26 kwi 2014

VIOLETTA KONCERT - PRZYPOMNIENIE

Zdjęcie: Co się dzieje w garderobie przed wyjściem na scenę? Jakie emocje towarzyszą aktorom serialu "Violetta"? Najlepsze piosenki, pełne emocji sceny i niesamowita atmosfera - to wszystko zobaczycie tylko podczas filmu "Violetta: Koncert". Każda V-Lover powinna tam być!

Co się dzieje w garderobie przed wyjściem na scenę? Jakie emocje towarzyszą aktorom serialu "Violetta"? Najlepsze piosenki, pełne emocji sceny i niesamowita atmosfera - to wszystko zobaczycie tylko podczas filmu "Violetta: Koncert". Każda V-Lover powinna tam być!


Zdjęcie: Zastanawiacie się, co dzieje się podczas koncertu za kulisami? Wyjątkowe materiały, pełne emocji ujęcia - to wszystko zobaczycie tylko w filmie "Violetta: Koncert"!

Zastanawiacie się, co dzieje się podczas koncertu za kulisami? Wyjątkowe materiały, pełne emocji ujęcia - to wszystko zobaczycie tylko w filmie "Violetta: Koncert"!

Zdjęcie: ZA KULISAMI: Jak aktorzy serialu przygotowywali się do koncertu? Jakie emocje im towarzyszyły? To wszystko będziecie mogli zobaczyć w kinach w całej Polsce już od 9 maja!

ZA KULISAMI: Jak aktorzy serialu przygotowywali się do koncertu? Jakie emocje im towarzyszyły? To wszystko będziecie mogli zobaczyć w kinach w całej Polsce już od 9 maja!


Tak właśnie zapowiada się nowy film pokazujący losy aktorów Violetty podczas wielkiego koncertu jakim jest "En Vivo" !! Chcemy wam przypomnieć ,że to już za ok. 2 tygodnie , dlatego szykujcie się na wielką dawke emocji ^_^

8 komentarzy:

 1. Tinistas ola ❤13:27:00

  Na pewno przyjdę ❤ !!!!
  #Druga !

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy wreszcie beda wyniki tego konkursu co mozna wygrac bilety?????

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy15:23:00

  musze tam byci

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy16:36:00

  Ale super nie mogę się doczekać filmu ;) J.M v-lover

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy17:24:00

  Bez kitu mualy byc wyniki tego konkursu na stylizacje

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy15:11:00

  Super że coś takiego zrobili napewno będe :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy21:06:00

  Planet Cinema Katowice budynek Altus, ul.Uniwersytecka 13) zaprasza na "Violetta Kocnert"! Bilety specjalne (dla min. 4 osób) 15zł pn-pt i 16zł sb-nd! Najtaniej na Śląsku! www.planetcinema.pl

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!