10 kwi 2014

Lodovica Comello - wywiad. Dowiedz się więcej o Lodovice, jej płycie Universo i roli w serialu Violetta!

Lodovica Comello szybko rozwija się w branży muzykalnej jak i aktorskiej. 
W ciągu dwóch lat jej świat przewrócił się do góry nogami. Nagrywania do Violetty, trasa Violetta En Vivo (która się skończyła około miesiąc temu) nagrywanie krążka Universo, wywiady.. Niedawno miał premierę klip Otro Dia Mas! [ klik ] Niecały miesiąc temu na stronie eska.pl został udostępniony wywiad z Lodo dotyczący płyty Universo [ tłum. Wszechświat ] i roli w serialu. 
Zamieszczam ten wywiad ponieważ na blogu się jeszcze nie pojawił.

Lodovica Comello - wywiad. Dowiedz się więcej o Lodovice, jej płycie Universo i roli w serialu Violetta! [VIDEO]

Sprawdź co aktorka grająca w Violetcie rolę Francesci zdradziła na temat swojej debiutanckiej płyty Universo i kolejnego sezonu serialu Violetta! 


Bezpośredni odnośnik do obrazka

Lodovica Comello wydała debiutancką płytę Universo 18 marca 2014. Z tej okazji udało nam się namówić serialową Franceskę by opowiedziała nam o kulisach prac nad płytą, o trzecim sezonie Violetty i o tym, czy zagra w Polsce!  

UWAGA! W wpisie na eska wkradł się błąd, ponieważ premiera Universo w Polsce miała 18 marca.   


ESKA.pl: Opowiedz nam trochę o płycie Universo - co Cię inspirowało, jak przebiegały prace nad nagrywaniem. Czy pisałaś teksty i muzykę do swoich piosenek?     


Lodovica: Praca twórcza nad “Universo” zajęła bardzo dużo czasu i była dość skomplikowana. Mieszkałam w Argentynie, a w czasie wolnym przylatywałam do Włoch, aby nagrywać album. Teksty wszystkich piosenek napisałam ja wraz z Fabio Serri, a inspiracją dla nich były emocje, jakich doświadczałam przez ostatnie 2 lata.   


 ESKA.pl: Nagrywanie albumu, praca w serialu i trasa koncertowa Violetta En Vivo - i to wszystko prawie w tym samym czasie, musiało być dla Ciebie trudne. Jak udało Ci się to wszystko pogodzić?   


  Lodovica: To było trudne i męczące wyzwanie, na początku byłam tym trochę zdezorientowana. Później nauczyłam się jak oddzielić wszystkie te działania i w najlepszy sposób dzielić swoją energię na każdy z nich. ESKA.pl: Która piosenka z Universo jest Twoją ulubioną i dlaczego?  

Lodovica: Uwielbiam “Otro Dia Mas”, jest taka słodka i kocham ją śpiewać. Traktuje o miłości i oddaleniu, prawdziwej sytuacji, którą przeżyłam, a której każdego dnia doświadcza tak wiele osób! Ta piosenka naprawdę daje mi motywację i mam nadzieję, że inni również to tak odczuwają.   


ESKA.pl: Czy jest ktoś, z kim chciałabyś zaśpiewać w duecie albo zagrać w jednym filmie? 


 Lodovica: Jest wielu włoskich artystów, których podziwiam. Bardzo chciałabym pracować razem z: Jovanottim, Elisą, Cesarem Cremonini… a jeśli mogę marzyć i nie popaść w przesadę, chciałabym zagrać w duecie z Johnem Mayerem lub Chrisem Martinem! 


 ESKA.pl: Gdybyś nie była piosenkarką i aktorką - czym zajmowałabyś się w zyciu?   


Lodovica: Sądzę, że zostałabym pisarką. Kocham pisać opowiadania, więc kto wie… może pewnego dnia wydam własną książkę! ESKA.pl: Twoja bohaterka, Francesca, ma prawie tak wielu fanów jak serialowa Violetta. Gdyby to od Ciebie zależało, kogo zagrałabys w serialu? Czy byłaby to Francesca, czy ktoś inny? Być może Ludmila? ;)

Lodovica: Inspirujące i fascynujące byłoby zagranie przeze mnie postaci negatywnej. Myślę, że to pozwala aktorowi na większą dowolność w grze i kształtowanie postaci tak, jak chcesz. To bardzo zabawne! Chciałabym tego doświadczyć, ale tylko jeden raz, ponieważ wolę jednak grać Francescę – naprawdę kocham tę postać! 


ESKA.pl: Kiedy serial Violetta się skończy, czy zamierzasz się skoncentrować na muzyce, czy też może jednak poszukasz roli w kolejnym serialu? A może miałabyś ochotę zagrać w filmie kinowym? 


Lodovica: Bez wątpienia…Będę podążała za moją pasją, moją muzyką! I oczywiście nie pogardziłabym zagraniem w filmie pełnometrażowym! ;) 


ESKA.pl Jest wiele seriali dla nastolatków, jednak to Violetta bije rekordy popularności na całym świecie. Jak sądzisz, dlaczego ludzie pokochali akurat tę produkcję?

  Lodovica: Sądzę, że prawdziwy powód to wielka miłość pomiędzy obsadą, to się czuje: kochamy się nawzajem, uwielbiamy ze sobą pracować! Myślę, że nasi fani też to czują!  


 ESKA.pl: Co nas czeka w trzecim sezonie Violetty? Czy możesz uchylić dla nas rąbka tajemnicy?   


Lodovica: Usłyszycie piękne piosenki, zobaczycie nowe związki … ale niestety nie mogę zdradzić Wam nic więcej!   


ESKA.pl: Planujesz trasę koncertową promującą Universo. Czy jest szansa, że wystąpisz w Polsce?  


 Lodovica: Tak, chciałabym już teraz być w trasie! Całkiem możliwe, że wkrótce się zobaczymy! ;) 


 ESKA.pl: Dziękujemy i zapraszamy do Polski!


Bezpośredni odnośnik do obrazka


Zapewne spodobały wam się dwie ostatnie odpowiedzi Lodovici? Dla mnie to wspaniałe że nie wykluczyła obecności w Polsce podczas trasy koncertowej  promującej Universo!
Dzięki temu możemy również dowiedzieć się że będą piękne piosenki - to akurat nic dziwnego, gdyż dla mnie większość piosenek z Violetty są wspaniałe - oraz że będą NOWE ZWIĄZKI! 

9 komentarzy:

 1. Anonimowy15:42:00

  ciekawe czy faktycznie przyjedzie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy16:54:00

  Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy18:04:00

  Fajny wywiad . Cały czas słucham jej płyty Universo ;) J.M v-lvoer

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastycznie by było gdyby przyjechała do Polski, ale jeszcze fajniej będzie kiedy En Vivo w końcu do nas przyjedzie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy19:04:00

  Ten wywiad kiedyś napisałachyba Wiktoria, ale bardzo fajny kocham Lodo :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrzyłam w zakładkach i nie było tego wywiadu, chyba że nie dodała etykiety:)

   Usuń
 6. Anonimowy19:51:00

  Ten wywiad był już dawno opublikowany -,-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak opublikowany został w marcu, ale na naszym blogu jeszcze nie był publikowany:)

   Usuń
 7. Anonimowy10:19:00

  zapraszam do mnie http://violettayleon79.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!