11 kwi 2014

Martina na żywo w FansWorld!

W tytułowym programie pojawiło się już sporo gwiazd z naszego ulubionego serialu Violetta między innymi: Lodovica Comello,  Valeria Baroni, Clara Alonso, Diego Dominguez, Mercedes Lambre, Candelaria Molfese. Teraz nadszedł czas aby Tinistas mogły zobaczyć na żywo w internecie- prócz Twitcamu - Martinę Stoessel grającą tytułową bohaterkę serialu Violetta! 


FansWorld to internetowy program telewizyjny prowadzony przez Dalma Maradona, Coco Maggio i Micy Vázquez. Program jest nadawany wyłącznie w trybie online, w którym jest omawiane na bieżąco kwestie rozrywki, muzyki i sportu. Zawsze jest gość specjalny. Można oglądać w poniedziałki, środy oraz piątki o godzinie 19 czasu Argentyny (u nas to 24).
Abyśmy mogli zadawać pytania musimy posiadać twittera, dzięki czemu będzie  można pytać o co się chce i możliwe że Martina odpowie akurat na pytanie zadane przez Ciebie!


Zawsze słuchamy twojego zamawiania i jesteśmy blisko spełnienia wszystkich #Tinistas w naszym programie. Brakuje mało @TiniStoessel 


Ponieważ wielu z was czekało (pytało)  W ten poniedziałek 14 zaproszoną przez @FWenVivo jest @TiniStoessel. O 19 czasu Argentyńskiego na FansWorld.tv ;)

Jak widać z tweetu powyższego Martina o godzinie 19 czasu ARG będzie obecna na programie którego link widzicie wyżej. Jedynym minusem wszystkich Tinistas i V-Lovers z Polski jest niekorzystna pora, gdyż u nas jest to godzina 24.
 Czy będą jacyś Polacy online? 

Będziecie oglądać? 


Tak przedstawia się harmonogram w innych krajach - jeśli nie jesteście obecnie w Polsce. 


3 komentarze:

 1. Anonimowy17:21:00

  Super post
  #PIERWSZA !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. http://supermyszki-transformice.blogspot.com/ Nie o Violetcie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://supermyszki-transformice.blogspot.com/ Nie o Violetcie ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!