23 kwi 2014

6 tom kolekcji V-lovers„Kolekcja V-lovers” tom 6


Tom szósty „Kolekcji V-lovers” z pewnością ucieszy wielbicielki Tomása. Pabla Espinosę znajdą one bowiem nie tylko na okładce –książka zawiera także nieco informacji na jego temat oraz plakat z wizerunkiem aktora.
„Kolekcja V-lovers” tom 6
Tom szósty „Kolekcji V-lovers” z pewnością ucieszy wielbicielki Tomása. Pabla Espinosę znajdą one bowiem nie tylko na okładce – książka zawiera także nieco informacji na jego temat oraz plakat z wizerunkiem aktora. 

W 6. tomie kolekcji V-lovers znajdą również sylwetkę serialowego Brodueya, inspiracje modowe w stylu hippie i glamour, quiz i test z wiedzy o serialu, a także zdjęcia z planu filmowego. Oprócz tego – jak w każdym tomie – zestaw uroczych naklejek w stylu Violetty oraz kolejna porcja słówek z języka hiszpańskiego. Wraz z książką w tomie 6. płyta DVD, a na niej kolejne 5 odcinków serialu. Pierwsze randki, dziewczyńskie spotkania – w życiu Violetty wiele się dzieje każdego dnia! Tymczasem Germán planuje kolejną przeprowadzkę… Czy Violi uda się przekonać ojca, że nigdzie nie będzie im tak dobrze, jak w Buenos Aires? Bez wątpienia Violettę czekają nowe wyzwania. W szóstym tomie fani Violetty znajdą także drugi etap konkursu V-lovers „Zostań gwiazdą”. Na pewno będzie to dla nich okazja, by po raz kolejny udowodnić, że są prawdziwymi V-lovers!


Skusicie się na kupno szóstego tomu ?

8 komentarzy:

 1. Anonimowy22:27:00

  Z pewnością! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba się nie opłaca ... Drogie, a małe :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy09:55:00

  Aj a wiecie mloże na jakiej stronie można je kupić bo trochę spauzowałam w kupowaniu ich i w empiku tych poprzednich już niema, a chciałabym uzbierać wszystkie( tom 4, 5, 6)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy15:24:00

   Myślę że będzie w Kolporterze ponieważ ja tam kupiłam 2 i 3 tom lub w jakiś dobrych salonach prasowych ;)

   Usuń
 4. Anonimowy12:59:00

  Ja kupię tylko 7 tom ze względu na pocałunek Leonetty xdd

  OdpowiedzUsuń
 5. Super post ;)
  Zapraszam: http://violetta-my-stories.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy16:12:00

  skopowiałaś post od bloga magia dysneya i violetta/martina stoessel

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!