teraz... kolacja z @AlbaRicoNavarro! Co zostanie przygotowane (ugotowane) ? #Mniamm


Śmieszny dzień na planie! @diegoalcala73


Nagrywając! @Mechilambre 


Hahaha #Violetta3 @facugambande @AlbaRicoNavarro
Nikt nie chce stracić, więcej aby wygrać ''trzeba być'' na boisku i poza nim. Jestem Brazylijczykiem i nigdy się nie poddaje. Jestem Brazylijczyk #BRA #worldcup2014.

Oczywiście nasze podejrzenia były słuszne, Javier odegra jedną z nowych postaci w trzecim sezonie naszej ukochanej fioletowej telenoweli.

#Jego postać 

#Jego pojawienie 

Jak się pojawi, w serialu ? Wszystko wynika że Javier pojawi się około odcinka 60/70 oczywiście są to tylko nasze przypuszczenia, jednak jak mógłby pojawić się w serialu, najbardziej możliwą z opcji jest wygranie w konkursie U-mix, z tt wynika że jego postać zagości w serialu na dłuższy okres czasu,najprawdopodobniej odegra rolę drugoplanową, zostaje jeszcze jedno rzetelne przypuszczenie mianowicie że jego postać jest spokrewniona z  postacią którą zagra nasza rodaczka Justyna Bojczuk, jednak opcja z U-mix wydaje się bardziej możliwa, czas pokaże. Czy Quesada namiesza w fabule?

#Wpływ na fabułę 


Zdjęcie po wyżej, wywołało duże zamieszanie w świecie V-lovers, na fotografii zobaczyć możemy trzy nie przypadkowe osoby mianowicie chodzi o Facu,Albe i Javiera, jednak zdjęcie przedstawia dość nietypową sytuacje czyżby poszło o względy serialowej Naty? Wszystko na to wskazuje, tylko co Javier ma z tym wspólnego? W głowach fanów narodził się pomysł że jest to były chłopak naszej Naty, jednak moim zdaniem ta sugestia odpada. Poznaliśmy Naty jako służącą Ludmiły, jak mogliśmy zauważyć dziewczyna nie miała czasu żeby nawet mrugnąć, więc tym bardziej wątpię aby udało się jej związać z kimś na dłużej i tym samym uzyskać pozwolenie swojej pani. W mojej głowie narodziła się całkiem inna sugestia, niby skomplikowana ale możliwa.


Na tt wpłynęło jeszcze jedno zdjęcie, tym razem możemy na nim ujrzeć Justynę Bojczuk,Alve Rico Navarro i także Facundo Gambande. W oczy od razu rzuca się spojrzenie Alby którym mierzy naszą rodaczkę. W tym momencie do głowy przyszła mi myśl która wyjaśnia wszystko w miarę.Na pewno pamiętacie plan Diego i Ludmiły, tym razem może być tak samo tylko z drobnymi poprawkami. Byłby to pakt Javiera i Justyny, jak skorzystali by na tym oboje jest to bardzo proste Justyna najprawdopodobniej zakocha się w Maxim, lecz ten będzie zajęty przez Naty, lecz postać Justyny nie odpuści łatwo, w tym momencie pojawia się zakochany w Natali Javier który chce pomóc Justynie w rozdzieleniu Naxi, i tak ich plan wszedłby w życie. Zraniona Naty wpadła by w ramiona Javiera, zmieszany Maxi zostałby w objęciach Justyny, czy to nie idealnie układa się w całość ? Moim zdaniem jest to najbardziej możliwa z teorii, mogę nawet rzec że jestem przekonany że Javier nie będzie byłym chłopakiem Natali, jedyny moment w którym mogła z nim być to wakacje między 1 a 2 sezonem, ale na to są znikome szanse. Bardziej możliwe było by to że Javier okaże się kuzynem Justyny, proszę pamiętać że wszystkie wyżej wymienione przykłady są tylko przypuszczeniami.


27 komentarzy:

 1. Super, koleina nowa postać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy10:41:00

   wcale nie super

   Usuń
  2. Anonimowy13:41:00

   Oby ne podrywał też Vilu !!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
 2. Anonimowy08:57:00

  Czy wiecie jak będzie miała na imię postać Justyny?

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy09:08:00

  Mam pytanie:
  dlaczego zawsze jak są grupowe zdjęcia nigdy nie ma tam Tini?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tini spędza czas z rodziną (np. na mundialu), a poza tym różnica wieku między nimi wcale nie jest taka mała ;3

   Usuń
 4. Anonimowy09:20:00

  https://www.facebook.com/violettarzadzi1?fref=ts

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy09:30:00

  A może Justyna to kuzynka Maxiego a Naty o tym nie wie. A ten nowy to poprostu wygral U-Mix no i jest. Może poprostu zakochał się w Naty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maxi kuzynem Justyny, ta opcja raczej odpada wątpię żeby chcieli duplikować wątek z pierwszego sezonu z kuzynką Broadwaya, jednakże ta opcja nie jest wykluczona. Wszystko wskazuje że wygra konkurs U-mix :)

   Usuń
 6. Anonimowy10:00:00

  niech mi nie rozdzielają Naxi,bo ten serial będzie do banii

  OdpowiedzUsuń
 7. Super post. Ciekawe jaki będzie jego charakter.

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny post :) Myślę, że to jednak będzie kuzyn Justyny :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam nadzieję, że oni mi nie rozwalą Naxi, bo jak tak... xd Te zdjona nie za bardzo mnie cieszą, mam nadzieję, że to justyna będzie kuzynką maxiego

  OdpowiedzUsuń
 10. Jorge na zdjeciach wychodzi zawsze z śmieszna mina :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam nadzieję ,że Naxi przetrwa jest to związek nie realny, a raczej był taki , ale im się udało :) Naxi naprawdę się kocha i mam nadzieje,że przretrwa :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Trochę taki sztuczny się wydaje i wygląda jak by miał grać takiego jakby narcyza,ale może okazać się ciekawy :) Obi tylko Naxi przetrwali :3

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie wiem co na ten temat sądzić :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy16:51:00

  Mam nadzieje że on mi Naxi nie rozwali

  OdpowiedzUsuń
 15. W pierwszym sezonie interesowałam się Naxi ale teraz przerzuciło mi się na Leonettę, dlatego jeśli tylko nie będzie miał on wpływu na nich to całkiem spoko postać się wydaję ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Jestem bardzo ciekawa:)
  Mam nadzieję, że przez niego nie rozpadnie się Naxi:(

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy19:04:00

  Naxi forever i nic tego nie zmieni. Nawet ja ten nowy coś namiesza to potem musi być Naxi. Amen :3

  OdpowiedzUsuń
 18. Nwm co myśleć o jego postaci. Tylko niech Naxi będzie razem. Są świetną parą :-)

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy10:18:00

  Może będzie chciał rozdzielić Ludmiłę i Federico

  OdpowiedzUsuń
 20. Jakiś taki lalusiowaty jak Justin Bieber :p

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy18:58:00

  Ile Javi ma lat????

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!