16 kwi 2014

Nowości od Empika!

Violetta jest prawdziwym hitem na całym świecie. Firmy widząc jak rośnie popularność wśród serialu zaczęli produkować więcej zabawek, książek i dodatków. Jedne ciekawe, inne mniej ciekawsze. Niedawno na empiku pojawiło się kilka dodatkowych gadżetów.  Co Tym razem jest w nowościach empiku? Kiedy premiera? 

Pocztówki Violetta


15 kartek związanych z serialem „Violetta”. Pierwsze strony zawierają instrukcje, jak bawić się z pocztówkami, jak je ozdabiać, co można wykorzystać w dekorowaniu, jak zaadresować kartkę. Pozostałe zawierają 15 kartek do ozdobienia dla fanek serialu. Na odwrocie jest miejsce na wpisanie tekstu lub wstawienie rysunku, adres i znaczek, jak w standardowej karcie pocztowej. 
Kartki można wysłać lub zachować dla siebie.
Dodatkowe informacje:
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Cena : Nieznana
W EMPIKU

Data premiery: 25.04.2014


Tatuaże Violetta
Idealna pozycja dla fanek serialu „Violetta”. Książka zawiera rozkładówkę z tatuażami z postaciami oraz motywami z serii. Mnóstwo wspaniałej, różnorodnej zabawy. Dziecko czyta, rysuje, projektuje, pisze, rozwijając swoje umiejętności w wielu dziedzinach. A wszystko to w atrakcyjnej formie, nowoczesnym designie, w otoczeniu znanych i lubianych bohaterów.

Dodatkowe informacje:
Wydawnictwo: Zielona sowa
Cena: Nieznana
Tatuaże zmywalne.
Data premiery: 02.05.2014r


Party Books: Jak przygotować przyjęcie urodzinowe z Violettą.

Krok po kroku: jak przygotować idealne przyjecie z Violettą I jej przyjaciółmi. Książka zawiera rady, gry, naklejki i zaproszenia – wszystko, co potrzebne do zorganizowania imprezy. Dzieci mogą także pisać i rysować w książce. Pozycja pomocna także dla rodziców przy planowaniu na przykład urodzin dziecka. 
Dodatkowe informacje:
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Cena: Nieznana

Data premiery: 09.05.2014r

Kolekcja V-Lovers Tom 8 i 9


TOM 8: Zbliża się wielki dzień dla Jade i Germána… Ich ślub może jednak pokrzyżować czyjeś plany! Studio 21 szykuje się do równie ważnego wydarzenia. Co zrobi Violetta? Czy jej miłość do śpiewania okaże się silniejsza, niż rodzinne zobowiązania?

TOM 9: Studio 21 jest w poważnych tarapatach! Uwielbiany przez wszystkich Pablo odchodzi ze stanowiska dyrektora, a na jego miejsce zostaje mianowany… Gregorio! Co w tej sytuacji zrobią uczniowie? Czy ich ukochana szkoła zachowa swój wyjątkowy charakter i klimat? 

W ósmym i dziewiątym z 16 tomów kolekcji znajdziesz płytę DVD z 5 odcinkami serialu z pierwszego sezonu oraz książkę z ciekawostkami na temat „Violetty” i zwrotami z języka hiszpańskiego! 

Dodatkowe informacje: 
Wydawnictwo: Ameet
Cena: 22,49zł lub 29,99zł

Data premiery: Tom 8: 16.05.2014
Data premiery: Tom 9: 30.05.2014

Nie licząc tomów które są już od pewnego czasu w sprzedaży po premierze (Tomy poniżej 7) kupicie coś z nowości?

6 komentarzy:

 1. Zapraszam do mnie! : http://tinistoesselforev.blogspot.com/ post o tym co Tini mówiła w FansWordlTv i nowa fryzura Tini tajemnice, nowa sesja i ..... niespodzianka Violetty!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy14:58:00

  KIEDY WYNIKI KONKURSU (PŁYTA) ?????????????????????
  ?
  ?
  ?
  ?
  ?
  ?
  ?
  ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy19:41:00

  Fajne :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy09:51:00

  love martina

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy19:58:00

  Nie chce byc namolna i wredna... Ale pisze sie empiku.... Tak na przyszlosc:) sorry

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy18:54:00

  Mam pocztówki i są gites

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!