12 kwi 2014

(PRASA)Czwarty magazyn Violetta! + Gwiazdy Violetty w Fun Clubie!


Coraz częściej naszych ukochanych aktorów możemy zobaczyć w różnych młodzieżowych magazynach, gazetach. Dla V- lovers został stworzony wyjątkowy magazyn, w którym napisane jest wiele ciekawych rzeczy dotyczących aktorów, postaci, makijażu itp. W tym poście streszczę Wam, co jest zawarte w tym magazynie, a także, co napisane jest w młodzieżowej gazecie ,,Fun Club'' :)

A więc zapraszam! 


Zacznę od magazynu ,,Violetta''. Jest to już czwarte jego wydanie. Tym razem ucieszą się fani Diega Domingueza, Jorge Blanco i Martiny Stoessel, choć są też zdjęcia i artykuły o innych aktorach :)

W tym wydaniu Diego Dominguez udzielił wywiadu. Jest też krótki opis postaci takich jak Leon i Violetta. Są również w nim zawarte  wskazówki co do makijażu, ubioru i jak tańczyć do piosenki ,,En mi mundo''! :)+ dodatkiem do magazynu jest naszyjnik, koloru fioletowego :)W drugiej gazecie, jaką jest tym razem ,,Fun Club'' mamy kilka artykułów o naszych idolach. :) Pierwszy jest artykuł o ,,Violetta Koncert'':


Mamy również kilka zdań o randce Jorge:


A teraz: która gwiazda ma najfajniejszego tatę?
Następnie mamy artykuł pt. ,, 10 najgorszych randek gwiazd'', gdzie mamy naszą Mechi (Ludmi) i Tini (Violę):
Chcecie się dowiedzieć, czy pasujecie do siebie? To odpowiedni artykuł dla Was! Przy okazji możecie zobaczyć Diego Domingueza (Diego) i Martinę Stoessel (Violę).Lodovica Comello (Francesca) twierdzi, że nie wolno rezygnować ze swoich marzeń. Macie podobne zdanie?


W tym wydaniu ,,Fun Clubu'' możemy również zobaczyć Albę Rico (Naty). Wystarczy zerknąć na horoskop:To tyle artykułów, zdjęć itp. o naszych ulubionych aktorach z Violetty! Zakupicie jakiś magazyn? Co sądzicie o artykułach? ;)

6 komentarzy:

 1. Anonimowy17:18:00

  Mam nadzieję, że zrobisz recenzję nowego magazynuuu :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy17:49:00

  Pokazesz te kroki do En mi mundo ? PROSZĘ. :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ask'a wstawię może zdjęcie, ale potem ;)

   Usuń
 3. Anonimowy19:12:00

  Fajnie że dałaś zbliżenie akurat na ryby...MOJ ZNACZEK XDDDD

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy21:17:00

  Ile kosztują te artykuły?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te magazyny kosztują: Violetta- 10 zł, Fun Club- 5 zł ;)

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!