12 lip 2014

[Violetta 3] Piosenki w trzecim sezonie (Aktualizacja)


Już 18 lipca w sklepach AmericanLatino pojawi się płyta na której znajdziemy przeboje z trzeciego sezonu ''Violetty'', mianowicie album nosi tytuł Gira Mi Cancion (tłum. Trasa Moją Piosenką),zostaniemy obdarzeni trzynastką całkiem nowych piosenek śpiewanych przez naszych ulubieńców, jednak jak piosenki zostaną wplątane w fabułę, kto będzie je śpiewał ? Wszystkiego dowiecie się właśnie w tym poście,zapraszamy....

#Aktualizacja
 jeszcze wczoraj pisałem moje przypuszczenia, a już dzisiaj wiemy kto zaśpiewa daną piosenkę, szczerze większość moich przypuszczeń była błędną ale oczywiście pamiętajcie że były to tylko moje przypuszczenia z którymi postanowiłem się podzielić nie przedłużając.. już pisz kto zaśpiewa dany utwór

#Na początek 
Piosenki z Violetty, nie są tylko zwykłymi utworami odsłuchane wszystkie po kolei opowiadają jedną wspólną historie, wydawać mogło się że muzyka jest wybierana przypadkowo jednak nic bardziej błędnego, wszystko jest dokładnie przemyślane każde słowo, nawet mały gest. Tak samo będzie w przypadku piosenek które pojawią się w trzecim fioletowym sezonie ''Violetty''.
Specjalnie dla was przygotowaliśmy małe info na temat piosenki jak może pojawić się w fabule i kto ją najprawdopodobniej zaśpiewa, prosimy pamiętać że są to tylko nasze przypuszczenia i prawda może być inna.

  

En Gira (sountrack) /Martina Stoessel, Jorge Blanco, Ruggero Pasquarelli, Diego Dominguez, Mercedes Lambre, Lodovica Comello,Candelaria Molfese, Facundo Gambande, Samuel Nascimento, Nicolas Garnier, Alba Rico, Xabiani Ponce de Leon. [x]

Amor en el Aire (sountrack) /Jorge Blanco [x]

Supercreativa (sountack)/Martina Stoessel [x]

Encender Nuestra (sountrack)/Martina Stoessel,Mercedes Lambre,Candelaria Molfese,Alba Rico [x]

Ser Quien Soy (sountrack)/Diego Dominguez [x]

Quiero (sountrack)/Mercedes Lambre [x]

Rescata mi Corazon (sountrack) /Ruggero Pasquarelli  [x]

Aprendi a Decir Adios (sountrack)/Lodovica Comello  [x]


Descubri (sountrack)/Martina Stoessel [x]Queen of the Dance Floor (sountrack)/Jorge Blanco, Ruggero Pasquarelli, Facundo Gambande,  Nicolas Garnier,Samuel Nascimento [x]

A Mi Lado (sountrack)/Martina Stoessel,Lodovica Comello,Candelaria Molfese [x]

Underneath it All (sountrack)/Martina Stoessel [x]

Friends 'till the End (sountack)/Martina Stoessel, Jorge Blanco, Ruggero Pasquarelli, Diego Dominguez, Mercedes Lambre, Lodovica Comello,Candelaria Molfese, Facundo Gambande, Samuel Nascimento, Nicolas Garnier, Alba Rico, Xabiani Ponce de Leon, Damien Lauretta  [x]


Nie przestraszcie się ''[x]'' jest wstawiony tylko po to żebyście zobaczyli gdzie mieliśmy racje gdzie nie jednak warto wspomnieć że większości racja była po naszej stronie. Na pewno dla wielu fakt że nowe postacie nie będą śpiewać w żadnej z piosenek, jest smutny nie licząc Damiena który jest tylko w jedne piosence i to grupowej ze wszystkimi postaciami. Jednak nie mamy czym się przejmować bowiem na płycie znajdują się tylko oryginalne/główne wykonania, co oznacza że w serialu na pewno będziemy mogli ocenić wokal nowych postaci w fioletowym serialu. Wy też nie możecie się doczekać?
#Piosenki w 3 sezonie 

En Gira- W trasie


W trasie jest jedną z ważniejszych piosenek w trzecim sezonie, w pierwszym sezonie piosenką przewodnią było En Mi Mundo natomiast w drugim Hoy Somos Mas jednak w trzecim sezonie będzie to En Gira, piosenka opowiada o uczuciach, emocjach towarzyszących podczas trasy,o adrenalinie którą na co dzień przeżywała obsada piosenkę zobaczymy niemalże od razu bo już w pierwszym odcinku trzeciego sezonu. Jak widzicie u góry piosenkę śpiewać będą wszyscy, tym razem ich rekwizytami będą nie wiaderka jak to miało miejsce przy ''On Beat'' tylko walizki, jednak szczególnym elementem jest to że ich ubrania świecom złotem, ale jest to element niezbędny przecież od teraz są prawdziwymi gwiazdami,rozpoznawalnymi na całym świecie.Amor en el Aire-Miłość w powietrzu Miłość w powietrzu, to na pewno piosenka miłosna którą zapamiętają wszyscy V-lovers, jednak kto będzie ją śpiewał ? Śmiało możemy powiedzieć że piosenka jest zarezerwowana dla naszych zakochanych Leona i Violetty, jak wiemy w trzecim sezonie nie będą mieli większych kłopotów w związku, przeżywają jeden z lepszych momentów w swoim życiu są razem i co najważniejsze są szczęśliwi. Ale czy miłość w powietrzu czy to tylko zwykły tytuł ? Jak możemy się domyślić na zdjęciu powyżej Leon i Violetta właśnie ją śpiewają przynajmniej wszystko na to wygląda przecież czują do siebie jedno z piękniejszych uczuć miłość i na dodatek są w powietrzu wszystko idealnie do siebie pasuje, tak jak w drugim sezonie na początku usłyszeliśmy romantyczną piosenkę Leonetty pod tytułem Podemos, jednak tym razem będzie to całkiem nowy tytuł, wszystko wskazuje na Miłość w powietrzu. Zaśpiewają ją zapewne Leon i Violetta, lub sam chłopak skomponuje ją dla swojej wybranki z okazji jej 18 urodzin, przecież nie codziennie zostaje się pełnoletnią. 

Supercreativa-Superkreatywna 


Superaktywna, kto inny może być bardziej superaktywny od naszej Ludmiły która przez całe dwa sezony była jedyną gwiazdą w Studio, przynajmniej to ona tak uważała. W pierwszym sezonie jej hymnem była Destina a Brillar która opowiadała o jej lśnieniu na scenie, natomiast w 2 sezonie Ludmiła, nie ma żadnego własnego utworu wspominającego o jej sławie i blasku.Jednak producenci postanowili zmienić to w trzecim sezonie i śmiało możemy powiedzieć że Ludmiła wreszcie dostanie swoje wymarzone solo. Tak jak większość piosenek zapewne usłyszymy ją podczas trasy koncertowej która jak wiecie zostanie wplątana w fabułę serialu, piosenkę zapewne usłyszymy w pierwszych dziesięciu odcinkach tutaj obstawiałbym odcinek dziewiąty, lub pokusiłbym się na stwierdzenie że będzie to odcinek 11.

Encender Nuestra-Rozpalać nasze światło


Rozpalać nasze światło, tytuł dość inny od poprzednich i także trudniejszy do rozgryzienia, jednak.. Jak wiemy trzeci sezon będzie obfitował piosenkami i także dostaną je postacie drugoplanowe jednymi z takich postaci są Naty i Cami. Jest jedna rzecz która łączy te dwie postacie nie miały szczęścia w muzyce, Naty która ma ogromny talent nie mogła nigdy wykazać się do końca, co było spowodowane zazdrością i rozkazami swojej przyjaciółki Ludmiły. Natomiast Cami, zawsze zostawała na szarym końcu gdy w tym czasie jej przyjaciółki brały udział między innymi w różnych konkursach. Rozpalać nasze światło jest doskonałym tytułem dla tej dwójki, dziewczyny mają w sobie wielki talent wystarczy tylko że będą chciały go wydobyć, a ich duet mógłby im na to pozwolić, jednak czy Encender Nuestra jest ich piosenką nie mamy pewności, możemy tylko tak podejrzewać. 


Nie należy zapominać o All4you, jak nam wiadomo zespół będzie kontynuował swoją karierę w trzecim sezonie, możliwe że to właśnie oni zaśpiewają Rozpalać nasze światło, zespół właśnie się rozwija ich kariera pnie się w górę... Czy ten tytuł nie pasowałby do ich sytuacji ? Na zdjęciu powyżej widzimy Leona trzymającego Violettę a z tyłu chłopaków, jedynym problemem jest to że sygnał może być sprzeczny nie wiadomo czy to piosenka chłopaków czy Amor en el Aire w wykonaniu Leona, ja stawiałbym na to drugie. Moim zdaniem teza że to piosenka chłopaków jest błędna. Encender Nuestra, czyżby była by to piosenka ukochanych przez wielu V-lovers pary super gwiazd ? Wszystko możliwe, jeżeli producenci zaczęli bardziej skupiać się na postaciach drugoplanowych to czemu nie mieli by dać piosenki naszym Fede i Ludmi ? Jednak wszystko wskazuje na to że ta  teoria jest praktycznie nie możliwa, sądzę że jeżeli mieli by mieć wspólną piosenkę tobyśmy już wiedzieli. Jednak tą opcje też bierzemy pod uwagę. 


Ostatnią możliwą opcją z Encender Nuestra, jest to że zaśpiewają ja wszyscy uczniowie Studia On Beat. W końcu jest tam masa osób które chcą rozpalić swoje światło w jak najlepszy i korzystny sposób. Najbardziej możliwymi sugestiami wydaje mi się duet Naty i Cami i występ wszystkich. Natomiast u mnie Fede,Ludmi i All4you odpadają jako kandydaci do Encender Nuestra. Ser Quien Soy-Być kim jestem Ser Quien Soy czyli Być kim jestem.. Jak możemy pamiętać z drugiego sezonu nasz Fede wrócił zmieniony, niestety uderzyła mu sodówka do głowy. Jednak wszystko wróciło do normy kiedy na swojej drodze mlecznej spotkał Supernovą Studia On Beat, po czasie ich atomy złączyły się razem żeby ruszyć w przestworza galaktyki, ale to już całkiem inna historia. Więc możemy spodziewać się że jego charakter w trzecim sezonie nie ulegnie zmianie. jednak piosenka Być kim jestem pasowała by idealnie do tego co się stało, mógłby w niej ująć wszystko co go spotkało wszystkie emocje. Powiedzcie czy to idealnie do siebie pasuje niczym układanka puzzli. 


Także nie zapomnijmy o potężnym konkurencje co do wykonania piosenki, oczywiście że jest nie kto inny jak czarny charakter drugiego sezonu. Diego podczas spisku z Ludmiłą udawał kogoś innego przynajmniej dla Violetty, zrobiłby wszystko.. żeby znaleźć swojego ojca tym samym zapominając kim naprawdę jest. Ale w trzecim sezonie jego postać ma przejść wielką zmianę będzie wiedział czego chce, i stanie się dobry a co najważniejsze zakocha się naprawdę. Czyżby nie byłby to idealny moment w serialu żeby skomponować i zaśpiewać Być Kim Jestem, no pewno że idealny moment. Tutaj moim faworytem jest Diego, lecz Federico także nie znika z listy możliwych wykonawców Ser Quien Soy. 


Quiero-ChcęQuiero, no to producenci się postarali z tytułem, odnoszę wrażenie że tytułem mogło by być okej i wywnioskowałbym z niego tyle samo co w tej chwili z Quiero. Jednak postanowiłem wysilić swoje szare komórki.Damien Lauretta, przystojny Francuz zagra w Violetta3 wcieli się w postać Alexandra aka Clementa. Jednak czy będzie tylko ładnie wyglądał? Otóż nie możliwe że Damien będzie miał swoje 5 minut żeby popisać się znakomitym wokalem. Tylko pytanie czy zaśpiewa jakąś nową piosenkę ? Może jednak producenci tylko obdarzą go ''zużytymi'' utworami z poprzednich serii ?
W tej sprawię uważam że dostanie swoją piosenkę tylko jaka będzie jej nazwa tutaj obstawiam właśnie Quiero. Tytuł jest dość nieskomplikowany, ale po bliższym zapoznaniu można wydobyć z niego ciekawe informacje. Jak wiemy Alex będzie chciał zapisać się do Studio lecz jego ojciec milioner właściciel hoteli nie pozwoli na to, bowiem che żeby jego syn przejął rodzinny interes gdy ten będzie w podeszłym wieku, ale Alex nie zamierza zrezygnować z marzeń i zapisuje się do studio pod innym imieniem. Tak jak Violetta śpiewała Habla si puedes gdy nie wiedziała kogo wybrać, tak Alex może skomponować i zaśpiewać chce... przecież on właśnie chce śpiewać,tańczyć być sobą a nie synkiem którzy będzie siedział godzinami w hotelu jakby nic. Alex jest moim %100 jeżeli chodzi o Quiero.

Rescata mi Corazon-Ratuj moje serce 
Rescata mi Corazon, ratuj moje serce ale od czego? Fran i Marco w drugim sezonie byli niczym papużki nierozłączki można rzec że ich miłość była zbyt nierealna, w ostatnich odcinkach 2 sezonu ich więź trochę ucierpiała, lecz wszystko zostało wybaczone, natomiast w trzecim sezonie producenci postanowili że ich związek nie będzie prosty. Wiemy nawet że przejdą kryzys, i tradycyjne zerwanie..ale czy wrócą do siebie ? Tego nie wiemy Rescata mi Corazon może być piosenką skomponowaną przez Marco specjalnie dla Fran, jest to bardzo możliwe jako że Marco jest romantykiem przynajmniej od takiej strony go poznaliśmy w drugim sezonie. Jest tylko jeden minus w tym samym okresie Fran skomponowała Aprendi a Decir Adios, nie che mi się wierzyć że producenci dali by parze drugoplanowej aż dwie piosenki.


Czyżby Rescata mi Corazon, była nową piosenką z repertuaru All4you ? Jako że do tej pory wszystkie piosenki są przypisane do innych osób, a ta piosenka jest w sam raz dla ich zespołu, to tak przynajmniej mi się tak wydaję. Szczerze już widzę scenę na której tą piosenkę śpiewają Maxi,Leon,Broadway,Diego,Andres. Jednak czy tak będzie na %100 nie jestem pewny ale śmiało mogę powiedzieć że na %50 będzie to piosenka All4you.

Aprendi a Decir Adios-Nauczyłam się powiedzieć żegnaj 


Aprendi a Decir Adios, tutaj nasze gdybania nie są potrzebne zostało potwierdzone że jest to piosenka Fran, napisana z myślą o Marco. Dziewczyna postanowiła powiedzieć żegnaj, a nie cierpieć w ukryciu. Tym samym zrywając z Marco, jak potoczą się ich losy na razie możemy sobie tylko wyobrazić. Szczerze jeżeli producenci nie powiedzieli by że to piosenka Fran, to obstawiałbym Violette, no ale przynajmniej oszczędzili mi czasu. 

Descubri-Odkryłam/em


Descubri, czyli odkrył/em/am piosenka której tytuł nic nie wyjaśnia, nawet nie uchyla rąbka tajemnicy,przypuszczeń. Jednak mam swoje typy zacznijmy od Violetty. W pierwszym sezonie do końca nie wiedziała czego do końca chciała, w drugim sytuacja się zmieniła jednak nie do końca cały czas nie wiedziała kogo kocha nie była pewna swoich decyzji. A w trzecim sezonie? Jest w najlepszym momencie, swojego życia można powiedzieć że odkryła swoje prawdziwe ja wie co chce robić z kim chce być, możliwe że to właśnie Violetta kompozytorem tej piosenki i także ją zaśpiewa w Violetta3.


Gery nowy czarny charakter, w Violetcie przynajmniej na samym początku, jest możliwość że postać grana przez Mace zostanie zmieniona pod wpływem przystojnego hiszpana Diego, tym samym Odkryła by swoją prawdziwą ja. Czy są szanse że właśnie to ona napisze piosenkę, i że w ogóle usłyszymy jej piękny głos? Szansę są i to dużo, po raz kolejny powtórzę że producenci oprócz Jorge,Tini chcą też dać piosenki aktorom drugoplanowym którzy naprawdę są świetni i mogą się wykazać. Czy Maca dostanie jakiś hit, tego na razie nie wiemy ale miejmy nadzieje że jej postać dostanie parę piosenek.


Diego przechodzi magiczną zmianę w trzecim sezonie, z czarnego charakteru zmienia się w dobrego uprzejmego Hiszpana. Czy to on pod wpływem zmian napiszę odkryłem, w końcu udało mu się odkryć siebie i odnaleźć swojego ukochanego ojca, którym jak wiemy okazał się Gregorio.

Queen of the Dance Floor-Królowa parkietu 


Ludmiła jest już superaktywna, i supernovą, ale także jest królową  parkietu. Wszystko przynajmniej na to wskazuje, w trzecim sezonie najprawdopodobniej usłyszymy Queen of the Dance Floor w wykonaniu Ludmi.
Bo przecież kogo innego można nazwać królową parkietu niż ją ? Dodatkowo piosenka jest inna od wszystkich innych, dlatego że jest w języku Angielskim. Dla Angli jest to wielki zaszczyt, w końcu nie na co dzień twój ulubiony aktor nagrywa piosenkę w twoim języku,

Underneath it All-Pod tym wszystkim Piosenka o której już wiedzieliśmy, do czasu chodziły plotki że jest to autorska piosenka Tini, jednak nie okazało się że kawałek został stworzony na potrzeby trzeciego sezonu, wiemy że na pewno zostanie skomponowany i zaśpiewany przez Violette, nie wiemy w jakich okolicznościach ale to zapewne do czasu. Możliwe że ma związek z rosnącą karierą, oczywiście kieruję się tytułem Pod tym wszystkim czyżby Violetta nie dawała sobie rady ? Z karierą, może coś nie tak z jej wybranym Leonem ? Na razie możemy spekulować.

A Mi Lado-Przy moim boku 


A Mi Lado, w pierwszym sezonie było Podemos w drugim Nuestro Camino obie piosenki podbiły serca wszystkich V-lovers jednak tym razem producenci nie zmienili taktyki tak samo jak w poprzednich latach stworzyli piosenkę pt. Przy moim boku, zapewne każdy wie kto będzie ją śpiewał oczywiście że nasza ukochana Leonetta. Są w najlepszym momencie, czy może być jeszcze lepiej? Wystarczy że ich spojrzenia się skrzyżują i już jest lepiej. Piosenka zapewne pojawi się w ostatnich 10 odcinkach. ale to tylko przypuszczenia jeżeli miałbym to lepiej sprecyzować będzie to odcinek 75/76. Mam nadzieję że postarają się nakręcić teledysk do piosenki tak jak to było z Nuestro.... 

Friends 'till the End - Przyjaciele do końca Jak wiemy w trzecim sezonie, bohaterowie są już gwiazdami, rozpoznawalnymi osobami... Ale nie wszyscy w Studio zostali także przyjaciele którzy swoją karierę rozwijają dalej w Studio, a pozostali w tym czasie podróżują po innych krajach, ich przyjaźń która niegdyś była taka mocna z każdym dniem słabnie, można użyć określenia że zanika jest coraz gorzej. Aż w końcu gdy ostatni rok się kończy,rozumieją że to przyjaźń jest najważniejsza a nie pieniądze ani sława, wszyscy zaczynają śpiewać utwór pt Przyjaciele do końca i w ten sposób się jednają zaczynają krok po kroku naprawiać swoją zniszczoną przyjaźń.

#Na koniec

Pamiętajcie że to tylko moje przypuszczenia, z którymi nie musicie się zgadzać. Napiszcie w komentarzu kto waszym zdaniem zaśpiewa podane wyżej piosenki, albo że zgadzacie się z moim tokiem myślenia. Dziękuje...

41 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą. A Mi Lado na 100% zostanie przepisana Leonettcie w każdym sezonie taka jedna piosenka. Królowa parkietu nie mógł by zaśpiewac tego ktoś inny do tego jest stworzona Ludmiła,:) Post jest bobowy, dużo czytania , ale się opłacało czytac xD Znasz może jakiegoś grafika co mógłby mi zrobic wygląd na bloga bo jestem w tym słaba :/ Blog jest także o Violetcie. Pomożesz? Czekam na odp.

   Usuń
  2. Anonimowy18:36:00

   Królową Parkietu zaśpiewa zespół all4you.

   Usuń
  3. Anonimowy17:43:00

   A Mi Lado to piosenka Cami, Fran i Violetty. Podczas występu, na którym ta piosenka zostanie Fran będzie występować jako Fausta a Violetta jako Roxi (wszystko dopiero w nowych odcinkach). Rescata mi Corazon to piosenka Federica, a Supercreativa to piosenka Violi.

   Usuń
 2. Anonimowy11:56:00

  super post już nie moge sie doczekać 3 sezonu

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy12:33:00

  Kto może to niech zagłosuje. Mam numer 7 (jestem ubrana w żółtą spódniczkę i białą bluzkę) jak wejdziesz w lin musisz kliknąć galeria a potem Warszawa. Z góry bardzo bardzo bardzo wam dziękuję. http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/konkursy/baw-sie-w-stylu-violetty-11062014.cp
  Jeśli nie możecie skopiować linka to wpiszcie w google baw się w stylu violetty i wchodzisz w pierwszą stronę no a potem to tak jak pisałam galeria itd..

  OdpowiedzUsuń
 4. Super post. 3 sezon nadchodzi. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy12:39:00

  a miłość w powietrzu ti powinna być piosenka naxi albo fedmili a może będzie ona przeznaczona dla bromi?? na 65% naxi albo fedmila!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie w promo, słuchać jak Jorge ją nagrywa jest to dokładnie w 2:20 do 2:27 taki cichy fragment :)

   Usuń
 6. Ja się zgadzam z tobą te piosenki mogą być super

  OdpowiedzUsuń
 7. Genialny post i tak poza tym ile czasu spędziłeś na zrobieniu tego posta, jest taki inny i meeega dobry. Remik jak zawsze genialny! Kurde chciałabym żeby fedemila miała swoją własną piosenkę. No i myślałam, że Lu już nie będzie tak gwiazdorzyć, ale patrząc po tytułach piosenek nie mam żadnych wątpliwości, że piosenki będą należały do kogoś innego. (chyba że taka naty zacznie gwiazdorzyć XD wiem że to nie możliwe.. :D) Czekam na piosenki Leonetty, ale szkoda, że Bromi nie będą (chyba) mieli żadnej. Co do Fran i Marco to jest mi trochę smutno, bo byli moją ulubioną (poza leonettą) parą. trochę głupio bo zawsze marco się starał a teraz Fran znowu powie żegnaj! Ahhhh...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy20:35:00

   Połowa jest błędna Supercreatina - piosenka Tini , A mi lado - piosenka Cande Tini i Lodo a na płycie nie będzie piosenki Leonetty (sprawdźcie sb na yt jest pełna płyta) Queen of the Dance Floor-piosenka zespołu chłopaków Rescata mi corazon-to piosenka Rugerro Quiero- piosenka naszej supernowy Mechi Ser Quien Soy - piosenka Diego a Encender nuestra luz to piosenka dziewczyn

   Usuń
 8. Anonimowy13:20:00

  świecom? A nie świecą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy się może pomylic pisząc szybko.

   Usuń
 9. Ja się z tobą zgadzam. Zwłaszcza z pezypuszczeniem o piosence Ludmiły. Ten 3 sezon będzie fantastyczny ;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam nadzieję że Ludmiła i Fede dostaną jakąś wspólną piosenkę. Nie mogę już doczekać się 3 sezonu :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajny post, nie mogę się doczekać V3!
  Zapraszam tu: www.tinistas-v-loverspl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Na pewno piosenki będą super:) Najbardziej podoba mi się En Gira:))
  Nie mogę się doczekać 3 sezonu<3333333

  OdpowiedzUsuń
 13. Piosenki na pewno będą cudowne! :) Mechi mówiła, że będzie miała duet z Tini...

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy17:03:00

  super

  OdpowiedzUsuń
 15. Słyszałyście o komiksie Violetty?

  OdpowiedzUsuń
 16. A może piosenka pt. "Ser Quien Soy"-"Być kim jestem" będzie właśnie piosenką Alex'a ?
  Jak sama określiłaś "przecież on właśnie chce śpiewać,tańczyć być sobą."
  Sądzę, że to jest jedna z najrealniejszych opcji, bo jak inaczej ;)
  Jeśli to przeczytałaś, to chociaż napisz, że widziałaś ten komentarz :)
  Pozdrawiam :*
  ~Kolorowaa213

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja sądzę, że piosenkę:
  Amor en el Aire zaśpiewa Leonetta. To pewne,
  Supercreativa zaśpiewa Ludmi :3
  Encender Nuestra nwm czemu kojarzy mi się z miłością, ale zobaczy się.
  Ser Quien Soy zaśpiewa Fede lub Diego.
  Quiero będzie utworem Alexa (Clementa)
  Rescata mi Corazon zaśpiewa Marco dla Fran.
  Aprendi a Decir Adios zaśpiewa Fran co jest potwierdzone.
  Queen of the Dance Floor zaśpiewa Ludmiła.
  Underneath it All na pewno zaśpiewa Vilu z myślą może o Leonie
  A Mi Lado piosenka Leonetty ahhh
  W temacie Descubri nie jestem pewna.
  Świetny post naprawdę.. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za wszystkie błędy interpunkcyjne i językowe przepraszam.
   Spieszyłam się :)

   Usuń
  2. Anonimowy20:34:00

   Ale a mi lado jest piosenka dziewczyn tini lodo i cami. Ale dziwne ze nie ma piosenki dla leonetty

   Usuń
  3. Piosenka Leonetty to: Abrázame y verás

   Usuń
 18. Amor en el Aire będzie raczej piosenką Leona DO Vilu, a A Mi Lado - Leonetty. Tak podejrzewam. Może znowu im się przyśni ? <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy13:17:00

   tak potwierdzam amor en el aire to najładniejsza piosenka

   Usuń
 19. Wrzystkie piosenki muszą być świetne , zwłaszcza te wykonane przez Leona i Violette.:-)

  OdpowiedzUsuń
 20. a czemu mechi ma mało piosenek solowych ????? !!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 21. Wszystkie piosenki na pewno będą super. *,*

  OdpowiedzUsuń
 22. Najbardziej czekam na piosenkę Lodo. :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Ja uważam, ze piosenka Alby i Cande, która miała być lub piosenka Leonetty czy Justyny nie została ujęta na płycie, lecz na pewnk zobaczymy je w serialu :D

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy13:59:00

  Marcesca zasługuje na 2 piosenki! A nie Leonetta będzie miała ich 100, a Marco i Fran żadnej co?! Bądźmy sprawiedliwi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie bądźmy sprawiedliwi. Ale ale
   Leonetta ma w sumie w 3 sezonie zakładam, że 2 piosenki (ta Leona i jeszcze jedna, którą zobaczymy w serialu)
   Marcesca ma chyba jedną piosenkę, gdyż nie wiadomo czy Fran będzie śpiewać piosenkę z myślą o Marco czy o przyjaciołach.
   Jeszcze jeden fakt: Leonetta to główna para to takie główne postacie.
   Marcesca to para drugoplanowa, wiec nie sądzę by dali parze drugoplanowej 2 piosenki.
   Nie musisz się denerwować ;)

   Usuń
 25. Na pewno pary jak Fedemiła, Marcesca będą miały swoje piosenki, ale Leonetta chyba będzie ich miała dużo:)

  OdpowiedzUsuń
 26. Tytuły piosenek są całkiem fajne :D
  Już nie mogę doczekać się piosenki Leona <3

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy21:47:00

  super creativa- zaśpiewa violetta http://www.youtube.com/watch?v=EDU_A1ACWXQ
  Amor en el Aire- zaśpiewa leon http://www.youtube.com/watch?v=2nTCz3jtmq8&list=UUVx29EFB9PkriEIiIXIiD7w
  Ser Quien Soy- zaśpiewa diego http://www.youtube.com/watch?v=IVFmLiiucAU
  Encender Nuestra- zaśpiewają wszystkie dziewczyny http://www.youtube.com/watch?v=cakI_rX-KKs
  quiero- zaśpiewa ludmiła http://www.youtube.com/watch?v=e7OQRzJDnCw
  descubri- zaśpiewa viola http://www.youtube.com/watch?v=u2LgJJmF-vo
  Underneath It Al- zaśpiewa viola http://www.youtube.com/watch?v=OD9Csu2buwk
  Friends 'till The End - wszyscy http://www.youtube.com/watch?v=IbCj4v0P_rk
  a mi lado- violetta fran cami http://www.youtube.com/watch?v=gjSxIEViSpY
  Queen of the Dance Floor- chłopaki http://www.youtube.com/watch?v=epIknAxqs-I
  Aprendi a Decir Adios- fran http://www.youtube.com/watch?v=3DIMHRJgHPU
  Rescata mi Corazon- fede http://www.youtube.com/watch?v=5Ccj9bUVVKU

  dla wszystkich v-lovers  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy17:08:00

  Wydaje mi się że ten sezon będzie ostatnim sezonem ponieważ wszystkie te piosenki brzmią jak piosenki na końcach jakiś fimów

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy17:05:00

  tak bo 4 ma nie być ;[

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!