27 lip 2014

Kids Choice Awards Colombia 2014 - Nominacje

Pod koniec czerwca, czyli całkiem niedawno mogliśmy głosować na pre nominowanych na Kids Choice Awards Colombia dzięki czemu mogliśmy naszym aktorom miejsce rywalizacji, natomiast teraz już rozpoczyna się głosowanie na nominowanych. Pojawiła się nie mała niespodzianka. Doszło również kilka kategorii! 

W pre nominowanych mogliśmy zobaczyć Martinę jako ulubioną aktorkę, Jorge jako ulubionego aktora, nasz fiolettowy serial jako ulubiony program telewizyjny. Mogło by się wydawać że również będziemy głosować na te same kategorie w nominowanych, lecz tutaj pojawiła się nie mała niespodzianka.

#Ulubiony antagonista
Powróciła do nas kategoria której nie było w prenominowanych, mianowicie ulubiony czarny charakter, w której to nominowana została nasza Mercedes Lambre za rolę Ludmiły w serialu!

#Ulubiony aktor
W kategorii ulubiony aktor możemy zagłosować na naszego komika Jorge Blanco za rolę Leona w naszej telenoweli. 

#Ulubiona aktorka
W wstępnych nominowanych pojawiła się również nasza Martina, dlatego nie zabrakło jej w nominowanych. Została nominowana jako ulubiona aktorka za rolę Violetty.

#Ulubiony program telewizyjny
 Tutaj natomiast wisienką na torcie musiał być nasz ulubiony program telewizyjny, który został nominowany - Violetta. Bez żadnego ale oddajemy głos na Violettę!

Całe przedsięwzięcie Kids Choice Colombia 2014 odbędzie się w mieście Bogota -  to miasto w Ameryce Południowej, stolica Kolumbii. 

#Gdzie głosować?
Najważniejszą rzeczą jest oddanie swojego głosu na wybraną osobę w konkursie. Wszyscy chcą aby ich ulubieniec wygrał, lecz niektórzy nic nie robią w tym kierunku. W tym wypadku nie jesteśmy rozdarci pomiędzy kilka wyborów tak jak to było w ubiegłym roku w KCA Mexico między Lodo a Tini. Teraz mamy sytuację jaśniejszą. Głosujemy oczywiście na stronie KCA Columbia:

Oddaliście już głos na naszych? 
Jak myślicie, czy w tym roku uda się komuś zdobyć statuetkę? 

12 komentarzy:

 1. Anonimowy07:13:00

  Napewno, ja odalam glos na naszych super post !!!! :) ♡♥♡♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja za chwilę oddam głosy. Myślę, że mamy duże szanse wygrać, w końcu nie ma rzeczy nie możliwych dla V-lovers, Tinistas, Jorgistas i Mechistas- tak to się pisze? bo nie jestem pewna

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zaraz zagłosuję. Mam nadzieję, że w poszczegulnych grupach wygra Mercedes, Jorgr, Martina i nasz ukochany serial Violetta. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ju yagosowaam na nasyzch:)

  OdpowiedzUsuń
 5. A będziemy mogli to obejrzeć w telewizji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy15:06:00

   To poleci chyba na Nicelodion, ale nie jestem pewna :3

   Usuń
 6. Już dawno oddałam głos ...
  A tak wgl. zapraszam na bloga ; viola2polonia.blogspot.com
  Znajdziecie na nim dużo zabaw i małe porcję postów
  informacyjnych, Zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
 7. Jasne, że oddam głos na naszych:) Myślę, że Tini, Jorge, Lodo i Mechi powinni dostać statuetkę:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy14:49:00

  Zagłosowałam , Mam nadzieję ,że wygrają <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!