5 lip 2014

Amigos por el Mundo - Pomagamy planecie !Jak już dobrze wiecie akcja "Amigos por el Mundo" lub jeśli ktoś woli "Friend for change" ,to akcja Disneya która zachęca po przez różne filmiki, akcje, zabawy ( z udziałem gwiazd Disneya ) do ochronienia naszej wspaniałej planety. Wersja Latino tego projektu obejmuje 3 dobrze nam znane "gwiazdy" Violetty , mowa tutaj o Jorge Blanco ( Leonie ), Candelari Molfese ( Camili ), Nicolas Garnier ( Andres ) oraz Stephie Camarena, która nie jest w obsadzie Violetty ,lecz od siedmiu lat jest w związku z obecnym w tym projekcie Jorge. Zapraszamy...


Wczoraj (04.05.14) kanał youtube Disney Channel LA opublikował nowe nagrania pomocy planety z wcześniej wymienionymi gwiazdami oto one :Stephie opowiada w tym filmiku jak chłopcy ze szkoły  "Plan Ayala en Tapachula" ,a także 13 innych szkół z Meksyku  wzięli udział w warsztatach i zajęciach edukacyjnych by stać się obrońcami przyrody.


W drugim zaś filmie Jorge mówi o 50 wolontariuszach z różnych szkół w San Pablo ,Brazyli którzy zostali "Przyjaciółmi Czytania". Razem, poprzez doświadczenia  bohaterów opowiadań  mogą dowiedzieć się jak inni się czują , jak uczyć się na własnych błędach i sukcesach  ,oraz lepiej słuchać !Tutaj Nico opowiada nam o pingwinach . Mówi jak  pracownicy  "Punta Tombo, en la Patagonia Argentina" opiekują się stadami pingwinów i ich środowiskiem  , wspomina również naukowców którzy badają ten oto gatunek pingwinów aby zapewnić im lepszą opiekę.Na ostatnim filmiku tego typu możecie posłuchać Cande ,która opowiada jak 200 mieszkańców Camuny . 1 i 2 z Tomaco oraz Kolumbi stało się reporterami tej akcji. Brali udział w reklamach , rozgłaszali tą akcje i pomagali innym !

Są również filmiki z podziękowaniami których nie będę tłumaczył , ponieważ po obejrzeniu ich sami będziecie wiedzieli za co dziękują!!!
ZACHĘCAM RÓWNIEŻ DO OBEJRZENIA STARSZYCH JUŻ FILMIKÓW Z TEJ AKCJI NA KANALE DISNEY CHANNEL LA.

20 komentarzy:

 1. Super akcja . Na pewno dzięki nim więcej wszyscy zdziałają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem takie akcje są świetne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy21:20:00

  Gdzie filmik z cande?

  OdpowiedzUsuń
 4. ale super akcje,no i fajnie ze obsada Violetty wziela w tym udzial :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Obsada z Wioletty naprawdę stara się i wspiera takie akcje i bardzo dobrze bo to może zmotywować niektórych do działania. I wiemy jak oni się troszczą o planetę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo podoba mi się ta akcja, jest bardzo pomysłowa i ogółem cieszę się też że przystępują do niej także aktorzy z Violetty <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo podoba mi się ta akcja! Jest świetna

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy09:52:00

  Swietny post ♥ chociaż to nie na temat ale znalazlam na tt Jorge nowy vine z Justyna
  Igusia ♥♪

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudowna akcja! :) Chętnie obejrzę te filmiki ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Super ♥♥♥ Cieszę się,ze aktorzy z Violetty dbają o tą planetę. Mało jest gwiazd które biorą w takich projektach udział, niektórzy myślą,że robią to dla fanów, ale ja o Jorge, Nico tak nie myślę co do tej akcji świetna :) I jeszcze jedno post mi się bardzo podoba Leon TaDam piszesz fajne posty. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy13:31:00

  Fajna akcja
  Dzięki temu aktorzy z Violetty
  Mogą przyczynić się do uratowania naszej planety
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Fajnie ,że obsada angażuje się w takie akcje. Są one bardzo potrzebne, gdyż przyczyniają się do ochrony naszego środowiska.

  OdpowiedzUsuń
 13. super że jest obsada violetty w tej akcji

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo dobrze że robią takie rzeczy. Dbają o środowisko.

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo się cieszę, że wzięli udział w tej akcji. To wspaniale, że troszczą się o naszą planetę.

  OdpowiedzUsuń
 16. Nawet dzięki takim akcją stają się coraz popularniejsi.
  Popieram więcej takich projektów.

  OdpowiedzUsuń
 17. Fajne wyszły im te filmiki :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy15:08:00

  https://www.youtube.com/watch?v=VufSJwkqf-4

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!