9 lip 2015

[Violetta Live] Gotowi na koncert?


Gotowi na koncert? Jak inaczej można spędzić najlepszy dzień w życiu niż ujrzeć swojego idola? Dla jednych był to 29 marca - w tym dla mnie. Dzień niezapomniany, pełen emocji i trwania w pewności osiągnięcia najskrytszego marzenia. Dla innych takimi dniami będą 22,25 oraz 26 sierpnia -  Warszawa i Kraków pokażą jak wygląda siódme niebo. Czy do tak ważnego dnia trzeba się szykować? Moim zdaniem, aby te daty stały się magiczne wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik i dlatego już teraz pokrótce wypiszę najważniejsze sprawy. 


Uwaga! Post przed cudownymi datami będzie aktualizowany!Violetta Live stało się dla nas najważniejszym wydarzeniem w roku i nie ma co się dziwić. Czekaliśmy już na En Vivo, które nie zawitało do nas, a teraz wspólne marzenia się spełniają. Możemy się cieszyć i przygotowywać serca na spotkanie z idolami. W dniach  22, 25 i 26 sierpnia widowisko będzie u nas! Dla polskich fanek Violetty jest to niesamowite i przeżywamy to całą sobą.  Zapewne niejedna V-lovers całą sytuacją się zaciekawiła. Ciekawe  jak to spektakl będzie się prezentował. Stroje się zmieniają, ilość piosenek, scenografia - na co my się załapiemy? Jesteśmy już po 2 ekscytujących koncertach, które odbyły się w Łodzi pod koniec marca - każdy kto był, ale nie tylko, wie jak bardzo to wydarzenie mogło zapaść w pamięci. Mówiąc o wszystkim co będzie się działo na scenie nigdy nie jesteśmy pewni każdego elementu. Niby już tyle koncertów za nami, w tylu krajach - przeróżne videa zdjęcia. Wiemy jak to wszystko się prezentuje. Jednak jak możemy dostrzec ze spektaklu na spektakl wiele zmian. Jak tym razem będzie prezentowała się scena? Jak tym razem całe widowisko zapadnie nam w pamięci? 

Jak wytrzymać do tego magicznego dnia?

Tak, dla wielu osób, które już teraz (tym bardziej, że ogłosiliśmy akcje koncertowe) nie mogą wysiedzieć w miejscu i same nie dowierzają, że zobaczą swoich idoli na żywo jest to niezmiernie trudne. Ponieważ co mogę zrobić, jak ja już chcę tam być? Teraz -moim zdaniem- jest nieco łatwiej niż przed koncertem w Łodzi. Dlaczego? Bo są wakacje! Możesz robić tyle ciekawych rzeczy. I raz przyda się zapomnieć o tym fioletowym świecie, aby właśnie mieć też czas na inne sprawy, ale przecież są dni kiedy każdej 
V-lovers należy się dzień z Violettą!


 • Spędź czas z rodziną, wyjedźcie gdzieś albo po prostu spędzie miło dzień w swoim gronie. 
 • Spotkaj się z przyjaciółmi - energia jaką dają przyjaciele jest tak wspaniała, że czas, przez który musisz czekać na Violetta Live micie ci jak mrugnięcie okiem.
 • Wyjedź na kolonie, obóz, lub inną wycieczkę - nowe miejsca mają w sobie tyle ciekawostek, tajemnic, czegoś czego po prostu nie wiemy i nas ciekawi. Nowe obszary zaciekawią na tyle, aby zapomnieć, że jeszcze ponad miesiąc do koncertu.
 • Ciesz się swoją pasją, hobby - jeśli nie możesz nigdzie jechać z rodzicami, a Twoje przyjaciółki na ten jeden dzień (lub więcej) ucieknie z pola widzenia, nie przejmuj się. Zajmij się czymś co kochasz - tańcz, śpiewaj, graj, pisz bloga ( :D ), nakręcaj filmy, gotuj - RÓB WSZYSTKO NA CO MASZ OCHOTĘ!


A co jak fioletowo spędzić dni? • Spotkaj się z przyjaciółkami, które tak jak ty kochają ten magiczny świat i razem przeżyjcie niezapomniane chwile. 
 • Nagrywajcie filmiki podczas których jesteście przebrane za obsadę. Możecie na nich tworzyć teledyski, ale także odgrywać rolę np. tworzyć nowe odcinki Violetty. 
 • Jeżeli chcesz pobyć sama zatop się i swoje uszy w odcinkach lub utworach z serialu. Możesz przecież słuchać różnych piosenek, przypominać sobie te najlepsze odcinki.
 • Poczytaj coś fioletowego! Może to być blog, książka z serialu, biografia kogoś z naszych idoli. Informacje o koncercie

Wszystkie podstawowe informacje jakie potrzebujecie znajdują się na bilecie. 
To na nim napisane jest, które miejsce posiadasz, w jakim sektorze i jaką możesz wejść bramą. Pamiętaj, że każdy ma miejsce siedzące i nie martw się, że nie będziesz miał miejsca, bo dzięki takiemu rozwiązaniu jedyne co może się zdarzyć to inny V-lover podsiadający twoje miejsce. Ponieważ w Łodzi widziałam taką sytuację wiem, że nie jest ona ciężka. Jeżeli widzisz kogoś na swoim miejscu pokaż bilet i powiedz, iż należy ono do ciebie. Jeżeli jednak ktoś nie będzie chciał opuścić krzesła podejdź do ochrony, która jest obok każdego sektoru i ona załatwi sprawę. 
Aby mieć czas na zrozumienie całej sytuacje dziejącej się na hali musisz być nieco wcześniej. Proponuje pojawić się przy Stadionie czy Arenie przynajmniej 2.5 h przed koncertem, gdyż potem zaczynają być wielkie kolejki do bram, a naprawdę półtora godziny w hali to nie dużo. Właśnie bramy. Wszystko o nich jest na bilecie. Można jednak zapewne wchodzić obojętnie jaką bramą (prócz Vipowskich biletów). Ja weszłam zupełnie inną niż miałam napisaną, więc jeżeli widzisz już dużą kolejkę przy wyznaczonej bramie, udaj się do innej i nie martw się. Pamiętaj aby zabrać zgodę, ponieważ w kilku przypadkach jest ona sprawdzana i jak mówią powinna ciebie na miejsce odprowadzić ochrona
(tak naprawdę nikt na to nie zwraca uwagi). Nie bój się, że będziesz sam i nie będziesz mógł się odnaleźć. Wiesz mniej więcej gdzie Twoje miejsce, więc jak wejdziesz na pewno z łatwością je znajdziesz. Podczas przebywania w hali nie musisz przez cały czas oczekiwania siedzieć na miejscu. Możesz szukać znajomych, nas, dawać ludziom którzy nie wiedzą o akcjach potrzebne rzeczy - dopiero 5 minut przed każą zająć miejsce. 


O dojeździe i parkingu napiszę przed datami koncertów. 


Co zabrać?

To ważny punkt dla każdego. Co tak naprawdę trzeba zabrać? Ponieważ przeżyłam już koncert VL i wiem jak to się rozgrywa naprawdę nie bierzcie wielu rzeczy. Oczywiście podczas drogi do Warszawy czy Krakowa potrzebne ci jedzenie, MP3 - jakieś umilacze czasu, ale jeżeli mówimy o czasie przed i w hali nie proponuje wielkich toreb. Weź małą torebkę w której będziesz miała wodę, legitymacje, balonik, karteczki na akcje (mogą być zgięte w pół). Na zgodę weź osobną teczkę i tam miej np zdjęcia, na których mogła by podpisać się obsada. Oczywiście możesz zabrać plakat, ale na tym koniec. Naprawdę uwierzcie mi, że wielkie torby, które trzeba pilnować nie są fajnym rozwiązaniem. Postawcie na minimalizm. Wszystko co niepotrzebne na koncert zostawcie w samochodzie, aby na koncercie cieszyć się muzyką,a nie zastanawiać się gdzie torba. 
W co się ubrać?

Myślę, że tutaj każdy ma inne zdanie. Ubrać się trzeba na pewno odpowiednio do pogody. Jest lato, więc nie musisz zakładać wielu warstw ubrań. W żadną stronę nie można przesadzić. Moim zdaniem, ponieważ jest to Violetta Live musimy mieć ze sobą nutkę fioletu. Nie musi to być tylko kolor. Ja np. ubiorę się jak postać z serialu (zdjęcie mojej sukienki wyżej) . Nie będę cała fioletowa ale, będę miała sukienkę a'la Violetta. Każdy niech ubierze się jak mu dusza podpowiada. W ciepły dzień lepiej nie zabierać ze sobą bluz, kurtek - oddajcie je rodzicom, zostawcie w samochodzie, potem nikomu nie chce się na nie uważać. Co robić podczas stania w kolejce? 


Najważniejsze i najciekawsze co można robić, to poznawać nowe V-lovers. Zarówno my jak i wszyscy fani na pewno chcą Cię poznać, nie wstydź się. Możesz umówić się ze swoją internetową przyjaciółką, której nigdy nie widziałaś, albo możesz spotkać się z nami :) W świecie V-lovers każdy jest dla każdego miły. Nie wstydź się, zobacz ile nowych znajomości możesz zawrzeć. AKCJE KONCERTOWE

Pamiętaj aby w każdej akcji wziąć udział. Bez ciebie nie uda nam się! 
Wszystko co potrzebujesz masz dokładnie opisane w poście niżej. 
Wstawiam jednak tutaj również akcje koncertowe.


WARSZAWA, 22 SIERPNIA STADION NARODOWY 

En Gira: napis powitalny obsadę: WELCOME BACK w pierwszym rzędzie, jedna z czytelniczek naszego bloga podejmie się zrobienia napisu, ponieważ nie wiadomo czy ktoś z redakcji będzie na płycie.

Mas Que Dos - napis w pierwszym rzędzie HERMANITAS, reszta osób trzyma karteczki z białymi serduszkami i napisem "Hermanitas"

Podczas przemowy Tini przed Soy Mi Mejor Momento - krzyknąć CRECIMOS JUNTOS /kresimos huntos/ i zacząć śpiewać, aby Tini do nas dołączyła i zaśpiewała! Nie zapominajmy również o lampkach czy glowstickach!  

En Mi Mundo: trybuny trzymają białe balony, a płyta trzymają czerwone. Podczas refrenu można je puścić. Aby wyszła nam flaga z balonów! 

KRAKÓW, 25 SIERPNIA TAURON ARENA KRAKÓW 

Abrazame y veras - wyciągamy czerwone serduszka z napisem SÓLO AMOR 

Podczas przemowy Tini przed Soy Mi Mejor Momento - krzyknąć CRECIMOS JUNTOS /kresimos huntos/ i zacząć śpiewać, aby Tini do nas dołączyła i zaśpiewała! Nie zapominajmy również o lampkach czy glowstickach! 

Ser Mejor: napis w pierwszym rzędzie: SOMOS GRANDE FAMILIA (jesteśmy wielką rodziną), Patka hm, będzie na tym koncercie więc nie powinno być jakiegokolwiek problemu z przekazaniem tego napisu do pierwszych rzędów, mamy nadzieje, że zgłosicie się do niej :)

Te Creopuszczamy bańki mydlane, doda to uroku piosence!
KRAKÓW, 26 SIERPNIA TAURON ARENA KRAKÓW
Pudełko dla obsady, aby ich pożegnać w sposób szczególny, jedna z naszych czytelniczek będzie przed koncertem zbierać wasze liściki (najlepiej jakby zostały złożone w bardzo małe karteczki), zostanie ono później przekazane osobie, która ma meet&greet i wręczy obsadzie! Jeżeli macie taki bilet prosimy o kontakt, to dla nas ważne!

Podczas przemowy Tini przed Soy Mi Mejor Momento - krzyknąć CRECIMOS JUNTOS /kresimos huntos/ i zacząć śpiewać, aby Tini do nas dołączyła i zaśpiewała! Nie zapominajmy również o lampkach czy glowstickach!

Ser mejor: napis: GRACIAS POR TODOS w pierwszym rzędzie, (jeszcze nie wiemy jak zostanie on przekazany, miło by było gdyby znalazła się jakaś osóbka, która by go zrobiła i przekazała mają miejsca na płycie), natomiast reszta w tym czasie trzyma kartki z IMIONAMI OBSADY: Tini, Jorge, Samu, Facu, Mechi, Diego, Cande, Alba. !Pamiętajcie, że to nie tylko koncert Tini czy Jorge i inni też powinni czuć się docenieni! 

En Mi Mundowszyscy trzymają fioletowe balony, a podczas refrenu można je spokojnie puścić. 


Piszcie co jeszcze chcecie wiedzieć,a post będzie cały czas aktualizowany. Przed koncertami podamy nasze miejsca :)


NIE MOŻECIE SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ?

23 komentarze:

 1. A jakie mozna brac aparaty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko takie w telefonie , może na mały nic nie powiedzą ale takie większe to w Łodzi od razu krzyczeli , żeby odłożyć :)

   Usuń
  2. Anonimowy13:31:00

   Ja też miałam ten duży, ale bez wymiennego obiektywu. Jak mój tata zaczął nagrywać to od razu ktoś przyszedł i kazał schować. Dobrze, że miałam telefon.

   Usuń
  3. Anonimowy20:58:00

   A mój tata z kolei zabrał wielki aparat, wszedł mając go zawieszonego na szyi i nagrywał cały koncert XD. Nawet ochrona przy wejściu nie sprawdziła co mam w torbie ani nic :p

   Usuń
 2. Anonimowy12:51:00

  A czy możecie podać link do zgody? Bardzo proszę o odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgoda jest w pdfie, niedługo ją tu dodam :)

   Usuń
  2. koniecznie napisz o dojeździe bo ro bardzo ważne a ty gdzie mieszkasz blogerko i ile masz km do wawy

   Usuń
  3. Napiszę ale przy koncercie :) teraz mam inne rzeczy związane z koncertem na głowie :) jeszcze nwm czy pojadę :) mam problem z transportem. Mieszkam w Koszalinie i mam z 500 km do Wawy :)

   Usuń
  4. ja mam 220km. i powiedz czy mi się opłaca jechać a ty 500km. masz w jedną stronę ?

   Usuń
  5. Vilu ja też mieszkam w okolicach Koszalina, a dokładnie Sławno i też jadę do Wa-wy :)
   Ludmila - opłaca się. Spełnianie marzeń jest fantastyczne. Po za tym obsada ostatni raz w Polsce :)

   Usuń
  6. Wg mnie każda droga jest warta pokonania jeśli naprawdę kochasz idola . moja mama urodziła się w Sławnie☺

   Usuń
 3. Anonimowy21:28:00

  Mam pytanie, czy ochrona bedzie sprawdzała torby? Bo byłam już na takich imprezach i jest rożnie. A jak było w Łodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Łodzi zależy jak trofiłeś. Na początku kolejki raczej sprawdzali, potem tylko niektórym. Mi np udało się przejść na luzie.
   Jak już sprawdzali, to niezbyt dobrze. Mojej koleżance kazali odpiąć, look do środka i nic poza tym, jak np chcesz ukryć dodatkową butelkę wody (co może się przydać, ja w Łodzi osobiście wypiłam 3 - tak mnie gardzo bolało od tego śpiewania/ piszczenia) to jak się postarasz, powinni nie zauważyć :)

   Usuń
 4. Jak stałam w kolejce w Łodzi to poznałam świetną dziewczynę :) Poza tym nawet z kilkoma mamai sześcio- siedmio latek się spoko rozmawiało. Razem z koleżanką i tymi dwiema Paniami urządziłyśmy dyskusję, który z nich jest najprzystojniejszy xD Mówiły nawet imionami ICH, tj. Jorge czy Diego.
  Co do przeszukiwania, to było mistrzostwo xD
  Przechodzę sobie przez bramkę, nic mi nie mówi, więc idę dalej, zagle mnie woła, żebym pokazała torbę, wracam sie, ale już zaczynają puszczać dalej, więc się wmieszałam w tłum i przeszłam sobie na luzie bez sprawdzania xD
  Ogólnie, liczę że te koncery bewną równie świetne i wyjdą tak samo perfekcyjnie, albo nawet lepiej,. Jak już pisałam, akcje są świetne.
  Serio, walczę o filmik, nie ma opcji, muszą się zgodzić, hah <3
  Będę czekać na aktualizaje ^^
  Ps. Możecie zaktualizować, że zrobię ten napis na kontert 26-tego? Będę wdzięczna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy08:47:00

  Mam pytanie czy na koncert wziąć tak na wszelki wypadek np płyty Violetty żeby mieć tekst piosenek których nie pamietam i moc śpiewać, czy lepiej nie- bo może mi je ktoś ukraść albo mogą mi wypaść z torby przez tłum ludzi. Nie chciałabym tego bo mam tam autograf Lodo. A Wy jak myślicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym na twoim miejscu nauczyła się w domu piosenek☺ to nie jest trudne☺

   Usuń
 6. mam BARDZO WAŻNE PYTYANIE!
  Dlaczego 25 sierpnia nie ma żadnej akcji z flagą? W ogóle wtedy są bardzo skromne akcje według mnie :/ Nie lepiej żeby serduszka były białe i czerwone a nie tylko czerwone???
  A DRUGIE PYTANIE to bardzo malo ludzi jedzie 26 sierpnia a trybuną są puste a nawet niektóre płyty!!!! Nie uważacie że akcję na ten dzień mogą się nie udać?
  PROSZE O ODPOWIEDŹ!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedziałam Ci na te pytania post wcześniej, mam nadzięję, ze redakcja się o to nie pogniewa, hah <3 ;)

   Usuń
 7. A więc..... Kto jedzie z Poznania do Krakowa na 26??? Chętnie kogoś poznam ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy19:17:00

  Super... tylko trzy akcje na jeden kkoncert ( w dodatku takie badziewne xdd). A do Łodzi robiliście 1785456785234567890 tych akcji.-,-

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeżeli ma się w grudniu skończyć 13 lat, a koncert jest w sierpniu to trzeba być z rodzicem?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!