25 lip 2014

Mirta Wons w FansWorldTV


Zaledwie w środę na ekranach naszych laptopów, czy komputerów mogliśmy zobaczyć serialowego nauczyciela Pablo czyli naszego Ezequiela Rodeigueza. Natomiast już dziś po godzinie 00 będziemy mogli zobaczyć naszą Olgitę, czyli Mirtę Wons. Kobiera ta  posiada polskie korzenie, bowiem dziadkowie Mirty byli polakami.
Co to FansWorld?
FansWorld to internetowy program telewizyjny prowadzony przez Dalma Maradona, Coco Maggio i Micy Vázquez. Program jest nadawany wyłącznie w trybie online, w którym jest omawiane na bieżąco kwestie rozrywki, muzyki i sportu. Zawsze jest gość specjalny. Można oglądać w poniedziałki, środy oraz piątki o godzinie 19 czasu Argentyny (u nas to 24).Abyśmy mogli zadawać pytania musimy posiadać twittera, dzięki czemu będzie  można pytać o co się chce i możliwe że FMirta odpowie akurat na pytanie zadane przez Ciebie!


 Jak zawsze program jest o tej samej porze czyli o godzinie 19:00 czasu Argentyny oraz 24 czasu Polskiego. Jak zawsze nas poinformowano o występie w FansWorld. 

W ten piątek @mirtawons zasiądzie w salonie z @micavazquez @dalmaradona y @coco_maggio #MirtaWonsEnFW #Violetta3

Gdzie obejrzeć?
Program możemy obejrzeć jak zawsze na oficjalnej stronie programu. Osoby które nie mogą oglądać na żywo następnego dnia pojawi się zapis programu. Istnieje również funkcja angielskich napisów.
FANSWORLDTVO co możecie spytać?
Mirtę możemy spytać o praktycznie wszystko. Najcenniejszą dla nas informacją jednak było by usłyszenie trąbka tajemnicy dotyczącego trzeciego sezonu. W niedzielę mieliśmy okazję zobaczyć przedpremierowy odcinek pierwszego odcinka Violetty, można by spytać jak potoczą się losy Olgity. Czy jej miłość życia którą jest Ramallo będzie się nią troszczył i walczył o jej względy? Pamiętając że w finałowym odcinku Violetty się pocałowali? Czy w serialu pojawi się ślub i czy to możliwe że tej dwójki? 
Jak wiemy Mirta ma korzenie Polskie, warto by spytać czy ma w planach odwiedzić nasz kraj. Podsumowując o godzinie 19.00 ARG odbędzie się program internetowy FansWorld z udziałem naszej serialowej Olgi. Jedynym minusem całego występu jest to że u nas w tym czasie jest północ. Nie ma tego złego, są wakacje i nie musimy się przejmować że następnego dnia zaśpimy do szkoły. 
Wiedząc że Mirta posiada poskie korzenie, powinniśmy jeszcze bardziej przyczynić się do tego aby nas było więcej. Może jeszcze nasz kraj Mirta odwiedzi?

Będziecie oglądać program czy może poczekacie na zapis programu?

10 komentarzy:

 1. Anonimowy00:44:00

  Poczekam na zapis programu ! Ale jeszcze to nie na 100 %:

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja tam jak zwykle zapominam lub zasypiam xd czekam na zapis

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na zapis nie wytrzymam jestem spiochem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Raczej obejrzę powtórkę, bo na żywo jest trochę za późno. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaczekam na zapis :D Nie dam rady obejrzeć o 1 w nocy :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie zaczekam na zapis:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy18:48:00

  zaczekam

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajnie że ją zaprosili :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie że ją zaprosili. Ale ja raczej nic nie zrozumiem . Niestety nie będę oglądać

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!