26 kwi 2014

Jorge Blanco w Fans World En Vivo!

W tytułowym programie pojawiło się już sporo gwiazd z naszego ulubionego serialu Violetta między innymi: Lodovica Comello,  Valeria Baroni, Clara Alonso, Diego Dominguez, Mercedes Lambre, Candelaria Molfese niedawno Martina Stoessel. Teraz nadszedł czas aby Jorgistas  mogły zobaczyć na żywo w internecie Jorge Blanco grającego przystojnego Leona z serialu! 


Bezpośredni odnośnik do obrazka

FansWorld to internetowy program telewizyjny prowadzony przez Dalma Maradona, Coco Maggio i Micy Vázquez. Program jest nadawany wyłącznie w trybie online, w którym jest omawiane na bieżąco kwestie rozrywki, muzyki i sportu. Zawsze jest gość specjalny. Można oglądać w poniedziałki, środy oraz piątki o godzinie 19 czasu Argentyny (u nas to 24).


Bezpośredni odnośnik do obrazka

Abyśmy mogli zadawać pytania musimy posiadać twittera, dzięki czemu będzie  można pytać o co się chce i możliwe że Jorge odpowie akurat na pytanie zadane przez Ciebie!

Około godziny 17:00 na stronce twittera Fans World pojawił się poniżej taki tweet dzięki czemu na twarzach fanów Jorge pojawił się uśmiech od ucha do ucha! 


W poniedziałek na kolejne wasze życzenie #Violetta w naszym studi @JorgeBlancoG! Zamierzasz to przegapić?

Jak widać z  powyższego tweetu Jorge w poniedziałek ( 28.04)  o godzinie 19 czasu ARG będzie obecny w programie którego link widzicie wyżej. Jedynym minusem wszystkich Jorgistas z Polski jest niekorzystna pora, gdyż u nas jest to godzina 24.
Meksykańskiego piosenkarza i aktora będziemy mogli zobaczyć na tej stronce:
LINK LINK LINK LINK LINK 

 Czy będą jacyś Polacy online? 

4 komentarze:

 1. Anonimowy18:10:00

  Może będe . ;) J.M v-lover

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy18:11:00

   PS 2 RAZ 1 ;) J.M v-lover

   Usuń
 2. Anonimowy18:28:00

  MARTINA BLANCO!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja postaram się być :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!